Povezane vesti

"Ovo je za mene ostvarenje snova": Tea Tairović pred PREPUNIM TAŠOM održala koncert za pamćenje

"Ovo je za mene ostvarenje snova": Tea Tairović pred PREPUNIM TAŠOM održala koncert za pamćenje

Story 18.06.2023
Tea Tairović oduševila na Tašu Spektakularnim koncertom pred prepunim Tašmajdanom, gde je bilo 10 hiljada ljudi, mlada muzička zvezda Tea Tairović, održala je nastup za pamćenje. Pod vedrim nebom, Tea je napravila koncert o kojem će se dugo… »
"Ovo je za mene ostvarenje snova": Tea Tairović pred prepunim tašom održala koncert za pamćenje

"Ovo je za mene ostvarenje snova": Tea Tairović pred prepunim tašom održala koncert za pamćenje

Blic 18.06.2023
Spektakularnim koncertom pred prepunim Tašmajdanom, gde je bilo 10 hiljada ljudi, mlada muzička zvezda Tea Tairović, održala je nastup za pamćenje. Pod vedrim nebom, Tea je napravila koncert o kojem će se dugo pričati. Muzičko- scenski spektakl… »
„Smršala sam od stresa i nespavanja, ali ovo je za mene ostvarenje snova“: Tea Tairović puna utisaka posle koncerta na…

„Smršala sam od stresa i nespavanja, ali ovo je za mene ostvarenje snova“: Tea Tairović puna utisaka posle koncerta na…

Nova 18.06.2023
Koncertom pred prepunim Tašmajdanom, gde je bilo oko 10 hiljada ljudi prema procenama organizatora, mlada pevačica Tea Tairović, održala je nastup za pamćenje. Koncert je trajao skoro tri sata, a bio je upotpunjen velikim brojem plesača uz dobre… »
Goreo je Balkan: Tea Tairović priredila spektakl na Tašmajdanu, a publika pevala iz sveg glasa (foto / video)

Goreo je Balkan: Tea Tairović priredila spektakl na Tašmajdanu, a publika pevala iz sveg glasa (foto / video)

Večernje novosti 18.06.2023
FOLK ZVEZDA Tea Tairović sinoć je održala veliki solistički koncert na stadionu Tašmajdan gde je publici priredila nezaboravni spektakl. Foto: ATA images Preko 10.000 ljudi sinoć se okupilo na Tašu, kako bi podržali Teu i sa njom pevali do kasno u… »
Majka tee Tairović plače pred svima: Evo šta joj se dogodilo tokom ćerkinog koncerta u Beogradu - briše suze sa lica i…

Majka tee Tairović plače pred svima: Evo šta joj se dogodilo tokom ćerkinog koncerta u Beogradu - briše suze sa lica i…

Blic 18.06.2023
Poznata pevačica Tea Tairović (27) održala je sinoć veliki koncert u Beogradu. Ispunila je svako mesto na Tašmajdanu, te je publika u centru srpske prestonice tokom noći uživala u njenim hitovima, dok su naše kamere zabeležile njenu majku Božicu… »
Tea Tairović napunila tašmajdan: Publika nezadovoljna zbog ogromne gužve! Pevačica u crvenom kostimu sa šeširom, a evo ko…

Tea Tairović napunila tašmajdan: Publika nezadovoljna zbog ogromne gužve! Pevačica u crvenom kostimu sa šeširom, a evo ko…

Blic 17.06.2023
Poznata pevačica Tea Tairović (27) održala je večeras spektakularni koncert u Beogradu. Ispunila je svako mesto na Tašmajdanu, te je publika u centru srpske prestonice tokom noći uživala u njenim hitovima. Tea Tairović bila je odlično… »

Vesti dana »