Povezane vesti

Borjan: Nisam zaslužio da me trener koji je dva dana u klubu pozove i saopšti takvu informaciju

Borjan: Nisam zaslužio da me trener koji je dva dana u klubu pozove i saopšti takvu informaciju

Sportski žurnal 01.06.2023
Zvezdin kapiten potvrdio Žurnalu Baharovu odluku da nije više prvi golman i da ne računa na njega. Milan Borjan se javio sinoć iz Pariza na Žurnalov poziv i potvrdio da je istina da mu je Bahar saopštio da neće više biti prvi golman. - Upoznao sam… »
Javio se golman koga hoće na Marakani: Zvezdin poziv uvek prija, razgovarao sam sa ljudima iz kluba... (video)

Javio se golman koga hoće na Marakani: Zvezdin poziv uvek prija, razgovarao sam sa ljudima iz kluba... (video)

Sportski žurnal 01.06.2023
Ja bih pristao da idem u Zvezdu, jer će igrati Ligu šampiona - rekao je potencijalni novi golman reprezentacije Srbije Kovačević. Otkako je novi trener Crvene zvezde Barak Bahar saopštio kapitenu Milanu Borjanu da više neće biti prvi golman… »
Došao bih u Zvezdu, pričali smo! Da li će on naslediti Milana Borjana? Tu postoji veliki problem za crveno-bele!

Došao bih u Zvezdu, pričali smo! Da li će on naslediti Milana Borjana? Tu postoji veliki problem za crveno-bele!

Mondo 01.06.2023
Vladan Kovačević oglasio se o potencijalnom dolasku u Crvenu zvezdu. Vladan Kovačević oglasio se o potencijalnom dolasku u Crvenu zvezdu Golman Vladan Kovačević priznao je da je razgovarao sa Crvenom zvezdom, da bi rado došao na "Marakanu", ali i… »
Potencijalni reprezentativac Srbije rešenje za gol Zvezde? "Pristao bih!"

Potencijalni reprezentativac Srbije rešenje za gol Zvezde? "Pristao bih!"

Sportske.net 01.06.2023
Novi trener Crvene zvezde Barak Bahar odlučio je da "precrta" Milana Borjana s mesta prvog golmana ekipe, pa se navijači uveliko pitaju ko će biti Zvezdina "jedinica" u narednoj sezoni. Šestostruki uzastopni prvak nastupiće i u Ligi šampiona, pa je… »
BAHAROV PRVI PIK ZA GOL ZVEZDE Omri Glacer umesto Milana Borjana?

BAHAROV PRVI PIK ZA GOL ZVEZDE Omri Glacer umesto Milana Borjana?

Dnevnik 01.06.2023
Novi trener Zvezde Barak Bahar odrekao se prvog čuvara mreže i kapitena kluba, Milana Borjana - i odmah posle te usledila su i razmišljanja ko bi mogao da bude zamena. Barak gleda ka svojoj domovini, a prema navodima, prvi pik za novog golmana Zvezde… »
Borjan je samo prvi rez, ko još odlazi iz zvezde? Bahar odmah zavodi red, nema nedodirljivih, dobio odrešene ruke!

Borjan je samo prvi rez, ko još odlazi iz zvezde? Bahar odmah zavodi red, nema nedodirljivih, dobio odrešene ruke!

Mondo 01.06.2023
Barak Bahar je došao u Crvenu zvezdu uz obećanje da su mu "ruke odrešene" i da napravi tim po svom ukusu, a odmah je krenuo od golmana i kapitena Milana Borjana. To gotovo sigurno nije i jedini "rez" koji će napraviti ovog leta zbog Lige šampiona… »
Bahar se ozbiljno spremao za Zvezdu - Zvao sedmoricu, evo u koga najviše veruje!

Bahar se ozbiljno spremao za Zvezdu - Zvao sedmoricu, evo u koga najviše veruje!

Sportske.net 01.06.2023
Nije prošlo ni nedelju dana otkako je Barak Bahar postao novi trener Crvene zvezde, a već je počeo da vuče radikalne poteze. Od trenutka kada je postalo jasno da će na klupi crveno-belih naslediti Miloša Milojevića Bahar je pogledao sve Zvezdine… »
TVITOVI - Barakov spisak postoji, "Delije" likuju i žale zbog njega!

TVITOVI - Barakov spisak postoji, "Delije" likuju i žale zbog njega!

