Povezane vesti

Devojčica (9) iz Beograda upropastila proizvode U radnji, a kad su je uhvatili... Potez majke razbesneo prodavce! Ovo je još…

Devojčica (9) iz Beograda upropastila proizvode U radnji, a kad su je uhvatili... Potez majke razbesneo prodavce! Ovo je još…

Kurir 13.05.2023
Otkad se desio masakr u školi u Beogradu, stalna tema na mrežama jeste ponašanje dece. Tako se priča o svim dobrim, ali i lošim primerima i svakodnevnice. Jedna žena na Tviteru je objavila kakvom je incidentu prisustvovala. Naime, objasnila je da je… »
"Mali gađa u zid, a majka ne reaguje"! Radni sastanak jedne žene se pretvorio u pakao - "e, ostavi me na miru, molim te"

"Mali gađa u zid, a majka ne reaguje"! Radni sastanak jedne žene se pretvorio u pakao - "e, ostavi me na miru, molim te"

Mondo 13.05.2023
Deca su u centru pažnje nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", a ljudi na društvenim mrežama iznose situacije u kojima su se susreli sa nevaspitanom decom i roditeljima. Deca su u centru pažnje nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav… »
Šta je bilo u glavi dečaka (13) ubice iz ribnikara? Sumnja se da mu nedostaje važna komponenta ličnosti

Šta je bilo u glavi dečaka (13) ubice iz ribnikara? Sumnja se da mu nedostaje važna komponenta ličnosti

Mondo 13.05.2023
Bura nakon višestrukog ubistva u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" se ne smiruje, a poznate su nove informacije o dečaku (13) koji je osumnjičen za ubistvo devet osoba. Bura nakon višestrukog ubistva u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" se ne… »
Policija otvorila kompjuter dečaka ubice iz ribnikara! Njegova pretraga na internetu začudila inspektore

Policija otvorila kompjuter dečaka ubice iz ribnikara! Njegova pretraga na internetu začudila inspektore

Mondo 13.05.2023
Dečak (13) koji je osumnjičen za ubistvo devet i ranjavanje sedam osoba u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u sredu 3. maja, svakodnevno se na internetu informisao o najvećim serijskim ubicama iz celog sveta. Dečak (13) koji je osumnjičen za… »
Majka vrišti na prodavačicu, dok se ćerka smeje! Žena svedočila incidentu u prodavnici - "Više me ništa ne čudi"

Majka vrišti na prodavačicu, dok se ćerka smeje! Žena svedočila incidentu u prodavnici - "Više me ništa ne čudi"

Mondo 13.05.2023
Deca i njihovo ponašanje glavna su tema nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", a jedna žena je na svom "Tviter" nalogu objavila kakvom incidentu je prisustvovala u jednoj prodavnici. Deca i njihovo ponašanje glavna su tema nakon masakra… »

Vesti dana »