Povezane vesti

Majka devojčice pronađene u Mirijevu: Uzeli su nam ćerku čim se rodila

Majka devojčice pronađene u Mirijevu: Uzeli su nam ćerku čim se rodila

Politika 21.04.2023
Nevena T, majka osmogodišnje devojčice koja je krajem marta pronađena zatočena u stanu u beogradskom naselju Mirijevo u kojem je živela sa ocem Urošem Pašajlićem, ispričala je juče na saslušanju u Prvom osnovnom tužilaštvu da je suprugu i… »
Ohrabrujuće! Zarobljena devojčica (8) iz Mirijeva oseća se bolje! Zbog oca monstruma 5 godina je neuhranjena! Evo ko brine o…

Ohrabrujuće! Zarobljena devojčica (8) iz Mirijeva oseća se bolje! Zbog oca monstruma 5 godina je neuhranjena! Evo ko brine o…

Kurir 21.04.2023
Malena devojčica (8), koju je otac Uroš Pašajlić pet godina držao zarobljenu u stanu u naselju Mirijevo, i dalje se nalazi na dečjoj klinici. Kako otkrivaju u ovoj ustanovi, o njoj brine veliki tim lekara. - Devojčica je stabilno i sve je bolje… »
Evo kako je devojčica koju je otac držao zatočenu: "Bolje je, o njoj brine veliki tim lekara"

Evo kako je devojčica koju je otac držao zatočenu: "Bolje je, o njoj brine veliki tim lekara"

Blic 21.04.2023
Malena Lana (8), koju je otac Uroš Pašajlić pet godina držao zarobljenu u stanu u naselju Mirijevo, i dalje se nalazi na dečjoj klinici Tiršova. Kako otkrivaju u ovoj ustanovi, o njoj brine veliki tim lekara. - Devojčica je stabilno i sve je bolje… »
„Kada smo ušli u kupatilo iz kade je izvirila devojčica“: Saslušane majka devojčice (8) koju je otac držao zatočenu i…

„Kada smo ušli u kupatilo iz kade je izvirila devojčica“: Saslušane majka devojčice (8) koju je otac držao zatočenu i…

Nova 21.04.2023
U Prvo osnovnom tužilaštvu danas je saslušana N. T. majka devojčice (8), koju je otac Uroš Pašajlić (38), godinama držao zatočenu u stanu. Pored majke devojčice, svoj iskaz je dala i policajka J. R., koja je dete spasila iz stana i odnela ga u… »
Saslušana majka devojčice koju je otac držao u kadi: "Nisam viđala dete jer je Uroš izbegavao": Iskaz dala i policajka…

Saslušana majka devojčice koju je otac držao u kadi: "Nisam viđala dete jer je Uroš izbegavao": Iskaz dala i policajka…

Blic 21.04.2023
U Prvo osnovnom tužilaštvu danas je saslušana N. T. majka male Lane (8), koju je otac Uroš Pašajlić (38), godinama držao zatočenu u stanu. Pored majke devojčice, svoj iskaz je dala i policajka J. R., koja je dete spasila iz stana i odnela ga u… »
Saslušana majka zarobljene devojčice iz Mirijeva: Otkrila zašto nije viđala dete, a policajka ispričala jezivu scenu iz…

Saslušana majka zarobljene devojčice iz Mirijeva: Otkrila zašto nije viđala dete, a policajka ispričala jezivu scenu iz…

Kurir 21.04.2023
Nevena T. majka osmogodišnje devojčice koju je, kako se sumnja, otac Uroš Pašajlić držao zatočenu u stanu u Mirijevu, kao i policajka koja je pronašla devojčicu u jezivom stanju u kadi danas su saslušana kao svedoci u istrazi koja se vodi protiv… »
"Bilo je mračno, iz kade je izvirila mršava devojčica": Saslušani pvi svedoci u slučaju užasa na Zvezdari

"Bilo je mračno, iz kade je izvirila mršava devojčica": Saslušani pvi svedoci u slučaju užasa na Zvezdari