Sportske.net 01.06.2023
Novi trener Crvene zvezde Barak Bahar "nema milosti" na startu svog boravka u šestostrukom uzastopnom šampionu Srbije. Izraelac je već saopštio kapitenu Milanu Borjanu i njegovom zameniku Aleksandrom Kataijem da mu nisu u ozbiljnim planovim za narednu… »
Kakva "seča" na marakani: Bahar otpisao još jednog ljubimca navijača Zvezde

Kakva "seča" na marakani: Bahar otpisao još jednog ljubimca navijača Zvezde

Večernje novosti 01.06.2023
Ne sećamo se kada je neki trener Crvene zvezde povukao radikalnije poteze na startu svog mandata od Baraka Bahara. Foto: M. Vukadinović Novi šef struke šestostrukog prvaka Srbije prvo je odlučio da mu je umesto kapitena i legende "crveno-belih"… »
Borjan potvrdio da nije više prvi golman Zvezde: Nisam ovo zaslužio

Borjan potvrdio da nije više prvi golman Zvezde: Nisam ovo zaslužio

Politika 01.06.2023
Golman fudbalskog kluba Crvena zvezda Milan Borjan izjavio je da je razočaran odlukom novog trenera Baraka Bahara, koji je kapitenu „crveno-belih” saopštio da ga vidi kao rezervu u narednoj sezoni, prenose beogradski mediji. Borjan je potvrdio da je… »
Nije samo Borjan - Bahar već otpisao još jednog ljubimca navijača, poznat i razlog!

Nije samo Borjan - Bahar već otpisao još jednog ljubimca navijača, poznat i razlog!

Sportske.net 01.06.2023
Ne sećamo se kada je neki trener Crvene zvezde povukao radikalnije poteze na startu svog mandata od Baraka Bahara. Novi šef struke šestostrukog prvaka Srbije prvo je odlučio da mu je umesto kapitena i legende "crveno-belih" Milana Borjana potreban… »
Borjan: Jako mi je teško, povređen sam

Borjan: Jako mi je teško, povređen sam

Sport klub 01.06.2023
Golman Crvene zvezde Milan Borjan rekao je da smatra da posle šest godina u redovima 'crveno-belih' nije zaslužio da mu novi trener telefonskim putem saopšti da ne računa na njega. Još pre nego što se sezona završila potvrđeno je da će Barak… »
Crvena zvezda se pojačala iz IMT-a, u pitanju je napadač koji obećava

Crvena zvezda se pojačala iz IMT-a, u pitanju je napadač koji obećava

Danas 01.06.2023
Sezona samo što je završena, a šestostruki uzastopni šampion Srbije odlučio je da perspektivu učini boljom dovođenjem pojačanja iz IMT-a. Barak Bahar još uvek nije ni okupio ekipu (prozivka je zakazana za 19. jun) a već je najavio da je spreman… »
Zvezda bira novog golmana - u žiži potencijalni čuvar mreže Srbije i dva reprezentativca Izraela

Zvezda bira novog golmana - u žiži potencijalni čuvar mreže Srbije i dva reprezentativca Izraela

Sportski žurnal 01.06.2023
Iza Vladana su sjajne sezone u Poljskoj, a on je predlog tehničkog direktora Marka Marina. Nekoliko je kandidata za prvog golmana Crvene zvezde u novoj sezoni: Vladan Kovačević iz Rakova, Omri Glacer iz Hapoel Ber Ševe i Daniel Perec iz Makabi Tel… »
Borjan potvrdio da nije više prvi golman Zvezde: Nisam ovo zaslužio

Borjan potvrdio da nije više prvi golman Zvezde: Nisam ovo zaslužio

Euronews 01.06.2023
Golman fudbalskog kluba Crvena zvezda Milan Borjan izjavio je da je razočaran odlukom novog trenera Baraka Bahara, koji je kapitenu "crveno-belih" saopštio da ga vidi kao rezervu u narednoj sezoni, prenose beogradski mediji. Borjan je potvrdio da je… »
Borjan je "bivši" - Izraelci u trci za Zvezdinog golmana!

Borjan je "bivši" - Izraelci u trci za Zvezdinog golmana!

