Povezane vesti

Majka pretučene dece: Zatekla sam decu sa puškama iznad glave

Majka pretučene dece: Zatekla sam decu sa puškama iznad glave

Politika 18.06.2023
Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče pretukli pripadnici takozvane specijalne jedinice kosovske policije, kaže da nijednoj majci ne bi poželela ono što je ona doživela, prenosi Kosovo onlajn. Vidno potresena, ona je prepričala kako… »
Majka pretučene dece: Zatekla sam ih sa puškama iznad glave

Majka pretučene dece: Zatekla sam ih sa puškama iznad glave

RTV 18.06.2023
KOSOVSKA MITROVICA - Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče u Žitkovcu kod Zvečana pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske policije, kaže da nijednoj majci ne bi poželela ono što je ona doživela. Opisala je kako ju je… »
Majka pretučene dece: Zatekla sam ih sa puškama iznad glave

Majka pretučene dece: Zatekla sam ih sa puškama iznad glave

Novi magazin 18.06.2023
Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče u Žitkovcu kod Zvečana pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske policije, kaže da nijednoj majci ne bi poželela ono što je ona doživela. Opisala je kako ju je policija sprečila da priđe… »
VIDEO „Pitala sam zašto su mi tukli ćerku, policajac je rekao da nije znao da je žensko“: Potresna ispovest majke dece…

VIDEO „Pitala sam zašto su mi tukli ćerku, policajac je rekao da nije znao da je žensko“: Potresna ispovest majke dece…

Nova 18.06.2023
Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske policije, kaže da nijednoj majci ne bi poželela ono što je ona doživela. Vidno potresena, ona je za Kosovo onlajn prepričala kako je zatekla… »
Majka pretučene dece: Zatekla sam ih sa puškama iznad glave

Majka pretučene dece: Zatekla sam ih sa puškama iznad glave

RTS 18.06.2023
Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče u Žitkovcu kod Zvečana pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske policije, kaže da nijednoj majci ne bi poželela ono što je ona doživela. Opisala je kako ju je policija sprečila da priđe… »
Majka pretučene dece: Decu sam zatekla sa puškama iznad glave (video)

Majka pretučene dece: Decu sam zatekla sa puškama iznad glave (video)

Pravda 18.06.2023
Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su sinoć kod Zvečana pretukli pripadnici takozvane specijalne jedinice kosovske policije, ispričala je da je decu zatekla sa puškama iznad glave kada je došla po njih. Ona je ispričala da je bila u gradu… »
"Zatekla sam decu sa puškama iznad glave": Majka pretučene dece sa Kosova: Rekli su mi da je moja ćerka imala kacigu pa nisu…

"Zatekla sam decu sa puškama iznad glave": Majka pretučene dece sa Kosova: Rekli su mi da je moja ćerka imala kacigu pa nisu…

Blic 18.06.2023
Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske policije, kaže da nijednoj majci ne bi poželela ono što je ona doživela. Vidno potresena, ona je za Kosovo onlajn prepričala kako je zatekla… »
Mama, da nisi došla ne bi nas više imala! Majka pretučene dece - "Zatekla sam ih sa puškama iznad glave" (video)

Mama, da nisi došla ne bi nas više imala! Majka pretučene dece - "Zatekla sam ih sa puškama iznad glave" (video)

Mondo 18.06.2023
Iznad devojčice stajala su dva policajca sa puškama u rukama. Iznad devojčice stajala su dva policajca sa puškama u rukama. Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske policije, kaže da… »
"Zatekla sam ih sa puškama iznad glave": Jecaji majke dece pretučene na Kosovu odzvanjali bolnicom

"Zatekla sam ih sa puškama iznad glave": Jecaji majke dece pretučene na Kosovu odzvanjali bolnicom

Telegraf 18.06.2023
Pokušala je, kaže, potom da se čuje sa sinom i ćerkom, ali se nisu javljali na telefon, pa je pomislila da su im policajci oduzeli uređaje. Marija Radosavljević, majka dvoje dece koju su juče pretukli pripadnici specijalne jedinice kosovske… »

Vesti dana »