Povezane vesti

„Najveći protest od 5. oktobra“: Kako je Dojče Vele video jučerašnje okupljanje građana

„Najveći protest od 5. oktobra“: Kako je Dojče Vele video jučerašnje okupljanje građana

Danas 13.05.2023
Dok je Pink javljao o „šačici mrzitelja“ koji maltretiraju narod, ulicama se valjao najveći protest još od Petog oktobra. Da li su to kritična masa i kritični trenutak u kojem se nešto menja? „Ovde sam jer već godinama trpimo mentalnu i… »
Dojče vele: Najveći protest od 5. oktobra, Pink i Hepi Vučićeva crvena linija

Dojče vele: Najveći protest od 5. oktobra, Pink i Hepi Vučićeva crvena linija

Radio 021 13.05.2023
Dok je Pink javljao o "šačici mrzitelja" koji maltretiraju narod, ulicama Beograda se valjao najveći protest još od Petog oktobra, piše Dojče vele. Pitaju da li su to kritična masa i kritični trenutak u kojem se nešto menja. "Ovde sam jer već… »
Dojče vele: Najveći protest od 5. oktobra, Pink i Hepi Vučićeva crvena linija

Dojče vele: Najveći protest od 5. oktobra, Pink i Hepi Vučićeva crvena linija

N1 Info 13.05.2023
Dok je Pink javljao o „šačici mrzitelja“ koji maltretiraju narod, ulicama se valjao najveći protest još od Petog oktobra, piše Dojče vele i pita - da li su to kritična masa i kritični trenutak u kojem se nešto menja. „Ovde sam jer već… »
Ogromni protest u Beogradu: „Put za izlazak iz mraka“

Ogromni protest u Beogradu: „Put za izlazak iz mraka“

Dojče vele 13.05.2023
Dok je Pink javljao o „šačici mrzitelja“ koji maltretiraju narod, ulicama se valjao najveći protest još od Petog oktobra. Da li su to kritična masa i kritični trenutak u kojem se nešto menja? „Ovde sam jer već godinama trpimo mentalnu i… »

Vesti dana »