Povezane vesti

Vučelić ostaje na čelu Partizana

Vučelić ostaje na čelu Partizana

Politika 31.03.2023
Skupština Fudbalskog kluba Partizan odlučila je danas na vanrednoj sednici da predsednik Milorad Vučelić nastavi da vodi klub. Prvi čovek Partizana ponudio je da bude razrešen dužnosti, što skupština nije prihvatila. U nastavku sednice skupština… »
Vučelić hteo da ode, a oni mu ne daju...

Vučelić hteo da ode, a oni mu ne daju...

Sportske.net 31.03.2023
''Krivice nemam, ali zbog ukupne situacije, ja vas molim da prvo usvojite moj izveštaj i prihvatite da me razrešite dužnosti predsednika FK Partizan. Legalno biran, legalno razrešen, nisam davao ostavke po pravilu. Ne pozivajući se ni na zdravlje, ni… »
Vučelić: Partizan ispunio uslove za evro licencu, hvala Vučiću i državi

Vučelić: Partizan ispunio uslove za evro licencu, hvala Vučiću i državi

Sportski žurnal 31.03.2023
Znam da će biti vređanja, da ne pominjem sad koja, znam da će se čuti i “Uprava, napolje”. Samo, ne osećam se krivim - naveo je predsednik Partizana. Fudbaleri Partizana igraće naredne sezone na evropskoj sceni jer je ispunio sve uslove da… »
Vučelić ostaje na čelu Partizana, skupština kluba nije prihvatila da ga razreši funkcije

Vučelić ostaje na čelu Partizana, skupština kluba nije prihvatila da ga razreši funkcije

Radio 021 31.03.2023
Predsednik Fudbalskog kluba Partizan Milorad Vučelić ostaje na čelu kluba, odlučeno je na Skupštini crno-belih. Vučelić je nakon dužeg izlaganja o svemu što je urađeno u poslednjih osam godina predložio Skupštini da ga razreši funkcije, ali… »
Vučelić ostaje predsednik FK Partizan, dobio poverenje na Skupštini

Vučelić ostaje predsednik FK Partizan, dobio poverenje na Skupštini

Dnevnik 31.03.2023
BEOGRAD: Predsednik FK Partizana Milorad Vučelić ostaje na čelu kluba, odlučeno je danas na Skupštini crno-belih. Vučelić je nakon dužeg izlaganja o svemu što je urađeno u poslednjih osam godina predložio Skupštini da ga razreši funkcije, ali… »
Vučelić traži da bude razrešen! ''Ispunili smo uslove za licencu, Partizan nije propao''

Vučelić traži da bude razrešen! ''Ispunili smo uslove za licencu, Partizan nije propao''

Sportske.net 31.03.2023
U 17 časova počela je vanredna sednica Skupštine FK Partizan. Na početku se prisutnim delegatima obratio predsednik Milorad Vučelić koji je na kraju dužeg ekspozea potvrdio da je klub danas uz pomoć predsednika Aleksandra Vučića i države Srbije… »

Vesti dana »