Povezane vesti

Na teritoriji centralne Srbije uhapšeni kosovski specijalci! Do zuba naoružani, pali u akciji policije (foto)

Na teritoriji centralne Srbije uhapšeni kosovski specijalci! Do zuba naoružani, pali u akciji policije (foto)

Mondo 14.06.2023
Policija je na teritoriji centralne Srbije uhapsila trojicu do zuba naoružane kosovske specijalce. Policija je na teritoriji centralne Srbije uhapsila trojicu do zuba naoružane kosovske specijalce. Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije… »
Snimak i detalji hapšenja kosovskih specijalaca

Snimak i detalji hapšenja kosovskih specijalaca

Politika 14.06.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Antiterorističke grupe posebne jedinice policije, locirala je i uhapsila tri pripadnika tzv. kosovske policije. Dana 14.06.2023. godine u administrativnom pojasu prema AP KiM, daleko u dubini teritorije… »
Naoružani kosovski specijalci uhapšeni u centralnoj Srbiji

Naoružani kosovski specijalci uhapšeni u centralnoj Srbiji

Politika 14.06.2023
Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne Srbije trojicu naoružanih specijalaca tzv. kosovske policije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić hitno je obavešten o akciji u kojoj su uhapšeni albanski… »
Zvaničnici SAD pozdravili odluku Srbije da snizi borbenu gotovost i povuče vojsku

Zvaničnici SAD pozdravili odluku Srbije da snizi borbenu gotovost i povuče vojsku

Glas Amerike 14.06.2023
BEOGRAD/ZVEČAN - Zvaničnici u Beogradu održali su sastanke sa predstavnicima međunarodne zajednice i KFOR-a dan nakon što su tenzije na severu Kosova ponovo eskalirale zbog hapšenja Srbina od strane kosovske policije. Istovremeno, dvoje američkih… »
Na teritoriji centralne Srbije uhašena trojica kosovskih specijalaca

Na teritoriji centralne Srbije uhašena trojica kosovskih specijalaca

Glas Zapadne Srbije 14.06.2023
Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas trojicu do zuba naoružanih kosovskih specijalaca. O ovoj akciji hitno je obavešten šef države Aleksandar Vučić, koji je bio u ruskoj ambasadi, gde je prisustvovao prijemu povodom… »
Vučić o sastanku sa predstavnicima Kvinte: Bolje da ne kažem ništa

Vučić o sastanku sa predstavnicima Kvinte: Bolje da ne kažem ništa

Slobodna Evropa 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće saopštiti ništa nakon sastanka sa predstavnicima zemalja Kvinte. "Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte i šefom delegacije EU u Srbiji… »
NAORUŽANI KURTIJEVI SPECIJALCI UHAPŠENI NA TERITORIJI CENTRALNE SRBIJE

NAORUŽANI KURTIJEVI SPECIJALCI UHAPŠENI NA TERITORIJI CENTRALNE SRBIJE

Dnevnik 14.06.2023
Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne Srbije trojicu do zuba naoružanih specijalaca lažne države Kosovo. Kako se saznaje, uhapšeni su Rifat Z., Bećir S. i Mustafa Š. Pored oružja, kod njih je… »
Trojica kosovskih policajaca uhapšena u centralnoj Srbiji, srpska roba i kamioni zaustavljeni na prelazima

Trojica kosovskih policajaca uhapšena u centralnoj Srbiji, srpska roba i kamioni zaustavljeni na prelazima

Euronews 14.06.2023
Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne Srbije trojicu naoružanih pripadnika kosovske policije. Oni su uhapšeni na teritoriji opštine Raška, saopštio je direktor Vladine Kancelarije za Kosovo i… »
Kosovski specijalci uhapšeni u akciji policije u centralnoj Srbiji

Kosovski specijalci uhapšeni u akciji policije u centralnoj Srbiji

Telegraf 14.06.2023
O ovoj akciji hitno je obavešten šef države Aleksandar Vučić, direktor Kancelarije za KiM Petar Petković u 16 časova drži vanrednu konferenciju za medije. Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne… »
Ovo su uhapšeni kosovski specijalci u Srbiji