Telegraf 21.04.2023
Policajka je opisala sa kakvim užasom se srela dok je ulazila u stan. U Prvo osnovnom tužilaštvu danas je salušana N. T. majka male Lane (8), koju je otac Uroš Pašajlić (38), godinama držao zarobljenu u kadi. Osim nje svoj iskaz je dala i… »
Ovako je danas devojčica koju je otac držao kao roba u Mirijevu: "Uključio se veliki tim lekara"

Ovako je danas devojčica koju je otac držao kao roba u Mirijevu: "Uključio se veliki tim lekara"

Telegraf 21.04.2023
Nesrećna devojčica zatečena je jedva živa i neuhranjena, u kadi u zaključanom kupatilu. Malena Lana (8), koju je otac Uroš Pašajlić pet godina držao zarobljenu u stanu u naselju Mirijevo, i dalje se nalazi na dečjoj klinici Tiršova. Kako za… »
Stan užasa na Zvezdari u kojem je dete nađeno u kadi i dalje zapečaćen: 15 meseci je tu živela sama i gladna

Stan užasa na Zvezdari u kojem je dete nađeno u kadi i dalje zapečaćen: 15 meseci je tu živela sama i gladna

Telegraf 21.04.2023
"U stanu ne živi niko i dalje, on je taj stan iznajmio od jedne žene" Od stravičnog slučaja koji je otkriven pre mesec dana na Zvezdari, kada je Ivana L. (47) prijavila svog emotivnog partnera Uroša Pašajlića (38) da drži svoju ćerku (8) samu u… »
Monstruozno iskustvo devojčice iz Mirijeva I život nakon zlostavljanja: Psihoterapeut otkriva mogućnosti izlečenja ovakvih…

Monstruozno iskustvo devojčice iz Mirijeva I život nakon zlostavljanja: Psihoterapeut otkriva mogućnosti izlečenja ovakvih…

Kurir 21.04.2023
"Nisam znala da je dete samo u stanu. Sa Urošem sam u vezi bila od 2019. i te godine sam upoznala i devojčicu, bila je kod mene tri nedelje. Dve godine kasnije, u decembru 2021. on se doselio u moj stan. Rekao mi je da je dete kod njegove strine, koja… »
"Lagao me, dete je ostavio 15 meseci samu u stanu": Svedočenje žene koja je prijavila oca iz pakla koji je držao dete u…

"Lagao me, dete je ostavio 15 meseci samu u stanu": Svedočenje žene koja je prijavila oca iz pakla koji je držao dete u…

Blic 21.04.2023
"Nisam znala da je dete samo u stanu. Sa Urošem sam u vezi bila od 2019. i te godine sam upoznala i devojčicu, bila je kod mene tri nedelje. Dve godine kasnije, u decembru 2021, on se doselio u moj stan. Rekao mi je da je dete kod njegove strine, koja… »
Jezivo svedočenje - u Mirijevu u kadi držao dete, a u stanu devojku! Zbog ove rečenice shvatila sve: "Nije jela 5 dana!"

Jezivo svedočenje - u Mirijevu u kadi držao dete, a u stanu devojku! Zbog ove rečenice shvatila sve: "Nije jela 5 dana!"

Mondo 21.04.2023
Partnerka Uroša P. je do detalja opisala kako je mučio nju, kao i kada je shvatila da njegovo dete živi samo u stanu u Mirijevu. Partnerka Uroša P. je do detalja opisala kako je mučio nju, kao i kada je shvatila da njegovo dete živi samo u stanu u… »
Jezivo svedočenje žrtve monstruma iz Mirijeva! "Ostavio je ćerku (7) da sama živi u stanu 15 meseci, lagao me!" ekskluzivno

Jezivo svedočenje žrtve monstruma iz Mirijeva! "Ostavio je ćerku (7) da sama živi u stanu 15 meseci, lagao me!" ekskluzivno

Kurir 21.04.2023
"Nisam znala da je dete samo u stanu. Sa Urošem sam u vezi bila od 2019. i te godine sam upoznala i devojčicu, bila je kod mene tri nedelje. Dve godine kasnije, u decembru 2021, on se doselio u moj stan. Rekao mi je da je dete kod njegove strine, koja… »

Vesti dana »