Povezane vesti

Milatović u julu u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji

Milatović u julu u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji

Politika 27.06.2023
PODGORICA – Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je danas da će u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji boraviti u prvoj polovini jula. „Ono što sam rekao u predsedničkoj kampanji je da je prva poseta Briselu i na taj način sam poslao važnu… »
Milatović u Srbiji u prvoj polovini jula

Milatović u Srbiji u prvoj polovini jula

RTS 27.06.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović potvrdio je da će u prvoj polovini jula posetiti Srbiju. U Podgorici se održava samit zemalja Jugoistočne Evrope na kome Srbiju predstavlja ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Predsednik Crne Gore Jakov… »
Dačić: Priština samit u Podgorici iskoristila isključivo da govori protiv Srbije

Dačić: Priština samit u Podgorici iskoristila isključivo da govori protiv Srbije

Sputnik 27.06.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić, koji je u Podgorici učestvovao na Samitu procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi, izjavio je da je predsednica privremenih prištinskih institucija Vjosa Osmani tokom sastanka sve vreme govorila protiv Srbije i… »
Jakov Milatović u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji u prvoj polovini jula

Jakov Milatović u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji u prvoj polovini jula

Insajder 27.06.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je danas da će u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji boraviti u prvoj polovini jula. "Ono što sam rekao u predsedničkoj kampanji je da je prva poseta Briselu i na taj način sam poslao važnu poruku da je… »
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović posetiće Srbiju

Predsednik Crne Gore Jakov Milatović posetiće Srbiju

N1 Info 27.06.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je da će u prvoj polovini jula ići u zvaničnu posetu Beogradu, pišu Vijesti. Podsetio je da je njegova prva zvanična poseta bila Briselu, kako bi se poslala poruka da je glavni prioritet spoljne politike… »
Milatović u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji u prvoj polovini jula

Milatović u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji u prvoj polovini jula

RTV 27.06.2023
PODGORICA - Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je danas da će u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji boraviće u prvoj polovini jula. "Ono što sam rekao u predsedničkoj kampanji je da je prva poseta Briselu i na taj način sam poslao važnu poruku… »
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović u julu dolazi u Srbiju

Predsednik Crne Gore Jakov Milatović u julu dolazi u Srbiju

Radio 021 27.06.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je da će u prvoj polovini jula doći u zvaničnu posetu Beogradu. Podsetio je da je njegova prva zvanična poseta bila Briselu, kako bi se poslala poruka da je glavni prioritet spoljne politike Crne Gore… »
Milatović: Posetiću Beograd u prvoj polovini jula

Milatović: Posetiću Beograd u prvoj polovini jula

Alo 27.06.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović kazao je danas novinarima da će u prvoj polovini jula posetiti Beograd. On je, odgovarajući na pitanja novinara na Samitu povodom jednogodišnjeg završetka predsedavanja Procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi… »

Vesti dana »