Povezane vesti

Ferstapen pobedio na Velikoj nagradi Australije, trka tri puta prekidana

Ferstapen pobedio na Velikoj nagradi Australije, trka tri puta prekidana

Politika 02.04.2023
MELBURN – Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je na Velikoj nagradi Australije, koja je danas vožena u šampionatu Formule jedan na stazi „Albert park” u Melburnu. Ferstapen je prvi put u karijeri pobedio na VN Australije. Holandski… »
Has uložio žalbu

Has uložio žalbu

Sportski žurnal 02.04.2023
Naredna trka vozi se u Azerbejdžanu 30. aprila. Američki tim Has uložio je žalbu Međunarodnoj automobilskoj federaciji (FIA), u vezi konačnog poretka trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Posle drugog i poslednjeg restarta trke iz mesta, dva… »
Nema mira posle burne trke u Melburnu - Has se žalio na konačan plasman!

Nema mira posle burne trke u Melburnu - Has se žalio na konačan plasman!

Sportske.net 02.04.2023
Američki tim Has uložio je danas žalbu Međunarodnoj automobilskoj federaciji (FIA), u vezi konačnog poretka trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Nakon drugog i poslednjeg restarta trke iz mesta, dva kruga pre kraja, do četvrtog mesta je… »
VIDEO Potpuni haos u Formuli 1: Serija sudara i ludnica na kraju trke, istorijska pobeda Ferstapena

VIDEO Potpuni haos u Formuli 1: Serija sudara i ludnica na kraju trke, istorijska pobeda Ferstapena

Nova 02.04.2023
Dugo će se pričati o ovome. Red Bul je nastavio dominaciju u formuli 1, a Maks Ferstapen još jednom pokazao zašto je najbolji vozač na svetu i konačno usšeo da doše do pobede na Velikoj nagradi Australije u jednoj od najbizarnijih trka u… »
Ferštapen slavio u Australiji posle tri prekida

Ferštapen slavio u Australiji posle tri prekida

Sportski žurnal 02.04.2023
Hamilton je bio drugi, a Alonso treći. Vozač Red Bula Maks Ferštapen pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Holanđanin je na stazi Albert Park u Melburnu došao do svog 37. trijumfa u karijeri. Drugo mesto je zauzeo Luis… »
Ferštapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Ferštapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Sportski žurnal 02.04.2023
Naredna trka je 30. aprila, za Veliku nagradu Azerbejdžana. Vozač Red Bula Maks Ferštapen rekao je da je imao jako dobar tempo u trci Formule 1 u Australiji, i da je srećan zbog svoje prve pobede u toj državi. - Imali smo jako dobar tempo danas i… »
Verstapen o nemilom momentu na VN Australije: "Učinio sam uslugu"

Verstapen o nemilom momentu na VN Australije: "Učinio sam uslugu"

Sportske.net 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je imao jako dobar tempo u trci Formule 1 u Australiji, i da je srećan zbog svoje prve pobede u toj državi. "Imali smo jako dobar tempo danas i pobedili smo, što je naravno najvažnije", rekao je Verstapen… »
Verstapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Verstapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Novi magazin 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je danas da je imao jako dobar tempo u trci Formule 1 u Australiji, i da je srećan zbog svoje prve pobede u toj državi. "Imali smo jako dobar tempo danas i pobedili smo, što je naravno najvažnije", rekao je… »
Verstapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Verstapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Beta 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je danas da je imao jako dobar tempo u trci Formule 1 u Australiji, i da je srećan zbog svoje prve pobede u toj državi. "Imali smo jako dobar tempo danas i pobedili smo, što je naravno najvažnije", rekao je… »
Verstapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Verstapen: Srećan sam zbog prve pobede u Australiji

Danas 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je danas da je imao jako dobar tempo u trci Formule 1 u Australiji, i da je srećan zbog svoje prve pobede u toj državi. „Imali smo jako dobar tempo danas i pobedili smo, što je naravno najvažnije“, rekao je… »
Verstapen slavio u Australiji posle nekoliko prekida

Verstapen slavio u Australiji posle nekoliko prekida

Beta 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Holanđanin je na stazi Albert Park u Melburnu došao do svog 37. trijumfa u karijeri. Drugo mesto je zauzeo Luis Hamilton iz Mercedesa, a na pobednički… »
Verstapen konačno pokorio Australiju, više puta prekidana trka

Verstapen konačno pokorio Australiju, više puta prekidana trka

Danas 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Australije, trećoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, posle potpunog haosa i tri prekida. Branilac titule je tako prvi put u karijeri uspeo da se nađe na najvišem stepeniku… »
Maks osvojio Australiju, trka više puta prekidana!

