Povezane vesti

"Plakao sam, nisam hteo da izađem iz sobe!" Luke Black vest o masakru primio na Evroviziji - nastup posvetio žrtvama!

"Plakao sam, nisam hteo da izađem iz sobe!" Luke Black vest o masakru primio na Evroviziji - nastup posvetio žrtvama!

Mondo 10.05.2023
Luke Black plasirao se u finale Pesme Evrovizije, a u svom prvom intervjuu otkrio je kako je reagovao na vest o masakrima u Srbiji. Luke Black plasirao se u finale Pesme Evrovizije, a u svom prvom intervjuu otkrio je kako je reagovao na vest o masakrima u… »
Hrvatski predstavnici na eurosongu ranije nastupali i u srpskoj nošnji: Sinoć na bini bile rakete i suknje a evo šta su sve…

Hrvatski predstavnici na eurosongu ranije nastupali i u srpskoj nošnji: Sinoć na bini bile rakete i suknje a evo šta su sve…

Kurir 10.05.2023
Hrvatska se, uz Srbiju, plasirala u finale Evrovizije 2023, a nastup grupe Let 3 u polufinalu takmičenja ocenjen je kao najšokantniji. Oni su na sceni prikazali uniforme, suknje, replike rakete, a pesmom su poslali antiratnu poruku, o čemu su i sami… »
Luke Black skočio na kladionicama posle prolaska u finale: Bio na 17. mestu, sad se "gura" s predstavnicima Hrvatske

Luke Black skočio na kladionicama posle prolaska u finale: Bio na 17. mestu, sad se "gura" s predstavnicima Hrvatske

Mondo 10.05.2023
Luke Black će pevati "Samo mi se spava" i u finalu Evrovizije 2023 u subotu, 13. maja, a na kladionicama se više ne nalazi na 17. mestu. Luke Black će pevati "Samo mi se spava" i u finalu Evrovizije 2023 u subotu, 13. maja, a na kladionicama se više… »
Skok luka bleka na kladionicama nakon prolaska u finale: Evo na kom je mestu sada a ko je prvi

Skok luka bleka na kladionicama nakon prolaska u finale: Evo na kom je mestu sada a ko je prvi

Kurir 10.05.2023
Srpski predstavnik na Evroviziji, Luk Blek, nakon plasiranja u finale najprestižnijeg muzičkog takmičenja, skočio je na kladionicama sa 17. na 15. mesto. Nakon održane prve polufinalne večeri stanje na kladionicama za pobednika Evrovizije malo se… »
"Ne mogu da verujem da ste to rekli" Luk Blek publici šapnuo tajnu poruku, ovu reakciju nije očekivao! Ovaj detalj svima…

"Ne mogu da verujem da ste to rekli" Luk Blek publici šapnuo tajnu poruku, ovu reakciju nije očekivao! Ovaj detalj svima…

Kurir 10.05.2023
Da je Luk Blek osvojio srca evrovizijske publike dokazuje i činjenica da su osim gromoglasnih ovacija i te kako pratili svaki detalj i njegovih proba pred nastup u polufinalu. Srpski predstavnik se nakon prolaska u finale Evrovizije oglasio na Tviteru… »
(Foto) kratka kosa i brada: Evo kako je nekada izgledao Luke Black: Od ekscentrične pojave kakva je danas ni traga

(Foto) kratka kosa i brada: Evo kako je nekada izgledao Luke Black: Od ekscentrične pojave kakva je danas ni traga

Blic 10.05.2023
Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, prošao je sinoć u finale "Evrovizije 2023" koja se održava u Velikoj Britaniji. Luka danas ima ima svoj poseban stil, dok je nekada izgledao sasvim drugačije. Naime, on je ranije nosio kratku kosu i bradu… »
Kratka kosa i duža brada: Ovako je Luk Blek nekad izgledao! Danas je upadljivi ekscentrik, a ranije od toga ni traga (foto)

Kratka kosa i duža brada: Ovako je Luk Blek nekad izgledao! Danas je upadljivi ekscentrik, a ranije od toga ni traga (foto)

Kurir 10.05.2023
Ovogodišnji predstavnik Srbije na Evroviziji, Luka Ivanović, poznatiji pod umetničkim imenom Luk Blek (Luke Black), privukao je veliku pažnju ekscentričnom pojavom, a do pre samo nekoliko godina, negovao je sasvim drugačiji stil. Popularni Čačanin… »
Urnebesan tvit o luku bleku na zvaničnom profilu Evrovizije: Ono što su napisali tokom nastupa srpskog predstavnika sve…

Urnebesan tvit o luku bleku na zvaničnom profilu Evrovizije: Ono što su napisali tokom nastupa srpskog predstavnika sve…

Kurir 10.05.2023
Tokom nastupa Luka Bleka u prvom polufinalu Evrovizije na zvaničnom Tviter nalogu Eurosonga osvanuo je duhovit tvit, koji se referiše na njegovu pesmu "Samo mi se spava". Luk Blek je svojom pesmom "Samo mi se spava" obezbedio Srbiji prolazak u finale… »
Luk Blek na ivici suza posle prolaska u finale Evrovizije: Ovo je bilo prvo što je srpski predstavnik rekao nakon proglašenja

Luk Blek na ivici suza posle prolaska u finale Evrovizije: Ovo je bilo prvo što je srpski predstavnik rekao nakon proglašenja

Kurir 10.05.2023
Srpski predstavnik na Evroviziji, Luk Blek (Luke Black), prošao je u finale ovog prestižnog muzičkog takmičenja, te ćemo ga ponovo gledati i slušati u subotu, 13. maja. Luka je nakon prolaska u finale uzbuđenim i plačnim glasom rekao da je pod… »
Srbija u finalu Evrovizije, Luke Black na ivici suza: Prvo oglašavanje našeg predstavnika - poruka s knedlom u grlu!

Srbija u finalu Evrovizije, Luke Black na ivici suza: Prvo oglašavanje našeg predstavnika - poruka s knedlom u grlu!

Mondo 10.05.2023
Luke Black je s pesmom "Samo mi se spava" u velikom finalu Evrovizije 2023, koje će biti održano u subotu, 13. maja u Liverpulu. Luke Black je s pesmom "Samo mi se spava" u velikom finalu Evrovizije 2023, koje će biti održano u subotu, 13. maja u… »
Ovo je pravo značenje pesme kontroverznih Hrvata Prvi prošli u finale, tražili njihovu diskvalifikaciju, a evo o čemu peva…

Ovo je pravo značenje pesme kontroverznih Hrvata Prvi prošli u finale, tražili njihovu diskvalifikaciju, a evo o čemu peva…

Kurir 10.05.2023
Grupa "Let 3" predstavlja Hrvatsku ove godine na Evroviziji, a sinoć su u prvom polufinalu obezbedili svojoj državi prolazak u veliko finale, koje se održava u subotu. Hrvatski predstavnici našli su se među 10 zemalja koje su se plasirale dalje, a… »

Vesti dana »