Ovo su uhapšeni kosovski specijalci u Srbiji

Telegraf 14.06.2023
Privedeni su Rifat Zeka, Bećir Sefa, Mustafa Šem. Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne Srbije trojicu do zuba naoružanih kosovskih specijalaca, potvrđeno je za Telegraf.rs. O ovoj akciji hitno je… »
"Dole glavu, bre!": Ovako su srpski policajci uhapsili Kurtijeve "specijalce"

"Dole glavu, bre!": Ovako su srpski policajci uhapsili Kurtijeve "specijalce"

Telegraf 14.06.2023
O ovoj akciji hitno je obavešten šef države Aleksandar Vučić. Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne Srbije trojicu do zuba naoružanih kosovskih specijalaca. - "Dole glavu, bre!"- dovikuju… »
Važno: Oglasio se MUP Srbije o hapšenju Kurtijevih "specijalaca"

Važno: Oglasio se MUP Srbije o hapšenju Kurtijevih "specijalaca"

Telegraf 14.06.2023
Policija će u saradnji sa nadležnim tužilaštvom nastaviti dalji rad. Na administrativnom pojasu prema AP KiM, daleko u dubini teritorije centralne Srbije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Antiterorističke grupe posebne jedinice policije… »
Prve fotografije akcije hapšenja kosovskih specijalaca

Prve fotografije akcije hapšenja kosovskih specijalaca

Politika 14.06.2023
Trojica specijalaca tzv. kosovske policije uhapšeno je u centralnoj Srbiji, a MUP je objavio i fotografije hapšenja. Uhapšeni su Rifat Zeka, Bećir Sefi i Mustafa Šemu. Na fotografijama se vidi da je ova trojka bila na specijalnom zadatku. Osim… »
Oglasila se EU: Poruka Srbiji zbog hapšenja tzv. policajaca

Oglasila se EU: Poruka Srbiji zbog hapšenja tzv. policajaca

Pravda 14.06.2023
Portparol Evropske unije Peter Stano oglasio se povodom hapšenja trojice pripadnika tzv. kosovske policije na teritoriji Srbije i rekao da je EU u kontaktu sa Srbijom i Kosovom, kako bi bolje razumela šta se tačno dogodilo. „Mi smo, po tom hitnom… »
Stano: Obe strane da se uzdrže od poteza koji bi doveli do JAČANjA TENZIJA

Stano: Obe strane da se uzdrže od poteza koji bi doveli do JAČANjA TENZIJA

Dnevnik 14.06.2023
BRISEL: Portparol Evropske komisije Peter Stano izjavio je danas, povodom najnovijih dešavanja na KiM, da je Evropska unija u kontaktu sa obe strane, kao i sa Kforom kako bi utvrdila tačne okolnosti svih događaja. Pozivamo i Kosovo i Srbiju da se… »
Evropska unija o hapšenju kosovskih specijalaca: U kontaktu smo sa obe strane

Evropska unija o hapšenju kosovskih specijalaca: U kontaktu smo sa obe strane

Sputnik 14.06.2023
Portparol Evropske unije Peter Stano oglasio se povodom hapšenja trojice pripadnika tzv. kosovske policije na teritoriji Srbije i rekao da je EU u kontaktu sa Srbijom i Kosovom, kako bi bolje razumela šta se tačno dogodilo. „Mi smo, po tom hitnom… »
Vlasti Kosova zahtevaju oslobađanje trojice policajaca

Vlasti Kosova zahtevaju oslobađanje trojice policajaca

Slobodna Evropa 14.06.2023
Kosovske vlasti su zatražile hitno oslobađanje trojice policajaca, koje su, prema njihovim rečima, "otele srpske snage" na teritoriji Kosova. Predsednica Kosova Vjosa Osmani rekla je da je "kidnapovanje tri policajca na teritoriji Republike Kosovo… »
EU u kontaktu sa svim stranama i KFOR-om zbog kosovskih policajaca, kaže Stano

EU u kontaktu sa svim stranama i KFOR-om zbog kosovskih policajaca, kaže Stano

Slobodna Evropa 14.06.2023
Portparol Evropske unije (EU) Peter Stano je potvrdio da je Brisel u kontaktu sa svim relevantnim akterima kako bi se utvrdile okolnosti vezane za hapšenje trojice kosovskih policajaca na pograničnoj liniji između Srbije i Kosova. "Mi smo – hitno –… »
MUP izneo detalje o hapšenju Kurtijevih specijalaca na teritoriji centralne Srbije /foto/

