Povezane vesti

Federer čestitao Đokoviću na rekordnom 23. grend slemu: Neverovatan podvig

Federer čestitao Đokoviću na rekordnom 23. grend slemu: Neverovatan podvig

Politika 15.06.2023
LONDON – Čuveni švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je Novaku Đokoviću na osvajanju rekordnog 23. grend slema u karijeri, prenosi Tanjug. Federer je u razgovoru sa novinarima u Londonu, četiri dana nakon što je Đoković osvojio Rolan… »
Najzad se oglasio i Federer povodom Novakovog rekorda

Najzad se oglasio i Federer povodom Novakovog rekorda

Vesti online 15.06.2023
Posle četiri dana od osvajanja rekordnog 23. grend slem trofeja u Parizu, Novak Đoković je dočekao čestitke velikog rivala Rodžera Federera. Legendarni Švajcarac nije poslao čestitku odmah po završetku meča, kao dobar deo njegovih kolega… »
Federer čestitao Đokoviću na rekordnom 23. gren slemu: Zaboravljamo, on nije više tako mlad

Federer čestitao Đokoviću na rekordnom 23. gren slemu: Zaboravljamo, on nije više tako mlad

Sportski žurnal 15.06.2023
Rafa je došao do 22, a sada Novak do 23 i deluje da će nastaviti i dalje, što je sjajno. Čuveni švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je Novaku Đokoviću na osvajanju rekordnog 23. gren slema u karijeri. Federer je u razgovoru sa novinarima u… »
Federera pitali o Novakovom podvigu, konačno se oglasio: „Mislio sam da ćemo Sampras i ja zauvek držati rekord“

Federera pitali o Novakovom podvigu, konačno se oglasio: „Mislio sam da ćemo Sampras i ja zauvek držati rekord“

Nova 15.06.2023
Švajcarski teniser Rodžer Federer oglasio se povodom rekorda koji je postavio Novak Đoković u nedelju popodne. Novak je u finalu Rolan Garosa pobedio Kaspera Ruda sa 3:0 u setovima i osvojio je 23. grend slem titulu. To je novi rekord u muškom tenisu… »
KONAČNO Federer čestitao Đokoviću na rekordnom 23. gren slemu: NEVEROVATAN PODVIG

KONAČNO Federer čestitao Đokoviću na rekordnom 23. gren slemu: NEVEROVATAN PODVIG

Dnevnik 15.06.2023
Čuveni švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je Novaku Đokoviću na osvajanju rekordnog 23. gren slema u karijeri. Federer je u razgovoru sa novinarima u Londonu, četiri dana nakon što je Đoković osvojio Rolan Garos, istakao da je srpski… »
Federer: "Ovo što je Đoković uradio je neverovatno"

Federer: "Ovo što je Đoković uradio je neverovatno"

Sportske.net 15.06.2023
Legendanri švajacarski teniser Rodžer Federer, osvajač 20 grend slem titula, komentarisao je podvig srpskog igrača i svog nekadašnjeg velikog rivala Novaka Đokovića. Đoković je na Rolan Garosu osvojio 23. grend slem titulu u karijeri i sada je po… »
Federer: To što je Novak uradio je neverovatno

Federer: To što je Novak uradio je neverovatno

Novi magazin 15.06.2023
Posle četiri dana od osvajanja rekordnog 23. gren slem trofeja u Parizu Novak Đoković dočekao je čestitke velikog rivala Rodžera Federera. Legendarni Švajcarac nije poslao čestitku odmah po završetku meča, kao dobar deo njegovih kolega (između… »
Federer: To što je Novak uradio je neverovatno

Federer: To što je Novak uradio je neverovatno

Sport klub 15.06.2023
Posle četiri dana od osvajanja rekordnog 23. gren slem trofeja u Parizu Novak Đoković dočekao je čestitke velikog rivala Rodžera Federera. Legendarni Švajcarac nije poslao čestitku odmah po završetku meča, kao dobar deo njegovih kolega (između… »
Markes za SK: Moram da budem sporiji, ali ovde ću rizikovati

