Povezane vesti

"Ne osećam noge" Bivša zadrugarka hitno operisana, a sada se oglasila i otkrila šta su joj odstranili

"Ne osećam noge" Bivša zadrugarka hitno operisana, a sada se oglasila i otkrila šta su joj odstranili

Alo 02.04.2023
Kako je sama rekla, operisala je jajnike, a operacija je prošla dobro. Bivša rijaliti učesnica Viktorija Viki Mitrović objavila je na svom Instagram profilu fotografiju iz privatne bolnice. Kako je sama rekla, operisala je jajnike, a operacija je… »
Bivša zadrugarka hitno operisana! Viktorija Mitrović se oglasila iz bolnice - "Odstranili su mi tkivo na jajnicima..."

Bivša zadrugarka hitno operisana! Viktorija Mitrović se oglasila iz bolnice - "Odstranili su mi tkivo na jajnicima..."

Mondo 02.04.2023
Viktorija Mitrović otkrila da je operisala jajnike i da se sada uspeđno oporavlja. Viktorija Mitrović otkrila da je operisala jajnike i da se sada uspeđno oporavlja. Starleta i nekadašnja učesnica Zadruge Viktorija Mitrović se nakon učešća u… »
Hitno operisana Viktorija Mitrović! Bivša zadrugarka se oglasila iz bolnice: Ne osećam noge!

Hitno operisana Viktorija Mitrović! Bivša zadrugarka se oglasila iz bolnice: Ne osećam noge!

Kurir 02.04.2023
Bivša rijaliti učesnica Viktorija Viki Mitrović objavila je na svom Instagram profilu fotografiju iz privatne bolnice. Kako je sama rekla, operisala je jajnike, a operacija je prošla dobro. - Sada sam izašla iz bolnice, operisala sam jajnike. Okej… »
"Ne osećam noge": Bivša zadrugarka hitno operisana, otkrila šta su joj odstranili

"Ne osećam noge": Bivša zadrugarka hitno operisana, otkrila šta su joj odstranili

Blic 02.04.2023
Bivša rijaliti učesnica Viktorija Viki Mitrović objavila je na svom Instagram profilu fotografiju iz privatne bolnice. Kako je sama rekla, operisala je jajnike, a operacija je prošla dobro. - Sada sam izašla iz bolnice, operisala sam jajnike. Okej… »
Otkrivena joj cista na mozgu: Bivša zadrugarka imala hitnu operaciju: "Imala sam sreće, leva strana lica je mogla da mi bude…

Otkrivena joj cista na mozgu: Bivša zadrugarka imala hitnu operaciju: "Imala sam sreće, leva strana lica je mogla da mi bude…

Blic 02.04.2023
Bivša učesnica rijalitija "Zadruga", Ermina Pašović, povukla se iz javnosti, a sada je otkrila i zbog čega. Naime, nekadašnja zadrugarka je morala da ide na tešku operaciju otklanjanja ciste na mozgu. Ermina je do tada bila veoma aktivna na… »

Vesti dana »