Povezane vesti

"Operacija je trajala osam sati": Mika i Giba su Pet godina imali pripreme za promenu pola, njihova majka sada otkrila detalje

"Operacija je trajala osam sati": Mika i Giba su Pet godina imali pripreme za promenu pola, njihova majka sada otkrila detalje

Blic 10.04.2023
Rada Vasić, majka rijaliti učesnika Mike i Gibe Vasića, koji promenili pol, pa se sada zovu Ana i Ivana Nikolić, otkrila je sve detalje o pripremi i operaciji svoje dece. Jedna od Radinih ćerki se čak i udala i u srećnom je braku, a ona je priznala… »
Rada Vasić komentarom o promeni pola svoje dece Mike i Gibe nasmejala i oduševila mreže

Rada Vasić komentarom o promeni pola svoje dece Mike i Gibe nasmejala i oduševila mreže

Nova 10.04.2023
Učesnica rijaliti programa Rada Vasić progovorila je po prvi put o promeni pola sinova Mike i Gibe, koji su sada Ana i Ivana Nikolić. Blizanci Mika i Giba privukli su pažnju javnosti kada su promenili pol, a njihova majka Rada tvrdi da ih porodica u… »
Operacija promene pola trajala 8 sati: Rada otkrila nove detalje o Miki i Gibi - Prvo uradile silikone, kasnije će veće!

Operacija promene pola trajala 8 sati: Rada otkrila nove detalje o Miki i Gibi - Prvo uradile silikone, kasnije će veće!

Mondo 10.04.2023
Rada Vasić, majka Mike i Gibe Vasića koji se sada zovu Ana i Ivana Nikolić, otkrila da su njene ćerke išle na pripreme za promenu pola. Rada Vasić, majka Mike i Gibe Vasića koji se sada zovu Ana i Ivana Nikolić, otkrila da su njene ćerke išle na… »
"SAD imate istu kao majkinu samo mlađu i zategnutu" Rada Vasić progovorila o promeni pola Mike i Gibe, otkrila detalje…

"SAD imate istu kao majkinu samo mlađu i zategnutu" Rada Vasić progovorila o promeni pola Mike i Gibe, otkrila detalje…

Kurir 10.04.2023
Rijaliti učesnica Rada Vasić prvi put javno otkriva kako su njeni sinovi Mika i Giba promenili pol, oni su sada Ivana i Ana. - To su moja deca, ja prvo gledam da su one srećne, da su mi žive i zdrave, a ko se smeje nek se njima vrati. Ničije dete ne… »

Vesti dana »