Markes za SK: Moram da budem sporiji, ali ovde ću rizikovati

Sport klub 15.06.2023
Vozač Repsol Honde Mark Markes rekao je za Sport Klub pred Veliku nagradu Nemačke da vrlo dobro zna šta treba da uradi da bi preokrenuo niz rezultata, ali da će taj pristup imati tek od sledeće nedelje, kada se vozi na „Asenu“. Osmostruki svetski… »
Banjaja: Pre nego što sam došao, niko nije hteo u Dukati

Banjaja: Pre nego što sam došao, niko nije hteo u Dukati

Sport klub 15.06.2023
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja rekao je za Sport Klub da je ponosan što je deo istorije svog tima, pošto je na današnji dan pre tačno 20 godina Loris Kapirosi italijanskom proizvođaču doneo prvi trijumf. Banjaja se takođe pred Veliku nagradu… »
„Alkaraza su uhvatili grčevi kad je meč bio izjednačen…“

„Alkaraza su uhvatili grčevi kad je meč bio izjednačen…“

Sport klub 15.06.2023
Selektor Dejvis kup reprezentacije Španije David Ferer kaže da Novaku Đokoviću neće biti lako da osvoji kalendarski grend slem, ali da srpski as ima kvalitet da to učini. Pre dve godine je Đoković bio na pobedu od toga da osvoji sva četiri… »
Kirjos prognozira: Nole može do 30 gren slemova

Kirjos prognozira: Nole može do 30 gren slemova

Sportski žurnal 15.06.2023
- Tako ću da ja izgledam bolje što sam izgubio od njega prošle godine u finalu Vimbldona - istakao je ekscentrični Australijanac. Australijanac Nik Kirjos izjavio je da bi najbolji igrač sveta Novak Đoković mogao da završi igračku karijeru sa 30… »
Šaljivi Kirjos: Novaka niko ne može da pobedi osim mene

Šaljivi Kirjos: Novaka niko ne može da pobedi osim mene

Danas 15.06.2023
Osvajanjem Rolan Garosa, Novak Đoković postao je najtrofejniji i najuspešniji teniser u istoriji grend slema, sa 23 titule. Utisak nepobedivosti srpskog asa povećao se toliko da najvećim njegovim protivnicima ne preostaje ništa drugo već da zbijaju… »
Vimbldon deli milione - Novak igra za nikad veću nagradu: Ko god se pojavi Englezi će ga zasuti novcem!

Vimbldon deli milione - Novak igra za nikad veću nagradu: Ko god se pojavi Englezi će ga zasuti novcem!

Mondo 15.06.2023
Nagrade na Vimbldonu su tolike da čak i oni koji odmah ispadnu iz kvalifikacija dobijaju ozbiljan novac. Nagrade na Vimbldonu su tolike da čak i oni koji odmah ispadnu iz kvalifikacija dobijaju ozbiljan novac. Novak Đoković je osvojio Rolan Garos… »
Markes za SK: Rafin sam navijač, ali Novak referenca za sve

Markes za SK: Rafin sam navijač, ali Novak referenca za sve

Sport klub 15.06.2023
Osmostruki svetski šampion Mark Markes istakao je u razgovoru za Sport Klub da mnogo poštuje Novaka Đokovića, iako očekivano navija za svog sunarodnika Rafaela Nadala. Đoković je prošlog vikenda osvojio titulu na Rolan Garosu, svoju 23. čime je… »
Kirios: Đoković favorit na Vimbldonu, osvojiće u karijeri 30 grend slem trofeja

Kirios: Đoković favorit na Vimbldonu, osvojiće u karijeri 30 grend slem trofeja

Vesti online 15.06.2023
Australijanac Nik Kirios izjavio je da bi najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković mogao da završi igračku karijeru sa 30 osvojenih grend slem trofeja, prenosi Skaj sports. Đoković je u nedelju trijumfom na Rolan Garosu stigao do 23. grend slem… »
Banjaja za SK: Jokić je savršen, može sve!

Banjaja za SK: Jokić je savršen, može sve!