MUP izneo detalje o hapšenju Kurtijevih specijalaca na teritoriji centralne Srbije /foto/

Sputnik 14.06.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova održalo je vanrednu konferenciju za medije, na kojoj su navedeni detalji o hapšenju trojice do zuba naoružanih Kurtijevih specijalaca na teritoriji centralne Srbije. Državni sekretar u Ministarstvu unutrašnjih… »
Predsednik Vučić: Odlučio sam da ne kažem ni jednu reč o sastanku sa predstavnicima Kvinte

Predsednik Vučić: Odlučio sam da ne kažem ni jednu reč o sastanku sa predstavnicima Kvinte

Politika 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se posle sastanka sa predstavnicima zemalja Kvinte. Vučić je naveo da ne želi da kaže ni jednu reč o detaljima sastanka „Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa predstavnicima… »
Kosovski specijalci uhapšeni u centralnoj Srbiji (FOTO)

Kosovski specijalci uhapšeni u centralnoj Srbiji (FOTO)

Vesti online 14.06.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Antiterorističke grupe posebne jedinice policije, locirali su danas i uhapsili tri pripadnika kosovske policije R. Z. B. S. i M. Š. u administrativnom pojasu prema KiM, daleko u dubini teritorije centralne… »
FOTO: Kosovski specijalci uhapšeni u akciji policije u centralnoj Srbiji

FOTO: Kosovski specijalci uhapšeni u akciji policije u centralnoj Srbiji

Radio 021 14.06.2023
Trojica pripadnika kosovske policije R. Z, B.S. i M.Š. uhapšeni su danas u centralnoj Srbiji. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Antiterorističke grupe posebne jedinice policije, locirali su ih i uhapsili u administrativnom pojasu prema KiM… »
(FOTO, VIDEO) Kosovski policajci uhapšeni u centralnoj Srbiji

(FOTO, VIDEO) Kosovski policajci uhapšeni u centralnoj Srbiji

N1 Info 14.06.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Antiterorističke grupe posebne jedinice policije, locirali su danas i uhapsili tri pripadnika tzv. kosovske policije R. Z. B.S. i M.Š. u administrativnom pojasu prema KiM, daleko u dubini teritorije… »
Koga je uhapsila policija ministra Gašića čijoj smeni je posvećena sutrašnja sednica Skupštine: Kosovski specijalci na…

Koga je uhapsila policija ministra Gašića čijoj smeni je posvećena sutrašnja sednica Skupštine: Kosovski specijalci na…

Danas 14.06.2023
Nakon što je Kosovska policija juče uhapsila Miluna Milenkovića, osumnjičenog da je bio organizator napada na Kfor, tokom demonstracija na severu Kosova, pre desetak danas, danas je Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo da je uhapsilo navodne… »
MUP: Troje pripadnika kosovske policije uhapšeno u centralnoj Srbiji

MUP: Troje pripadnika kosovske policije uhapšeno u centralnoj Srbiji

Insajder 14.06.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP), Antiterorističke grupe posebne jedinice policije, danas su locirali i uhapsili tri pripadnika kosovske policije R. Z, B. S. i M. Š. u administrativnom pojasu prema Kosovu i Metohiji, daleko u dubini… »
Uhapšeni kosovski specijalci u centralnoj Srbiji: Akcija policije, privedena trojica naoružanih

Uhapšeni kosovski specijalci u centralnoj Srbiji: Akcija policije, privedena trojica naoružanih

Nova 14.06.2023
Pripadnici specijalnih jedinica srpske policije uhapsili su danas, na teritoriji centralne Srbije, trojicu naoružanih kosovskih specijalaca, nezvanično je potvrđeno RTS-u. O ovoj akciji hitno je obavešten šef države Aleksandar Vučić, koji je bio u… »
Ovo su kosovski specijalci uhapšeni u centralnoj Srbiji: "Dole, bre, dole glavu": Srpska policija uhvatila ih sa oružjem…