Maks osvojio Australiju, trka više puta prekidana!

Sportske.net 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Holanđanin je na stazi Albert Park u Melburnu došao do svog 37. trijumfa u karijeri. Drugo mesto je zauzeo Luis Hamilton iz Mercedesa, a na pobednički… »
Ferstapen pobedio na VN Australije, trka tri puta prekidana

Ferstapen pobedio na VN Australije, trka tri puta prekidana

Dnevnik 02.04.2023
MELBURN: Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je na Velikoj nagradi Australije, koja je danas vožena u šampionatu Formule jedan na stazi "Albert park" u Melburnu. Ferstapen je prvi put u karijeri pobedio na VN Australije. Holandski vozač… »
Posle prekida nastavljena trka Formule 1 u Australiji

Posle prekida nastavljena trka Formule 1 u Australiji

Sportski žurnal 02.04.2023
U trenutku prekida vodeći je bio Hamilton. Trka Formule 1 za Veliku nagradu Australije bila je prekinuta na 20 minuta u devetom krugu, nakon incidenta vozača Vilijamsa Aleksandera Albona. Albon je izleteo u sedmom krugu, a tom prilikom na stazi se… »
Verstapen slavio u Australiji posle nekoliko prekida

Verstapen slavio u Australiji posle nekoliko prekida

Radio sto plus 02.04.2023
Holanđanin je na stazi Albert Park u Melburnu došao do svog 37. trijumfa u karijeri. Drugo mesto je zauzeo Luis Hamilton iz Mercedesa, a na pobednički podijum se popeo i Fernando Alonso iz Aston Martina. Četvrto mesto je pripalo Lensu Strolu iz Aston… »
Haos u formuli jedan - tri prekida, restart i momenat za istoriju! Drama u Australiji i pobeda Ferstapena!

Haos u formuli jedan - tri prekida, restart i momenat za istoriju! Drama u Australiji i pobeda Ferstapena!

Mondo 02.04.2023
Neverovatna trka Formule 1 u Australiiji.. Neverovatna trka Formule 1 u Australiiji.. Ludilo na trci Formule 1 u Australiji, viđena su tri prekida, izlazak bezbednosnog vozila, isticanje crvene zastave, restart trke zbog svega. Na kraju, pobeda Maksa… »
Verstapen slavio u Australiji posle nekoliko prekida

Verstapen slavio u Australiji posle nekoliko prekida

Radio 021 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Holanđanin je na stazi Albert Park u Melburnu došao do svog 37. trijumfa u karijeri. Drugo mesto je zauzeo Luis Hamilton iz Mercedesa, a na pobednički… »
Neverovatna trka Formule 1: Prekidi, incidenti i pobeda Ferstapena (foto)

Neverovatna trka Formule 1: Prekidi, incidenti i pobeda Ferstapena (foto)

Večernje novosti 02.04.2023
OKONČANA je neverovatna trka Formule 1 za Veliku nagradu Australije. Prvi kroz cilj je na kraju prošao vozač Red Bula Maks Ferstapen. FOTO: Tanjug/AP Ovu trku su završila samo desetorica vozača, a obeležili su je brojni incidenti i čak tri prekida… »
Verstapen konačno pokorio Australiju posle ludnice!

Verstapen konačno pokorio Australiju posle ludnice!

Novi magazin 02.04.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Australije, trećoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, posle potpunog haosa i tri prekida. Branilac titule je tako prvi put u karijeri uspeo da se nađe na najvišem stepeniku… »

Vesti dana »