Povezane vesti

Ispitana devojka osumnjičenog za ubistvo Vujovića u Podgorici: Videla snimak koji je nastao pre zločina

Ispitana devojka osumnjičenog za ubistvo Vujovića u Podgorici: Videla snimak koji je nastao pre zločina

Telegraf 17.04.2023
U toku dosadašnjeg postupka saslušana su i dvojica meštana iz mesta Šteke koji su, sa majkom, na putu do svog imanja, prvi naišli na stravičan prizor ugljenisanog tela ubijenog pa zapaljenog mladića. U istrazi otmice i ubistva Podgoričanina Vidaka… »
Videla sam užasan snimak - svedočila devojka ubice škaljarca! Rekao joj: "Bolje ja njega da ubijem nego on mene"

Videla sam užasan snimak - svedočila devojka ubice škaljarca! Rekao joj: "Bolje ja njega da ubijem nego on mene"

Mondo 17.04.2023
Bivša devojka osumnjičenog Dražena Vojvodića koji je optužen za ubistvo Vidaka Vojovića je ispričala da je videla snimak likvidacije. Bivša devojka osumnjičenog Dražena Vojvodića koji je optužen za ubistvo Vidaka Vojovića je ispričala da je… »
Jezivo svedočenje devojke ubice koji je likvidirao i zapalio škaljarca: Rekao mi je „On je juče hteo mene da ubije, pa je…

Jezivo svedočenje devojke ubice koji je likvidirao i zapalio škaljarca: Rekao mi je „On je juče hteo mene da ubije, pa je…

Nova 17.04.2023
U sklopu istrage za brutalno ubistvo Vidaka Vujovića iz Podgorice koji je lišen života 31. marta sa tri hica u leđa, a zatim zapaljen u mestu Šteke nadomak Podgorica saslušana je i bivša devojka osumnjičenog egzekutora Dražena Vojvodića. Kako… »
"Videla sam snimak ubistva, neko se smejao": Svedočenje bivše devojke osumnjičenog za ubistvo Vidaka Vujovića ledi krv u…

"Videla sam snimak ubistva, neko se smejao": Svedočenje bivše devojke osumnjičenog za ubistvo Vidaka Vujovića ledi krv u…

Blic 17.04.2023
U sklopu istrage o ubistvu dvadesettrogodišnjeg Podgoričanina Vidaka Vujovića, Više državno tužilaštvo saslušalo je nekoliko svedoka, među kojima i bivšu devojku osumnjičenog Dražena Vojvodića. U toku postupka saslušana su i dvojica… »
"On je juče hteo da ubije mene, pa bolje ja njega!" Devojka ubice gledala snimak smaknuća pa ga pitala samo jedno

"On je juče hteo da ubije mene, pa bolje ja njega!" Devojka ubice gledala snimak smaknuća pa ga pitala samo jedno

Kurir 17.04.2023
U sklopu istrage za brutalno ubistvo Vidaka Vujovića iz Podgorice koji je lišen života 31. marta sa tri hitca u leđa, a zatim zapaljen u mestu Šteke nadomak Podgorica saslušana je i bivša devojka osumnjičenog egzekutora Dražena Vojvodića. Kako… »

Vesti dana »