Povezane vesti

Čović o Obradoviću kome je pomogao devedesetih i za koga je mislio da mu je prijatelj, saopštenjima koja nerviraju…

Čović o Obradoviću kome je pomogao devedesetih i za koga je mislio da mu je prijatelj, saopštenjima koja nerviraju…

Sportski žurnal 17.06.2023
Taj Obradović ne bi bio u Partizanu da nije bilo predsednika države. Ne bi imali ni pare, ni ništa. Čak ni njihove firme ne bi postojale bez države. Činilo se da će finalna serija ABA lige između Partizana i Crvene zvezde proći u miru i tišini… »
''Sada vam po prvi put kažem zašto Kampaco nije igrao...''

''Sada vam po prvi put kažem zašto Kampaco nije igrao...''

Sportske.net 17.06.2023
Jedna od brojnih tema o kojima je jutros u Jutarnjem programu TV Prva govorio predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović bilo je navodno Zvezdino ''saplitanje'' od strane Partizanovog sportskog direktora tokom sezone u Evroligi. Znate da je Evroliga… »
Ćović otkrio i sudijsku trojku: ''Sudija Javor je korektan. On korektno sudi, ne vređajte ga''

Ćović otkrio i sudijsku trojku: ''Sudija Javor je korektan. On korektno sudi, ne vređajte ga''

Sportske.net 17.06.2023
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je jutros na TV Prva pozvao navijače Crvene zvezde da sutra tokom meča protiv Partizana u ''Pioniru'' navijaju sportski i korektno, a posebno ih je zamolio da ne vređaju sudiju Javora. Ujedno je otkrio i ko će… »
"Pomogao sam željku, mislio sam da mi je prijatelj!" Čović se oglasio: Kad vas pitaju za vređanje, vi niste čuli!

"Pomogao sam željku, mislio sam da mi je prijatelj!" Čović se oglasio: Kad vas pitaju za vređanje, vi niste čuli!

Mondo 17.06.2023
Prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović tokom gostovanja na televiziji prokomentarisao Željka Obrdovića i Partizan. Prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović tokom gostovanja na televiziji prokomentarisao Željka Obrdovića i Partizan. Partizan ima… »
Čović o pobedama Partizana: ''Onako, interesantne su...'' A onda se vratio na Obradovića...

Čović o pobedama Partizana: ''Onako, interesantne su...'' A onda se vratio na Obradovića...

Sportske.net 17.06.2023
Posle osvrta na negativnu atmosferu iz prethodnog meča u ''Štark Areni'', prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović je počeo da govori i o aktuelnoj finalnoj vseriji plej-ofa AdmiralBet ABA lige. Opet uglavnom bez pitanja voditeljke... ''Mi smo pre… »
Čović ''udario'' po crno-belima: ''Taj trener Partizana, mislio sam da smo prijatelji...''

Čović ''udario'' po crno-belima: ''Taj trener Partizana, mislio sam da smo prijatelji...''

Večernje novosti 17.06.2023
Predsednik Crvene zvezde, Nebojša Čović, bio je gost u Jutarnjem programu TV Prva. FOTO: M. Vukadinović U svom uvodnom obraćanju, tokom kog mu nije bilo potrebno postavljati pitanja, Čović se osvrnuo na dešavanja iz prethodne utakmice u ''Štark… »
Čovićev uvodni monolog: ''Taj Obradović ne bi ni bio u Partizanu bez pomoći države''

Čovićev uvodni monolog: ''Taj Obradović ne bi ni bio u Partizanu bez pomoći države''

Sportske.net 17.06.2023
Kako je sinoć i najavljeno, predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je danas gost u Jutarnjem programu TV Prva. U svom uvodnom obraćanju, tokom kog mu nije bilo potrebno postavljati pitanja, Čović se osvrnuo na dešavanja iz prethodne utakmice u… »

Vesti dana »