Povezane vesti

Dodik razbesneo federaciju: Sarajevo nikada nije bilo opkoljeno ni blokirano

Dodik razbesneo federaciju: Sarajevo nikada nije bilo opkoljeno ni blokirano

Pravda 18.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je pratio bes koji se ispoljava zbog njegove izjave u vezi sa Sarajevom tokom rata, te ponovio da je to etnički podeljen grad koji nikada nije bio opkoljen, ni blokiran. "Sarajevo je etnički podeljen… »
Odbijena ofanziva na južnom frontu: Zarobljena ukrajinska jedinica (video)

Odbijena ofanziva na južnom frontu: Zarobljena ukrajinska jedinica (video)

Pravda 18.06.2023
Ruska vojska nastavlja da odbija ofanzivu na južnom frontu, piše Ruskaja Vesna. Ruski vojnici su spalili američki oklopni automobil MaksPro i zarobili manju jedinicu Oružanih snaga Ukrajine. Broj zarobljenika je najmanje deset. O stanju na kupjanskom… »
Gde je general Zalužni? Putin odgovorio na pitanje

Gde je general Zalužni? Putin odgovorio na pitanje

Pravda 18.06.2023
Na pitanje koje se tiče svih u Rusiji i Ukrajini: "Gde je Zalužni?", odgovorio je ruski predsednik Putin na poslednjem sastanku sa ratnim reporterima. Putin je sugerisao da bi se glavnokomandujući Oružanih snaga Ukrajine mogao nalaziti van Ukrajine… »
Donbaski specijalci u akciji: Uništavanje transporta sa ukrajinskom vojskom (video)

Donbaski specijalci u akciji: Uništavanje transporta sa ukrajinskom vojskom (video)

Pravda 18.06.2023
Specijalci iz Donbasa su uništili transport sa pripadnicima Oružanih snaga Ukrajine. Noću su izviđači pomoću termovizira detektovali kretanje neprijatelja i uz pomoć protivoklopnih sistema uništili vojno vozilo zajedno sa ljudstvom. Na snimku… »
Informacije iz putinovih kanala: Gubici ukrajinske vojske na frontu

Informacije iz putinovih kanala: Gubici ukrajinske vojske na frontu

Pravda 18.06.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin otkrio je izvor informacija koje je dobio o teškim gubicima Oružanih snaga Ukrajine tokom kontraofanzive. O tome je govorio u zatvorenom delu sastanka sa ratnim reporterima, koji je na svom Telegram kanalu objavio novinar… »
Dodik: Podržimo Vučića u borbi za KiM, napadi na njega mu samo dižu popularnost

Dodik: Podržimo Vučića u borbi za KiM, napadi na njega mu samo dižu popularnost

Politika 18.06.2023
BANjA LUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik podržao je danas Predsednika Srbije Aleksandra Vučića u njegovoj borbi za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i rekao da će oni koji ga napadaju, na taj način samo podići njegovu… »
Dodik: SARAJEVO je i danas etnički PODELjEN GRAD

Dodik: SARAJEVO je i danas etnički PODELjEN GRAD

Dnevnik 18.06.2023
BANjALUKA: Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je pratio bes koji se ispoljava zbog njegove izjave u vezi sa Sarajevom tokom rata, te ponovio da je to etnički podeljen grad koji nikada nije bio opkoljen, ni blokiran. "Sarajevo je… »
Dodik: Podržavam Vučića u borbi za KiM, napadi na njega mu samo dižu popularnost

Dodik: Podržavam Vučića u borbi za KiM, napadi na njega mu samo dižu popularnost

RTV 18.06.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik podržao je danas Predsednika Srbije Aleksandra Vučića u njegovoj borbi za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i rekao da će oni koji ga napadaju, na taj način samo podići njegovu… »
Putin otkrio: Ne slušam samo generale

Putin otkrio: Ne slušam samo generale

Vesti online 18.06.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin saopštio je da informacije iz zone specijalne vojne operacije dobija sa različitih strana. Prema njegovim rečima, informacije dobija iz više kanala. – S vremena na vreme razgovaram direktno sa komandantima bataljona… »
Putin zagonetno o glavnom komandantu Ukrajine: Mislim da je general Zalužnji u inostranstvu, ali možda grešim

Putin zagonetno o glavnom komandantu Ukrajine: Mislim da je general Zalužnji u inostranstvu, ali možda grešim

Nova 18.06.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da ne isključuje mogućnost da bi glavnokomandujući i načelnik generalštaba ukrajinske vojske, general Valerij Zalužnji mogao da bude u inostranstvu. „Znam. Mislim da znam da je u inostranstvu. Ali… »
Putin: "Mislim da je glavnokomandujući ukrajinski general Zalužni u inostranstvu, ali možda grešim"

Putin: "Mislim da je glavnokomandujući ukrajinski general Zalužni u inostranstvu, ali možda grešim"

Blic 18.06.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da ne isključuje mogućnost da bi glavnokomandujući i načelnik generalštaba ukrajinske vojske, general Valerij Zalužnji mogao da bude u inostranstvu. - Znam. Mislim da znam da je u inostranstvu. Ali… »
Putin: Mislim da je ukrajinski general Zalužni u inostranstvu, ali možda grešim

Putin: Mislim da je ukrajinski general Zalužni u inostranstvu, ali možda grešim

RTV 18.06.2023
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da ne isključuje mogućnost da bi glavnokomandujuci i načelnik generalštaba ukrajinske vojske, general Valerij Zalužni mogao da bude u inostranstvu. "Znam. Mislim da znam da je u inostranstvu… »

Vesti dana »