Povezane vesti

Moje dete se jedva izvuklo, 10 godina se lečila! Aleksandrina majka očajna zbog Filipa Cara - Samo nju mi ne diraj!

Moje dete se jedva izvuklo, 10 godina se lečila! Aleksandrina majka očajna zbog Filipa Cara - Samo nju mi ne diraj!

Mondo 28.04.2023
Majka Aleksandre Nikolić teško proživljava dramatičan odnos njene ćerke s Filipom Carem i zbog njihovog novog sukoba joj opet nije bilo dobro. Majka Aleksandre Nikolić teško proživljava dramatičan odnos njene ćerke s Filipom Carem i zbog… »
"Ona se lečila deset godina": Majka Aleksandre Nikolić završila ponovo u Hitnoj, pa udarila žestoko na Cara

"Ona se lečila deset godina": Majka Aleksandre Nikolić završila ponovo u Hitnoj, pa udarila žestoko na Cara

Blic 28.04.2023
Kao što je već poznato, Aleksandra Nikolić je optužila Filipa Cara da je uputio poglede Maji Marinković, te su zbog toga ušli u žestok okršaj. Naime, malo za tim je između emotivnih partnera pao niz uvreda, zbog čega je Slovenka Lunis… »
Vapaj aleksandrine majke razara dušu! Slovenka povukla tužbu protiv Cara, pa sa knedlom u grlu priznala: Aleks se lečila 10…

Vapaj aleksandrine majke razara dušu! Slovenka povukla tužbu protiv Cara, pa sa knedlom u grlu priznala: Aleks se lečila 10…

Kurir 28.04.2023
Kao što je već poznato, Aleksandra Nikolić je optužila Filipa Cara da je uputio poglede Maji Marinković, te su zbog toga ušli u žestok okršaj. Naime, malo za tim je između emotivnih partnera pao niz uvreda, zbog čega smo kontaktirali Slovenku… »
Jeziv kraj veze: Orila se Zadruga zbog Aleksandre i Cara: Nikolićeva kipti od ljubomore, a Filip od besa

Jeziv kraj veze: Orila se Zadruga zbog Aleksandre i Cara: Nikolićeva kipti od ljubomore, a Filip od besa

Blic 27.04.2023
Aleksandra Nikolić i Filip Car žestoko su se posvađali zato što je Aleks navodno uhvatila poglede svog dečka prema Maji Marinković, koja je uletela u krevet Zvezdana Slavnića. Iako je njihova veza u poslednje vreme bila mirna, ovo ih je totalno… »

Vesti dana »