Sport klub 15.06.2023
Šampion kraljevske klase Frančesko Banjaja rekao je za Sport Klub da je oduševljen kako Nikolom Jokićem, tako i Novakom Đokovićem. Đoković je u nedelju osvojio Rolan Garos, što mu je rekordna 23. Gren slem titula, dok je Jokić manje od dva dana… »
Koje rekorde Đoković još može da juri?

Koje rekorde Đoković još može da juri?

Novi magazin 15.06.2023
Nedeljnim trijumfom na Rolan Garosu, Novak Đoković učvrstio se kao najveći teniser svih vremena. Ako je i pre to bilo jasno onim objektivnima, sada kada je samostalno prvi i kao čovek sa najviše grend slem titula u istoriji muškog tenisa, ne… »
Kirjos: Đoković favorit na Vimbldonu, osvojiće 30 grend slem trofeja

Kirjos: Đoković favorit na Vimbldonu, osvojiće 30 grend slem trofeja

Dnevnik 15.06.2023
LONDON: Australijanac Nik Kirjos izjavio je da bi najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković mogao da završi igračku karijeru sa 30 osvojenih grend slem trofeja, prenosi Skaj sports. Đoković je u nedelju trijumfom na Rolan Garosu stigao do 23. grend… »
Koje rekorde Đoković još može da juri?

Koje rekorde Đoković još može da juri?

Sport klub 15.06.2023
Nedeljnim trijumfom na Rolan Garosu, Novak Đoković učvrstio se kao najveći teniser svih vremena. Ako je i pre to bilo jasno onim objektivnima, sada kada je samostalno prvi i kao čovek sa najviše grend slem titula u istoriji muškog tenisa, ne… »
Novak Đoković je najbolji svih vremena: Kako je CNN odao priznanje teniseru iz Srbije

Novak Đoković je najbolji svih vremena: Kako je CNN odao priznanje teniseru iz Srbije

Danas 15.06.2023
Novak Đoković je u nedelju treći put u karijeri trijumfovao na Rolan Garosu, tako osvojio svoj 23. trofej na grend slem turnirima i prvi put u karijeri postao najuspešniji teniser sveta po broju titula na četiri najznačajnija turnira u ovom sportu… »
Legendarni Hrvat otvorio dušu: „Nije lako trenirati Đokovića“

Legendarni Hrvat otvorio dušu: „Nije lako trenirati Đokovića“

Vesti online 15.06.2023
“I pre nego što je osvojio Rolan Garos, rekordni 23. grend slem, smatrao sam da je Novak Đoković najbolji teniser u istoriji”, rekao je trener srpskog tenisera Goran Ivanišević. Nekadašnji hrvatski teniser u razgovoru za Tanjug, istakao da je… »
"Novakov trofej ne menja ništa, Federer je i dalje najveći!"

"Novakov trofej ne menja ništa, Federer je i dalje najveći!"

Sportske.net 15.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković vratio se na prvo mesto ATP liste najboljih tenisera sveta posle trijumfa na Rolan Garosu koji mu je doneo rekordni, 23. grend slem trofej u karijeri. I pored toga, deo javnosti tvrdi da Srbin nije najveći teniser svih… »
Ivanišević: "Ne mogu se porediti Novak, Rafa i Rodžer, ovo je istorijski uspeh"

Ivanišević: "Ne mogu se porediti Novak, Rafa i Rodžer, ovo je istorijski uspeh"

Sportske.net 15.06.2023
Hrvatski stručnjak i trener Novak Đokovića Goran Ivanišević, govorio je o Novakovm osvajanju 23. grend slema. ,,Ovo je istorijski uspeh. Lepo je biti trener Novaka Đokovića. To je jedna velika čast i odgovornost. Osećam veliku ponos jer je… »
Ivanišević: Đokovićev uspeh jedan od najvećih sportskih ikad

Ivanišević: Đokovićev uspeh jedan od najvećih sportskih ikad

Sport klub 15.06.2023
I pre nego što je osvojio Rolan Garos, rekordni 23. gren slem, smatrao sam da je Novak Đoković najbolji teniser u istoriji, rekao je trener srpskog tenisera Goran Ivanišević. Nekadašnji hrvatski teniser istakao da je jako lepo, ali ne uvek i lako… »

Vesti dana »