Povezane vesti

Nadal najavio kraj karijere, neće igrati na Rolan Garosu

Nadal najavio kraj karijere, neće igrati na Rolan Garosu

Politika 18.05.2023
MANAKOR – Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je danas da neće igrati na predstojećem Rolan Garosu, pošto se još oporavio od povrede, prenosi Marka. Nadal je na konferencije za medije u Manakoru objasnio da još nije spreman za mečeve. -… »
Rolan Garos Nadalu: Možemo da mislimo kako je bilo teško

Rolan Garos Nadalu: Možemo da mislimo kako je bilo teško

Sport klub 18.05.2023
Rafael Nadal danas je objavio kako će zbog povrede propustiti ovogodišnji Rolan Garos, turnir koji je osvajao čak 14 puta. Špancu je ovo prvi put posle 2004. godine da neće izaći na šljaku Parizu. „Ovo odluku nisam doneo ja, nego moje telo“… »
Šok - Rafael Nadal završava karijeru! Otvorio dušu o svemu: Ostavljam tenis, a evo kada se možda vratim!

Šok - Rafael Nadal završava karijeru! Otvorio dušu o svemu: Ostavljam tenis, a evo kada se možda vratim!

Mondo 18.05.2023
Rafael Nadal objavio je da do daljeg neće trenirati i da će sledeće godine sigurno završiti karijeru, ako uopšte bude mogao da je nastavi. Rafael Nadal objavio je da do daljeg neće trenirati i da će sledeće godine sigurno završiti karijeru, ako… »
Nadal: Propustiću Rolan Garos, sledeća sezona poslednja u karijeri

Nadal: Propustiću Rolan Garos, sledeća sezona poslednja u karijeri

Sportski žurnal 18.05.2023
Španac je u karijeri osvojio 22 grend slem trofeja, a 14 puta je trijumfovao na Rolan Garosu. Španski teniser Rafael Nadal (36) saopštio je danas da će propustiti predstojeći Rolan Garos i najavio da će učiniti sve da se vrati na teren do kraja… »
"Rafa, svi su tužni!" Karlos Alkaraz odmah "potrčao" da uteši Nadala

"Rafa, svi su tužni!" Karlos Alkaraz odmah "potrčao" da uteši Nadala

Večernje novosti 18.05.2023
Rafael Nadal je potvrdio vest da neće nastupiti na Roland Garosu ove sezone, kao i da će sledeća sezona biti njegova poslednja u karijeri, a njegov kolega i sunarodnik Karlos Alkaraz pružio mu je podršku. EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ Nadal je potvrdio da… »
Nadal otkrio kada se definitivno penzioniše: Nećemo još dugo gledati velikog šampiona

Nadal otkrio kada se definitivno penzioniše: Nećemo još dugo gledati velikog šampiona

Nova 18.05.2023
Španski teniser Rafael Nadal rekao je da definitivno namerava da se penzioniše 2024. godine. Nadal je ove sezone počeo turnirom na Australijan openu, gde je rano ispao od Mekenzija Mekdonalda i osetio je probleme sa kukom i mišićima. Od te porede… »
Rafael Nadal najavio kraj karijere! Sazvao vanrednu konferenciju, skoro zaplakao uz reči: Nisam ovo zaslužio!

Rafael Nadal najavio kraj karijere! Sazvao vanrednu konferenciju, skoro zaplakao uz reči: Nisam ovo zaslužio!

Večernje novosti 18.05.2023
U sredu je stigla šokantna informacija iz sveta tenisa: Rafael Nadal neće učestvovati na Rolan Garosu, ali to je "samo" objavio jedan od najpopularnijih španskkih medija, Relevo. Dan kasnije se sam Rafa obratio javnosti, a njegovu konferenciju za… »
Nije mogao a da ne spomene Novaka! Đoković u Rafinim mislima u danu u kome se emotivno obratio svetskoj javnosti

Nije mogao a da ne spomene Novaka! Đoković u Rafinim mislima u danu u kome se emotivno obratio svetskoj javnosti

Večernje novosti 18.05.2023
RAFAEL Nadal ne samo da neće učestvovati na Rolan Garosu, već možda do kraja ove teniske sezone, a emotivnu konferenciju za štampu priveo je kraju - rečima i o Novaku Đokoviću. FOTO: Tanjug/AP Šta je sve Nadal govorio u vanrednom obraćanju… »
Nadal: 2024. biće poslednja godina moje karijere

Nadal: 2024. biće poslednja godina moje karijere

Sport klub 18.05.2023
Španski teniser Rafael Nadal, kao što se očekivalo, objavio je da propušta Rolan Garos. Ali je takođe i objavio planove za penziju. – Nažalost neću moći da igram na Rolan Garosu. Nisam ja doneo tu odluku, već moje telo. Neću igrati narednih… »
Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Nadal se povukao sa Rolan Garosa

Beta 18.05.2023
Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da neće igrati ove godine na Rolan Garosu pošto se nije oporavio od povrede i najavio mogućnost da sledeće godine završi karijeru. "To nije odluka koju sam ja doneo, već moje telo. Moram da prestanem… »
Nadal potvrdio da zbog povrede neće igrati na Rolan Garosu

Nadal potvrdio da zbog povrede neće igrati na Rolan Garosu

Dnevnik 18.05.2023
MANAKOR: Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je danas da neće igrati na predstojećem Rolan Garosu, pošto se još oporavio od povrede, prenosi Marka. Nadal je na konferencije za medije u Manakoru objasnio da još nije spreman za mečeve. "Oporavak od… »
Nadal potvrdio da zbog povrede neće igrati na Rolan Garosu

Nadal potvrdio da zbog povrede neće igrati na Rolan Garosu

Vesti online 18.05.2023
Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je danas da neće igrati na predstojećem Rolan Garosu, pošto se još nije oporavio od povrede, prenosi Marka. Nadal je na konferencije za medije u Manakoru objasnio da još nije spreman za mečeve. – Oporavak od… »
Nadal potvrdio da zbog povrede neće igrati na Rolan Garosu

Nadal potvrdio da zbog povrede neće igrati na Rolan Garosu

Euronews 18.05.2023
Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je danas da neće igrati na predstojećem Rolan Garosu, pošto se još oporavio od povrede, prenosi Marka. Nadal je na konferencije za medije u Manakoru objasnio da još nije spreman za mečeve. "Oporavak od povrede… »

Vesti dana »