Povezane vesti

Bjelogrlić za Nova.rs: Pridružio sam se kolektivnoj tužbi protiv Bakareca

Bjelogrlić za Nova.rs: Pridružio sam se kolektivnoj tužbi protiv Bakareca

Nova 07.06.2023
Glumac Dragan Bjelogrlić potvrdio je za Nova.rs da je s kolegama tužio poslanika SNS-a Nebojšu Bakareca. Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, otkrila je za Nova.rs Svetlana Bojković, što su potom za naš sajt potvrdile i njene… »
Dragan Bjelogrlić potvrdio da je među glumcima koji su podneli tužbu protiv Bakareca

Dragan Bjelogrlić potvrdio da je među glumcima koji su podneli tužbu protiv Bakareca

Danas 07.06.2023
Glumac Dragan Bjelogrlić potvrdio je za Nova.rs da je s kolegama tužio poslanika SNS-a Nebojšu Bakareca. Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, otkrila je za Nova.rs Svetlana Bojković, što su potom potvrdile i njene kolege Gorica… »
Marko Janketić za Nova.rs: Hajde da vidimo kako rade svoj posao naše „nezavisne“ institucije

Marko Janketić za Nova.rs: Hajde da vidimo kako rade svoj posao naše „nezavisne“ institucije

Nova 07.06.2023
Građanska je dužnost da se prijave neistine i protivzakonite tvrdnje. Tužili smo poslanika Nebojšu Bakareca jer je iznosio u javnost laži i honorare, što nije po zakanu, kaže za Nova.rs Marko Janketić koji je jedan od glumaca koji su podneli juče… »
Bane Trifunović za Nova.rs: Drago mi je što sam deo predivnog „šljama“ koji je tužio tu osobu iz Skupštine

Bane Trifunović za Nova.rs: Drago mi je što sam deo predivnog „šljama“ koji je tužio tu osobu iz Skupštine

Nova 07.06.2023
Glumac Branislav Trifunović potvrdio je za Nova.rs da se pridružio grupi kolega koja je podnela tužbu protiv Nebojše Bakareca. – Drago mi je da sam deo ovog predivnog „šljama“ koji je tužio tu osobu koja zauzima mesto u Skupštini. Neka ovo… »
SAZNAJEMO Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca, Svetlana Bojković otkriva za Nova.rs detalje

SAZNAJEMO Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca, Svetlana Bojković otkriva za Nova.rs detalje

Nova 07.06.2023
Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, potvrdila je za Nova.rs Svetlana Bojković. – Država sponzoriše sve glumce i plaća ih i slobodni su da budu plaćeni od strane Telekoma – rekao je poslanik SNS Nebojša Bakarec prošle… »
Nova: Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca

Nova: Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca

Danas 07.06.2023
Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, potvrdila je za Nova.rs Svetlana Bojković. – Država sponzoriše sve glumce i plaća ih i slobodni su da budu plaćeni od strane Telekoma – rekao je poslanik SNS Nebojša Bakarec prošle… »
Gorica Popović: Tačno je da smo tužili Bakareca, svakodnevno nas užasava svojim istupima i neistinama

Gorica Popović: Tačno je da smo tužili Bakareca, svakodnevno nas užasava svojim istupima i neistinama

Nova 07.06.2023
Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, a među njima je, kako je potvrdila za Nova.rs, i glumica Gorica Popović. – Tačno je da smo juče podneli grupnu tužbu protiv Nebojše Bakareca. Podržala sam svoje kolege. Svako mora da snosi… »
Bojković: Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca

Bojković: Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca

N1 Info 07.06.2023
Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, potvrdila je za Nova.rs Svetlana Bojković. Narodni poslanik SNS prethodnih dana je kritikovao glumce koji ne podržavaju vlast i u Skupštini izneo podatak o novcu koji su od Telekoma navodno… »
Bojković: Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca

Bojković: Grupa glumaca tužila Nebojšu Bakareca

Novi magazin 07.06.2023
Grupa glumaca podnela je tužbu protiv Nebojše Bakareca, potvrdila je za Nova.rs Svetlana Bojković. Narodni poslanik SNS prethodnih dana je kritikovao glumce koji ne podržavaju vlast i u Skupštini izneo podatak o novcu koji su od Telekoma navodno… »

Vesti dana »