Povezane vesti

Otac koji je u požaru izgubio četvoro dece probudio se nakon transplantacije kože i saznao tužnu istinu: Moja deca su sada…

Otac koji je u požaru izgubio četvoro dece probudio se nakon transplantacije kože i saznao tužnu istinu: Moja deca su sada…

Nova 17.04.2023
Abdul iz Novog Pazara, koji je u stravičnom požaru od 5. marta izgubio četvoro dece, izašao je sa intenzivne nege u bolnici i polako se oporavlja nakon niza operacija transplantacije kože. On je sada stabilno i imao je nekoliko operacija i donora… »
Moja deca su SAD u raju: Oglasio se otac 4 mališana stradalih u požaru u Novom Pazaru, preživeo pa saznao da je izgubio decu

Moja deca su SAD u raju: Oglasio se otac 4 mališana stradalih u požaru u Novom Pazaru, preživeo pa saznao da je izgubio decu

Kurir 17.04.2023
Abdul iz Novog Pazara, koji je u stravičnom požaru 5. marta izgubio četvoro dece, izašao je sa intenzivne nege u bolnici i polako se oporavlja nakon niza operacija transplantacije kože. Kako se saznaje od brata povređenog Abdula, on je sada stabilno… »
Otac goreo da bi spasio četvoro dece u Novom Pazaru, ali nije uspeo! Sada se probudio i saznao da ih nema: "u raju su!"

Otac goreo da bi spasio četvoro dece u Novom Pazaru, ali nije uspeo! Sada se probudio i saznao da ih nema: "u raju su!"

Mondo 17.04.2023
Lekari su se borili za život oca koji je uleteo u vatru kako bi spasio četvoro dece koja su nastradala u požaru u Novom Pazaru, a sada je njegovo stanje bolje. Lekari su se borili za život oca koji je uleteo u vatru kako bi spasio četvoro dece koja… »
"Moja deca su SAD u raju": Otac četvoro stradalih mališana u Novom Pazaru živ goreo da bi ih spasao: Probudio se nakon…

"Moja deca su SAD u raju": Otac četvoro stradalih mališana u Novom Pazaru živ goreo da bi ih spasao: Probudio se nakon…

Blic 17.04.2023
Abdul iz Novog Pazara, koji je u stravičnom požaru od 5. marta izgubio četvoro dece, izašao je sa intenzivne nege u bolnici i polako se oporavlja nakon niza operacija transplantacije kože. Kako saznajemo od brata povređenog Abdula, on je sada… »
"Moja deca su sad u raju": Otac četvoro stradalih mališana u Novom Pazaru živ goreo da bi ih spasao

"Moja deca su sad u raju": Otac četvoro stradalih mališana u Novom Pazaru živ goreo da bi ih spasao

Telegraf 17.04.2023
Brat povređenog Abdula tvrdi da je on sada stabilno i imao je nekoliko operacija i donora kože. Abdul iz Novog Pazara, koji je u stravičnom požaru od 5. marta izgubio četvoro dece, izašao je sa intenzivne nege u bolnici i polako se oporavlja nakon… »

Vesti dana »