Povezane vesti

Lupila ga glavom u nos, šikljala joj krv: Sanja Vučić kaže da je pretukla samu sebe prebivši bivšeg momka

Lupila ga glavom u nos, šikljala joj krv: Sanja Vučić kaže da je pretukla samu sebe prebivši bivšeg momka

Nova 05.04.2023
Pevačica Sanja Vučić u emisiji Ognjena Amidžića ispričala kako je samu sebe "prebila". Pevačica Sanja Vučić, nekadašnja članica grupe „Hurricane“, gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića gde je pred publikom i drugim gostima otkrila kako… »
Sanja Vučić otkrila kako je nadrljala zbog dečka

Sanja Vučić otkrila kako je nadrljala zbog dečka

Vesti online 05.04.2023
Pevačica Sanja Vučić otkrila je u emisiji ”Amidži šou” koja je to najgora stvar koju je uradila sebi. – Jednom sam raskrvarila nos sama! I to nećete verovati kako. Bila sam jako ljuta, i u žaru besa sam lupila glavu o glavu svog dečka. Samo… »
Išla mi je krv na nos kad sam ga lupila: Sanja otkrila detalje iz burne veze - bivšeg dečka udarila glavom!

Išla mi je krv na nos kad sam ga lupila: Sanja otkrila detalje iz burne veze - bivšeg dečka udarila glavom!

Mondo 05.04.2023
Pevačica Sanja Vučić u emisiji Ognjena Amidžića ispričala kako je samu sebe "prebila" Pevačica Sanja Vučić u emisiji Ognjena Amidžića ispričala kako je samu sebe "prebila" Pevačica Sanja Vučić, nekadašnja Uraganka, gostovala je u emisiji… »
"Raskrvarila sam sebi nos": Sanja Vučić otkrila kako je nadrljala zbog dečka: "Bila sam jako ljuta, zaletela sam se glavom"

"Raskrvarila sam sebi nos": Sanja Vučić otkrila kako je nadrljala zbog dečka: "Bila sam jako ljuta, zaletela sam se glavom"

Blic 04.04.2023
Pevačica Sanja Vučić otkrila je u emisiji ''Amidži šou'' koja je to najgora stvar koju je uradila sebi. - Jednom sam raskrvarila nos sama! I to nećete verovati kako. Bila sam jako ljuta, i u žaru besa sam lupila glavu o glavu svog dečka. Samo sam… »

Vesti dana »