Sportske.net 01.06.2023
Novi trener Crvene zvezde Barak Bahar posle samo nekoliko dana provedenih u ulozi šefa struke srpskog šampiona povuka je radikalan potez i saopštio standardnom čuvaru mreže i kapitenu Milanu Borjana da ga ne vidi kao prvu opciju za narednu sezonu. U… »
BAHAR TELEFONOM OTKAČIO BORJANA Novi trener ne računa na golmana Zvezde

BAHAR TELEFONOM OTKAČIO BORJANA Novi trener ne računa na golmana Zvezde

Dnevnik 01.06.2023
Izgleda da se era Milana Borjana u Crvenoj zvezdi završava dolaskom Baraka Bahara, posle šest uspešnih godina, isto toliko titula i pregršt utakmica za pamćenje, pre svega evropskih, novi trener Barak Bahar je odlučio da napravi rokadu na golu… »
Oglasio se Borjan, ostaje li u Zvezdi kao rezerva?

Oglasio se Borjan, ostaje li u Zvezdi kao rezerva?

Sportske.net 01.06.2023
Kapiten Crvene zvezde Milan Borjan oglasio se povodom odluke novog šefa stručnog štaba crveno-belih Baraka Bahara da više neće biti prvi golman šestrostrukog uzastopnog srpskog šampiona. On je u izjavi za "Žurnal" potvrdio da mu je novi trener… »
Milan Borjan posle odluke Baraka Bahara da ga telefonom otpiše iz Zvezde: Jako mi je teško i jako sam povređen

Milan Borjan posle odluke Baraka Bahara da ga telefonom otpiše iz Zvezde: Jako mi je teško i jako sam povređen

Danas 01.06.2023
Novi trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar je izgleda odlučio da napravi čistku u prvom timu. Javnost je iznenadio odlukom da više ne računa na golmana i kapitena crveno-belih Milana Borjana. – Upoznao sam trenera Bahara u Beogradu i lepo smo… »
"Jako sam povređen i uvređen": Oglasio se Milan Borjan posle šokantne odluke novog trenera Zvezde

"Jako sam povređen i uvređen": Oglasio se Milan Borjan posle šokantne odluke novog trenera Zvezde

Večernje novosti 01.06.2023
Izgleda da se era Milana Borjana u Crvenoj zvezdi završava dolaskom Baraka Bahara. Posle šest uspešnih godina, isto toliko titula i pregršt utakmica za pamćenje, pre svega evropskih, novi trener Barak Bahar je odlučio da napravi rokadu na golu… »
Zvezda dovodi stranca za golmana umesto Borjana!? Barak obavestio upravu koga želi, niste čuli za njega!

Zvezda dovodi stranca za golmana umesto Borjana!? Barak obavestio upravu koga želi, niste čuli za njega!

Mondo 01.06.2023
Crvena zvezda bi u narednoj sezoni među stativama mogla da ima stranca posle odlaska Milana Borjana. Crvena zvezda bi u narednoj sezoni među stativama mogla da ima stranca posle odlaska Milana Borjana. Prva odluka novog trenera Crvene zvezde Baraka… »
Povređen sam, nisam zaslužio! Borjan se oglasio nakon precrtavanja u Zvezdi: Trener je tu dva dana i to mi kaže!

Povređen sam, nisam zaslužio! Borjan se oglasio nakon precrtavanja u Zvezdi: Trener je tu dva dana i to mi kaže!

Mondo 01.06.2023
Kapiten Crvene zvezde Milan Borjan oglasio se nakon što ga je trener Barak Bahar otpisao sa mesta prvog golmana. Kapiten Crvene zvezde Milan Borjan oglasio se nakon što ga je trener Barak Bahar otpisao sa mesta prvog golmana. Novi trener Crvene zvezde… »
Zvezda našla zamenu za borjana? Bahar želi golmana od osam miliona evra

Zvezda našla zamenu za borjana? Bahar želi golmana od osam miliona evra

Večernje novosti 31.05.2023
OD prvog radnog dana na "Marakani" Barak Bahar pokazuje da je došao da uradi veliki posao, te da je spreman za velike rezove. Prvi je otpisan Milan Borjan, koji u narednoj sezoni neće biti prvi golman, a već je našao i moguću zamenu. FOTO: FK Crvena… »
Bahar telefonom otpisao Borjana: Zvezda traži novog golmana

Bahar telefonom otpisao Borjana: Zvezda traži novog golmana

Danas 31.05.2023
Mrežu Crvene zvezde u Ligi šampiona neće čuvati Milan Borjan. Izraelac Barak Bahar ozvaničio je plan o promeni ispred mreže, uz jasnu dopunu – u budućem timu nema mesta za aktuelnog kapitena. Tek promovisani trener šampiona Srbije po dolasku na… »

Vesti dana »