Povezane vesti

Od svih hvalospeva Amerikanaca o Jokiću, ovaj je najveći, obavezno ga pročitajte

Od svih hvalospeva Amerikanaca o Jokiću, ovaj je najveći, obavezno ga pročitajte

Nova 15.06.2023
Zaslužio je naklon do poda Nikola Jokić popeo se na vrh košarkaškog sveta, pošto je Denver Nagetsima doneo prvu titulu u istoriji franšize, a pored toga je ispisao mnoge nove stranice košaraške istorije. Srpski centar sada u kolekciji pored dva… »
„Ne razumeju tenis i zato ne vide kako je Novak tako dobar“

„Ne razumeju tenis i zato ne vide kako je Novak tako dobar“

Sport klub 15.06.2023
Patrik Mekinro, brat Džona Mekinroa i nekadašnji treći teniser sveta u dublu, kaže da je Novak Đoković najveći teniser svih vremena. „Novak ima posebnu sposobnost koja je deo razloga zašto je on najveći u istoriji – razume kada treba da bude… »
Rešena misterija Jokićevog trofeja koji je bio izgubljen posle finala u kojem je pokazao zašto broj 1 u NBA

Rešena misterija Jokićevog trofeja koji je bio izgubljen posle finala u kojem je pokazao zašto broj 1 u NBA

Nova 15.06.2023
"Stvarno ne znam gde je trofej. Ostavio sam ga u Sparkijevoj sobi i više ga nema. Tako da ne znam, ali nadam se da može da stigne u moju kuću", poručio je Nikola Jokić koji je prvi MVP finalne serije NBA lige koji je došao na veliki intervju bez… »
Jokić: Košarka mi nije glavna stvar u životu, samo mi dobro ide

Jokić: Košarka mi nije glavna stvar u životu, samo mi dobro ide

Sportski žurnal 15.06.2023
Srpski centar priznao je da ne zna gde je MVP trofej, koji je dobio kao najkorisniji igrač u pobedi Denvera nad Majamijem u finalu. Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić ocenio je da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već… »
Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu

Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu

Novi magazin 15.06.2023
Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već nešto u čemu je zaista dobar. Jokić je sa ekipom Denvera osvojio titulu u NBA ligi, a srpski košarkaš je proglašen za… »
Nikola Jokić izgubio MVP trofej: Ostavio sam ga kod Sparkija

Nikola Jokić izgubio MVP trofej: Ostavio sam ga kod Sparkija

Danas 15.06.2023
Mnogo puta je Nikola Jokić ponovio da ga individualne nagrade ne zanimaju. Onu poslednju je čak i izgubio, na jedan kraći period. Obeležio je srpski centar kompletan plej-of, ponajviše finalnu seriju sa Majamijem. Zbog prikazanog je dobio i MVP… »
Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu, već nešto u čemu sam dobar

Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu, već nešto u čemu sam dobar

Vesti online 15.06.2023
Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već nešto u čemu je zaista dobar. Jokić je sa ekipom Denvera osvojio titulu u NBA ligi, a srpski košarkaš je proglašen za… »
Jokić ne zna gde mu je MVP trofej: Košarka nije glavna stvar u mom životu

Jokić ne zna gde mu je MVP trofej: Košarka nije glavna stvar u mom životu

Radio 021 15.06.2023
Nikola Jokić nalazi se u središtu pažnje sportske javnosti nakon osvajanja NBA titule sa Denverom. Za svoje partije u finalnoj seriji Jokić je nagrađen trofejom "Bil Rasel" koji se dodeljuje najboljem igraču. Međutim, u intervjuu za ESPN, Jokić je… »
Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu

Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu

Sport klub 15.06.2023
Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već nešto u čemu je zaista dobar. okić je sa ekipom Denvera osvojio titulu u NBA ligi, a srpski košarkaš je proglašen za… »
Jokić opet šokirao amere: Košarka nije glavna stvar u mom životu, već nešto u čemu sam dobar

Jokić opet šokirao amere: Košarka nije glavna stvar u mom životu, već nešto u čemu sam dobar

Večernje novosti 15.06.2023
Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već nešto u čemu je zaista dobar. FOTO: Tanjug/AP Jokić je sa ekipom Denvera osvojio titulu u NBA ligi, a srpski košarkaš je… »
Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu, već nešto u čemu sam dobar

Jokić: Košarka nije glavna stvar u mom životu, već nešto u čemu sam dobar

IndeksOnline 15.06.2023
DENVER – Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već nešto u čemu je zaista dobar. Jokić je sa ekipom Denvera osvojio titulu u NBA ligi, a srpski košarkaš je… »
JOKIĆ: Košarka nije GLAVNA stvar u mom životu, već nešto u čemu sam DOBAR

JOKIĆ: Košarka nije GLAVNA stvar u mom životu, već nešto u čemu sam DOBAR

Dnevnik 15.06.2023
DENVER: Centar Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da košarka nije glavna stvar u njegovom životu, već nešto u čemu je zaista dobar. Jokić je sa ekipom Denvera osvojio titulu u NBA ligi, a srpski košarkaš je proglašen… »
Očekivano? Nikola Jokić izgubio trofej!

Očekivano? Nikola Jokić izgubio trofej!

Sportske.net 15.06.2023
Najbolji igrač finalne serije plej-ofa i definitivno najbolji igrač na svetu, Nikola Jokić, sa svojim Nagetsima je osvojio titulu, bio najzaslužniji za najveći uspeh u istoriji ovog tima, pa je zasluženo dobio i trofej nazvan po čoveku koji ima… »

Vesti dana »