Povezane vesti

Dačić: Moja turneja po centralnoj Aziji zabolela Prištinu

Dačić: Moja turneja po centralnoj Aziji zabolela Prištinu

Politika 10.04.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić, rekao je da je njegova diplomatska turneja u centralnoj Aziji izvela kosovske Albance iz takta, jer u Prištini smatraju da imaju blanko podršku tih zemalja. Dačić je, povodom izjave šefa kabineta… »
Đilas (SSP): Aktuelna vlada ne može da odgovori na krizu, vreme za nove izbore

Đilas (SSP): Aktuelna vlada ne može da odgovori na krizu, vreme za nove izbore

Beta 10.04.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ocenio je danas da je pored beogradskih, došlo vreme i za nove parlamentarne izbore jer, prema njegovim rečima, aktuelna vlada "ne može da odgovori na duboku krizu" u kojoj je Srbija. Đilas je na… »
Đilas (SSP): Aktuelna vlada ne može da odgovori na krizu, vreme za nove izbore

Đilas (SSP): Aktuelna vlada ne može da odgovori na krizu, vreme za nove izbore

Novi magazin 10.04.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ocenio je danas da je pored beogradskih, došlo vreme i za nove parlamentarne izbore jer, prema njegovim rečima, aktuelna vlada "ne može da odgovori na duboku krizu" u kojoj je Srbija. Đilas je na… »
Dačić: Ako bi smo uveli sankcije Rusija ne bi promenila stav o Kosovu i Metohiji, ali odnosi ne bi bili isti

Dačić: Ako bi smo uveli sankcije Rusija ne bi promenila stav o Kosovu i Metohiji, ali odnosi ne bi bili isti

RTV 10.04.2023
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da ne veruje da bi Rusija promenila stav o KiM, ako bi Srbija uvela sankcije, ali i ocenio da odnosi ne bi bili isti kao sada. Govoreći za TV Prva, Dačić je rekao da Srbija osuđuje… »
Dačić: Zbog sankcija Rusija ne bi promenila stav o KiM, ali odnosi ne bi bili isti

Dačić: Zbog sankcija Rusija ne bi promenila stav o KiM, ali odnosi ne bi bili isti

Euronews 10.04.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić zapitao je danas zašto Prištini smeta njegova poseta Tadžikistanu, Uzbekistanu i Kirgistanu, zemljama koje nisu priznale Kosovo, kad im ne smeta što je državni sekretar SAD Entoni Blinken tamo bio prošlog… »
"Ne znam u kom svetu žive ti ljudi": Dačić: Moja turneja po centralnoj Aziji zabolela Prištinu

"Ne znam u kom svetu žive ti ljudi": Dačić: Moja turneja po centralnoj Aziji zabolela Prištinu

Blic 10.04.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić, rekao je da je njegova diplomatska turneja u centralnoj Aziji izvela Albance iz takta, jer u Prištini smatraju da imaju blanko podršku tih zemalja. Dačić je, povodom izjave šefa kabineta predsednice… »
Dačić: "Ne volim vanredne izbore, šta će nam oni? Nikome trenutno ne bi odgovarali"

Dačić: "Ne volim vanredne izbore, šta će nam oni? Nikome trenutno ne bi odgovarali"

Blic 10.04.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da izbori "sada" nikome ne bi odgovarali, ali je interes države važniji od stranačkih i ako je interes države da se ide na vanredne parlamentarne… »
Dačić: Beogradski izbori nisu potrebni, postoji stabilna većina

Dačić: Beogradski izbori nisu potrebni, postoji stabilna većina

N1 Info 10.04.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da izbori "sada" nikome ne bi odgovarali, ali je interes države važniji od stranačkih i ako je interes države da se ide na vanredne parlamentarne… »
Dačić: Protiv sam vanrednih izbora

Dačić: Protiv sam vanrednih izbora

Insajder 10.04.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je protiv vanrednih izbora, dodajući "da su dobri onda bi bili i u Vatikanu, gde se biraju doživotno". "Sigurno nisam za vanredne izbore, ali to je stvar političke… »
Dačić: Protiv sam vanrednih izbora, opozicija moli Boga da ih ne bude

Dačić: Protiv sam vanrednih izbora, opozicija moli Boga da ih ne bude

Danas 10.04.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je protiv vanrednih izbora, dodajući „da su dobri onda bi bili i u Vatikanu, gde se biraju doživotno“. „Sigurno nisam za vanredne izbore, ali to je stvar političke… »

Vesti dana »