Povezane vesti

Matić: Neću da se povlačim po sudovima s Ministarstvom kulture, šta bi to promenilo

Matić: Neću da se povlačim po sudovima s Ministarstvom kulture, šta bi to promenilo

Nova 06.06.2023
Pre nego što je ministarka kulture Maja Gojković danas održala sastanak sa predsednikom Upravnog odbora Filmskog centra Srbije Miroslavom Lekićem i novim vršiocem dužnosti direktora ove institucije Ivanom Karlom dojučerašnji čelni čovek ove… »
Gojković sa rukovodstvom FCS: U kratkom roku biće raspisan konkurs za izbor direktora

Gojković sa rukovodstvom FCS: U kratkom roku biće raspisan konkurs za izbor direktora

Danas 06.06.2023
Potpredsednica Vlade Republike Srbije i ministarka kulture Maja Gojković održala je danas sastanak sa predsednikom Upravnog odbora Filmskog centra Srbije rediteljem Miroslavom Lekićem i vršiocem dužnosti direktora FCS Ivanom Karlom. Kako se u… »
Gojković povodom smene u Filmskom centru: Objašnjenje o postavljanju Ivana Karla

Gojković povodom smene u Filmskom centru: Objašnjenje o postavljanju Ivana Karla

N1 Info 06.06.2023
Ministarka kulture Maja Gojković održala je danas sastanak sa predsednikom Upravnog odbora Filmskog centra Srbije rediteljem Miroslavom Lekićem i novopostavljenim vršiocem dužnosti direktora FCS Ivanom Кarlom, saopštilo je Ministarstvo kulture… »
Maja Gojković se oglasila o smeni: Ovo je obrazloženje zašto nije raspisan konkurs već postavljen v.d. direktor FCS

Maja Gojković se oglasila o smeni: Ovo je obrazloženje zašto nije raspisan konkurs već postavljen v.d. direktor FCS

Nova 06.06.2023
Ministarka kulture Maja Gojković održala je danas sastanak s predsednikom Upravnog odbora Filmskog centra Srbije Miroslavom Lekićem i vršiocem dužnosti direktora FCS-a Ivanom Karlom, saopštilo je Ministarstvo kulture. Nakon što je na predlog… »
Gordan Matić za Danas o smeni sa mesta direktora Filmskog centra Srbije: Žao mi je zbog moje države i mojih kolega što se…

Gordan Matić za Danas o smeni sa mesta direktora Filmskog centra Srbije: Žao mi je zbog moje države i mojih kolega što se…

Danas 05.06.2023
Umesto raspisivanja javnog konkursa za novog direktora Filmskog centra Srbije, koji je po zakonu morao da bude objavljen najkasnije do 18. maja, jer je aktuelnom direktoru, reditelju Gordanu Matiću 18. jula isticao četvorogodišnji mandat, Ministarstvo… »

Vesti dana »