Povezane vesti

Milatović u prvoj polovini jula u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji

Milatović u prvoj polovini jula u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji

Dnevnik 27.06.2023
PODGORICA: Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je danas da će u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji boraviće u prvoj polovini jula. "Ono što sam rekao u predsedničkoj kampanji je da je prva poseta Briselu i na taj način sam poslao važnu poruku… »
Samit zemalja Jugoistočne Evrope u Podgorici – saglasnost da je potreban zamah u evrointegracijama

Samit zemalja Jugoistočne Evrope u Podgorici – saglasnost da je potreban zamah u evrointegracijama

RTS 27.06.2023
Samit Procesa saradnje zemalja Jugoistočne Evrope, na kojem je potpisana deklaracija o posvećenosti regionalnoj saradnji i jačanju dobrosusedskih odnosa održan je u Podgorici. Domaćin, predsednik Crne Gore, najavio je da narednog meseca posle… »
Jakov Milatović stiže u Srbiju! Novi predsednik Crne Gore najavio prvu zvaničnu posetu Beogradu u prvoj polovini jula

Jakov Milatović stiže u Srbiju! Novi predsednik Crne Gore najavio prvu zvaničnu posetu Beogradu u prvoj polovini jula

Mondo 27.06.2023
Novi predsednik Crne Gore Jakov Milatović posetiće Srbiju u prvoj polovini jula ove godine. Novi predsednik Crne Gore Jakov Milatović posetiće Srbiju u prvoj polovini jula ove godine. Novi predsednik Crne Gore Jakov Milatović je danas najavio… »
Jakov Milatović najavio posetu Beogradu: Predsednik Crne Gore početkom jula u Srbiji

Jakov Milatović najavio posetu Beogradu: Predsednik Crne Gore početkom jula u Srbiji

Večernje novosti 27.06.2023
PREDSEDNIK Crne Gore Jakov Milatović najavio je da će u prvoj polovini narednog meseca ići u zvaničnu posetu Beogradu. Evropa sad On je nakon samita procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi u Podgorici kazao da je njegova prva zvanična poseta otkako… »
Milatović u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji u prvoj polovini jula

Milatović u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji u prvoj polovini jula

Euronews 27.06.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je da će u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji boraviti u prvoj polovini jula. "Ono što sam rekao u predsedničkoj kampanji je da je prva poseta Briselu i na taj način sam poslao važnu poruku da je prioritet… »
Milatović najavio prvu zvaničnu posetu Srbiji u prvoj polovini jula

Milatović najavio prvu zvaničnu posetu Srbiji u prvoj polovini jula

Telegraf 27.06.2023
Cilj posete je, kako je rekao, normalizacija dobrosusedskih odnosa. Predsednik Crne Gore Jakov Milatović najavio je danas da će u prvoj polovini jula doći u zvaničnu posetu Beogradu. Podsetio je da je njegova prva zvanična poseta po stupanju na… »
Milatović: Crna Gora pridaje veliki značaj jačanju regionalnih veza

Milatović: Crna Gora pridaje veliki značaj jačanju regionalnih veza

Euronews 27.06.2023
Domaćin samita Procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi (SEECP), predsednik Crne Gore Jakov Milatović saopštio je da zvanična Podgorica završava predsedavanje ovom regionalnom inicijativom, a naredna predsedavajuća je Severna Makedonija. U obraćanju… »

Vesti dana »