Ovo su kosovski specijalci uhapšeni u centralnoj Srbiji: "Dole, bre, dole glavu": Srpska policija uhvatila ih sa oružjem…

Blic 14.06.2023
Trojica naoružanih kosovskih specijalaca uhapšeni su danas na teritoriji centralne Srbije u akciji Specijalnih jedinica srpske policije. Kako saznajemo, reč je o Rifatu Zeki, Bećiru Sefi i Mustafi Šemu. Osim oružja, kod njih je pronađena i oprema… »
Tri kosovska specijalca pod punom ratnom opremom uhapšena na teritoriji centralne Srbije

Tri kosovska specijalca pod punom ratnom opremom uhapšena na teritoriji centralne Srbije

RTV 14.06.2023
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Antiterorističke grupe posebne jedinice policije, locirali su danas i uhapsili tri pripadnika tzv. kosovske policije R. Z. B.S. i M.Š. u administrativnom pojasu prema KiM, daleko u dubini… »
Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom, tako je bolje

Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom, tako je bolje

RTS 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da neće reći nijednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. Aleksandar Vučić, na Instagram profilu buducnostsrbijeav, naveo je da je doneo odluku… »
MUP: Kosovski policajci uhapšeni u centralnoj Srbiji

MUP: Kosovski policajci uhapšeni u centralnoj Srbiji

Vreme 14.06.2023
Hronika Svi uhapšeni bili su naoružani automatskim oružjem i u punoj ratnoj opremi sa GPS uređajima, mapama, piše u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije. Priština demantuje i tvrdi da su kosovski specijalci kidnapovani na teritoriji… »
Specijalno tužilaštvo Kosova: Pritvor za Miluna Milenkovića, uhapšenog Srbina

Specijalno tužilaštvo Kosova: Pritvor za Miluna Milenkovića, uhapšenog Srbina

Danas 14.06.2023
Specijalno tužilaštvo Kosova zatražilo je danas određivanje mere pritvora uhapšenom Srbinu Milunu Milenkoviću. „Specijalno tužilaštvo je danas podnelo zahtev za određivanje mere pritvora Milunu Milenkoviću, sada ostaje da sud odredi kolika… »
Zoran Lutovac posle odluke Vučića da ne kaže nijednu reč o sastanku sa Kvintom: Bilo bi dobro da umukne

Zoran Lutovac posle odluke Vučića da ne kaže nijednu reč o sastanku sa Kvintom: Bilo bi dobro da umukne

Danas 14.06.2023
Lider DS Zoran Lutovac prokomentarisao je odluku predsednika Srbije da ne kaže niejdnu reč posle sastanka sa ambasadorima zemalja Kvinte. On je na svom Tviter nalogu napisao da Vučić jednostavno umukne. „Doneo je odluku da ne progovori ni jednu… »
Kvinta žmuri na veliku Albaniju

Kvinta žmuri na veliku Albaniju

Vesti online 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zvanični Beograd spreman za kompromise, ali da se, kako je rekao, situacija na prostoru Kosova i Metohije komplikuje jer režim u Prištini ne želi da je deeskalira povlačenjem gradonačelnika iz… »
„Ni reč o sastanku s Kvintom“: Vučić odlučio da ne obavesti javnost

„Ni reč o sastanku s Kvintom“: Vučić odlučio da ne obavesti javnost

N1 Info 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je posle sastanka sa ambasadorima zemalja Kvinte i šefom delegacije Evropske unije u Srbiji poručio da neće reći “nijednu jedinu reč” o tom susretu. Vučić je u sredu ujutro održao sastanak sa ambasadorima… »
Kurti nastavlja teror nad Srbima s Kosmeta

Kurti nastavlja teror nad Srbima s Kosmeta

Politika 14.06.2023
Pozivamo Kfor da hitno interveniše i da ukloni Rosu sa severa, kazao je Petar Petković najavljujući za danas sastanak predsednika Aleksandra Vučića s komandantom međunarodne vojne misije na KiM. Kosovska Mitrovica – Jake snage pripadnika… »
Vučić odlučio: Neću reći nijednu reč o sastanku sa ambasadorima Kvinte

