Povezane vesti

U Kragujevcu oko 1.700 osmaka polaže MALU MATURU

U Kragujevcu oko 1.700 osmaka polaže MALU MATURU

InfoKG 20.06.2023
U Kragujevcu će oko 1.700 osmaka od sutra do petka, 23. juna, polagati malu maturu, pokazuju podaci ovdašnje Školske uprave. Budući srednjoškolci sutra polažu test iz srpskog, odnosno maternjeg jezika, u četvrtak iz matematike, dok će u petak… »
Sutra počinje polaganje male mature

Sutra počinje polaganje male mature

iKragujevac 20.06.2023
Vlada Srbije saopštila je da sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake, koji će trajati do 23. juna. U saopštenju Vlade navodi se da će roditelji uvid u preliminarne rezultate imati 25. juna od 8:00 sati na portalu Moja srednja škola… »
Sutra počinje polaganje male mature, uvid u rezultate 25. juna

Sutra počinje polaganje male mature, uvid u rezultate 25. juna

Jugmedia 20.06.2023
Vlada Srbije saopštila je da sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake, koji će trajati do 23. juna. U saopštenju Vlade navodi se da će roditelji uvid u preliminarne rezultate imati 25. juna od 8 sati sati na portalu Moja srednja škola… »
Sutra počinje polaganje male mature

Sutra počinje polaganje male mature

RTK 20.06.2023
Vlada Srbije saopštila je da sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake, koji će trajati do 23. juna. U saopštenju Vlade navodi se da će roditelji uvid u preliminarne rezultate imati 25. juna od 8:00 sati na portalu Moja srednja škola… »
Sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake

Sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake

Glas Zapadne Srbije 20.06.2023
Vlada Srbije saopštila je da sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake, koji će trajati do 23. juna. U saopštenju Vlade navodi se da će roditelji uvid u preliminarne rezultate imati 25. juna od 8:00 sati na portalu Moja srednja škola… »
Od srede polaganje završnih ispita za osmake

Od srede polaganje završnih ispita za osmake

Zoom UE 20.06.2023
SRBIJA – Za više od 65 000 osmaka u sredu od 9 časova počeće trodnevna provera znanja, tj. polaganje male mature iz srpskog ili maternjeg jezika, matematike i odabranog predmeta. Svi učenici polagaće testove u svojim školama, raspoređeni u… »
Sutra počinje mala matura - šta roditelji i deca sve moraju da znaju

Sutra počinje mala matura - šta roditelji i deca sve moraju da znaju

RTS 20.06.2023
Sutra počinje trodnevna mala matura i traje do 23 juna, saopštila je Vlada Srbije. Roditelji će uvid u preliminarne rezultate imati 25. juna od 08:00 časova, na portalu Moja srednja škola (www.mojasrednjaskola.gov.rs), na kojem će moći da podnesu i… »
Sutra počinje polaganje male mature

Sutra počinje polaganje male mature

U centar 20.06.2023
Vlada Srbije saopštila je da sutra počinje polaganje završnog ispita za osmake, koji će trajati do 23. juna. U saopštenju Vlade navodi se da će roditelji uvid u preliminarne rezultate imati 25. juna od 8:00 sati na portalu Moja srednja škola… »
Malu maturu u Bujanovcu polaže 125 đaka

Malu maturu u Bujanovcu polaže 125 đaka

Bujanovačke 20.06.2023
Bujanovac, 20. jun 2023. (foto arhiva) – Završni ispit polagaće 125 bujanovačkih osmaka. U OŠ „Branko Radičević“ ih je 76, a u OŠ „Naim Frašeri“ 49-oro. Oni će u sredu u 9 sati početi polaganje završnog ispita koji će trajati naredna… »
Sutra počinje mala matura – U Pirotu 420 osmaka polaže završni ispit

Sutra počinje mala matura – U Pirotu 420 osmaka polaže završni ispit

Pirotske vesti 20.06.2023
Završni ispit za osmake počinje sutra, 21. juna polaganjem testa iz srpskog, odnosno maternjeg jezika, dan kasnije će rešavati zadatke iz matematike, a za 23. jun zakazan je treći test. U OŠ “Vuk Karadžić” završni ispit polagaće 126 osmaka… »
Sutra počinje mala matura

Sutra počinje mala matura

OK radio 20.06.2023
Na osnovu opšteg uspeha kandidat može da ostvari najviše 60 bodova, a na osnovu uspeha na završnom ispitu kandidat može da osvoji najviše 40 bodova. Završni ispit za osmake počinje sutra, 21. juna polaganjem testa iz srpskog, odnosno maternjeg… »
Sutra počinje trodnevna mala matura

Sutra počinje trodnevna mala matura

ROMinfomedia 20.06.2023
Sutra počinje trodnevna mala matura i traje do 23 juna. Đaci će polagati testove znanja maternjeg jezika, matematike i jedan test znanja predmeta po izboru. Ministarstvo prosvete saopštilo je da će se mala matura za učenike osmih razreda osnovnih… »
Sutra počinje trka za upis u srednje škole

Sutra počinje trka za upis u srednje škole

Jug press 20.06.2023
NIŠ Učenici osmog razreda osnovnih škola imaju samo još 24 sata da još jednom provere svoje znanje za zavrđni ispit koji počinje sutra, 21. i traje do 23.juna. Škole su spremne za organizovanje polaganje male mature. Danas će biti pregledane kako… »

Vesti dana »