Povezane vesti

"Rekla mi je da sam ljudsko dno" Zadrugarka skinula masku Ani Ćurčić, izvređala je, a onda je uradila ovo

"Rekla mi je da sam ljudsko dno" Zadrugarka skinula masku Ani Ćurčić, izvređala je, a onda je uradila ovo

Alo 18.05.2023
U toku emisije "Pitanja gledalaca" zadrugari su dali svoj sud o aktuelnim dešavanjima. Zadrugari su komentarisali odnos Ane Ćurčić i Maje Marinković, a tom prilikom Miljana Popović nije štedela cimerku. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj… »
Haos na početku emisije Anđela i Zvezdan opleli po Maji Marinković i Ani Ćurčić, one im žestoko odgovorile

Haos na početku emisije Anđela i Zvezdan opleli po Maji Marinković i Ani Ćurčić, one im žestoko odgovorile

Alo 18.05.2023
U toku emisije "Pitanja gledalaca" Anđela Đuričić opelela je po Ani i Maji. Anđela Đuričić zaboravila je da se druži sa Aleksandrom Nikolić koja je bila na korak do poljupca sa Zvezdanom Slavnićem. Zašto misliš da su Ana i Maja najveći blam… »
"Sa mnom mu je bilo strastvenije" Maja bez dlake na jeziku odbrusila Anđeli na prozivke, pa otkrila Zvezdanovo priznanje…

"Sa mnom mu je bilo strastvenije" Maja bez dlake na jeziku odbrusila Anđeli na prozivke, pa otkrila Zvezdanovo priznanje…

Alo 18.05.2023
Anđela Đuričić ne prihvata činjenicu da je Zvezdan prevario sa Majom. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", voditelj Darko Tanasijević je postavio pitanje Anđeli Đuričić: -Rekla si da nikada ne bi bila sa dečkom koji bi bila sa Majom? -… »
"Nije postojala ljubav, to je boleština" Maja se ponadala povratku kod Janjuša, a onda je on žestokim komentarom izazvao bes…

"Nije postojala ljubav, to je boleština" Maja se ponadala povratku kod Janjuša, a onda je on žestokim komentarom izazvao bes…

Alo 18.05.2023
Janjuš poriče da je priča između Maje i njega ikada bila ljubav. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", voditelj Darko Tanasijević je postavio pitanje Maji Marinković i Marku Janjuševiću Janjušu. -Da li nam verujete ako vam kažemo da nas samo vi… »
Afera ane i njenog cimera trese zidove zadruge Zvezdan Slavnić ljubomoriše, dok se Ćurčićeva nevešto brani!

Afera ane i njenog cimera trese zidove zadruge Zvezdan Slavnić ljubomoriše, dok se Ćurčićeva nevešto brani!

Alo 18.05.2023
Zadrugari otkrili ko je proširio trač za Anu Ćurčić i Bilal Brajlovića. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", voditelj Darko Tanasijević je postavio pitanje Milici Veselinović - Kakve gluposti vas dve izmišljate da se Ani Ćurčić sviđa Bilal… »
"Tvoja je sramota druženje sa majom" Zvezdan Slavnić besan na bivšu ženu, napao Anu zbog Marinkovićeve, nastao opšti…

"Tvoja je sramota druženje sa majom" Zvezdan Slavnić besan na bivšu ženu, napao Anu zbog Marinkovićeve, nastao opšti…

Alo 18.05.2023
Zvezdan Slavnić osudio prijateljstvo između Maje i Ane. U toku emisije "Pitanja gledalaca" potegla se tema prijateljstva Ane Ćurčić i Maje Marinković, koje mnogim zadrugarima, ali i gledaocima deluje neiskreno i neprirodno. Voditelj Darko… »
"Presmešna je, ona je pokretni cirkus" Maja vratila Anđelu na fabrička podešavanja, nastao opšti haos među suparnicama!

"Presmešna je, ona je pokretni cirkus" Maja vratila Anđelu na fabrička podešavanja, nastao opšti haos među suparnicama!

Alo 18.05.2023
Maja prozivala Anđelu, a Zvezdan nije reagovao. Tokom emisije "Pitanja gledalaca" jedno od pitanja je bilo upućeno Anđeli Đuričić. - Koja je razlika između tebe i Maje? - glasilo je pitanje. - Ima razlike, ona je tri puta bila sa čovekom sa kojim… »
"Postoje varnice, potrebna mu je osoba kao ja" Divna DNK ne krije osećanja prema Bilalu, novom izjavom zaprepastila zadrugare

"Postoje varnice, potrebna mu je osoba kao ja" Divna DNK ne krije osećanja prema Bilalu, novom izjavom zaprepastila zadrugare

Alo 18.05.2023
Divna DNK ne krije simpatije prema Bilalu. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", voditelj Darko Tanasijević je sledeće pitanje postavio Divnoj DNK. -Šta to ima Bilal pa ti je najprivlačniji od svih? - glasilo je pitanje. -Privlačan je jako, u… »

Vesti dana »