Vučić odlučio: Neću reći nijednu reč o sastanku sa ambasadorima Kvinte

Danas 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže ni jednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte. On je na svom Instagramu buducnostsrbijeav naveo da smatra da je to bolje za sve. „Doneo sam odluku da ne… »
Vučić o sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte: Odlučio sam da ne kažem ni jednu, jedinu reč

Vučić o sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte: Odlučio sam da ne kažem ni jednu, jedinu reč

Insajder 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže nijednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. "Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa… »
Vučić na Instagramu: Neću reći ništa o sastanku sa predstavnicima Kvinte i EU

Vučić na Instagramu: Neću reći ništa o sastanku sa predstavnicima Kvinte i EU

Beta 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas posle sastanka sa predstavnicima zemalja Kvinte i EU da neće reći ništa o tom sastanku. "Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte i šefom… »
Vučić neće da kaže ni reč o sastanku s Kvintom: „To je najbolje za sve“

Vučić neće da kaže ni reč o sastanku s Kvintom: „To je najbolje za sve“

Novi magazin 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je posle sastanka sa ambasadorima zemalja Kvinte i šefom delegacije Evropske unije u Srbiji poručio da neće reći “nijednu jedinu reč” o tom susretu. Vučić je u sredu ujutro održao sastanak sa ambasadorima… »
Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom, tako je bolje

Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom, tako je bolje

RTV 14.06.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže ni jednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. "Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku… »
"Doneo sam: Odluku"Vučić o sastanku sa predstavnicima Kvinte: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč, tako je bolje

"Doneo sam: Odluku"Vučić o sastanku sa predstavnicima Kvinte: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč, tako je bolje

Blic 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže ni jednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. - Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa… »
Vučić saopštio da neće ništa saopštiti: Neću reći nijednu reč o sastanku sa Kvintom

Vučić saopštio da neće ništa saopštiti: Neću reći nijednu reč o sastanku sa Kvintom

Radio 021 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže ni jednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte. Vučić je naveo da je "doneo odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa predstavnicima zemalja… »
Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom

Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom

Dnevnik 14.06.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže ni jednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. "Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku… »
Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom, tako je bolje

Vučić: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč o sastanku sa Kvintom, tako je bolje

Sputnik 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže nijednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. „Doneo sam odluku da ne kažem ni jednu, jedinu reč, o sastanku sa… »
Noć na severu KiM protekla mirno, nastavljaju se protesti Srba ispred opština

Noć na severu KiM protekla mirno, nastavljaju se protesti Srba ispred opština

Telegraf 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se se danas sa predstavnicima zemalja Kvinte – Sjedinjenih Američkih Država, Velike Britanije, Francuske, Italije i Nemačke, kao i šefom delegacije Evropske unije. Nakon jučerašnjih napetosti, posle… »
Vučić nakon sastanka sa Kvintom: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč, tako je bolje

Vučić nakon sastanka sa Kvintom: Odlučio sam da ne kažem nijednu reč, tako je bolje

Telegraf 14.06.2023
Predsednik se sa Kvintom sastao jutros u 9 sati. Predsednik Srbije Aleksanadar Vučić izjavio je da je odlučio da ne kaže ni jednu reč o današnjem sastanku sa predstavnicima zemalja Kvinte, navodeći da je tako bolje za sve. "Doneo sam odluku da ne… »
Noć na severu KiM protekla mirno, nastavljaju se protesti Srba ispred opština

Noć na severu KiM protekla mirno, nastavljaju se protesti Srba ispred opština

Sputnik 14.06.2023
Nakon jučerašnjih napetosti, posle hapšenja još jednog Srbina, noć na severu Kosova i Metohije protekla je mirno. U Zvečanu, Leposaviću i Zubinom Potoku nastavljaju se protesti Srba ispred opštinskih zgrada. Hapšenje sportiste Miluna Luneta… »
Vučić danas sa predstavnicima zemalja Kvinte

Vučić danas sa predstavnicima zemalja Kvinte

Blic 14.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa predstavnicima zemalja Kvinte Sjedinjenih Američkih Država, Velike Britanije, Francuske, Italije i Nemačke, kao i šefom delegacije Evropske unije. Sastanak će biti održan u zgradi Generalnog… »

Vesti dana »