Povezane vesti

U kojim srednjim školama je pao upisni prag, a gde je skočio broj poena?

U kojim srednjim školama je pao upisni prag, a gde je skočio broj poena?

Danas 02.07.2023
Kao što je bilo i najavljeno, u mnogim srednjim školama ove godine je pao upisni prag za nekoliko poena, ali to nije pravilo u celoj Srbiji, budući da ima srednjih škola u kojima je sada potreban značajno veći broj poena za upis u prvi razred. Dobra… »
Objavljen raspored učenika po smerovima u srednjim školama

Objavljen raspored učenika po smerovima u srednjim školama

Radio 021 02.07.2023
Na portalu "Moja srednja škola" objavljen je raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjih škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama

Insajder 02.07.2023
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama

Politika 02.07.2023
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom… »
Objavljen raspored budućih srednjoškolaca po školama: Evo kako ga možete videti

Objavljen raspored budućih srednjoškolaca po školama: Evo kako ga možete videti

Nova 02.07.2023
Na portalu Moja srednja škola objavljen je raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama, saopštilo je danas Ministarstvo prosvete. Učenici, kako se navodi, svoj raspored mogu videti putem portala Moja… »
Objavljen raspored učenika za srednje škole, od sutra počinje upis

Objavljen raspored učenika za srednje škole, od sutra počinje upis

Moj Novi Sad 02.07.2023
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima u gimnazijama i srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima na portalu Moja srednja škola

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima na portalu Moja srednja škola

Danas 02.07.2023
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školam

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školam

Euronews 02.07.2023
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama

RTS 02.07.2023
Ministarstvo prosvete saopštilo je da je na portalu "Moja srednja škola" objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola… »
Objavljen raspored budućih srednjoškolaca po školama: Popunjavanje i predaja liste želja za drugi upisni krug je 3. jula

Objavljen raspored budućih srednjoškolaca po školama: Popunjavanje i predaja liste želja za drugi upisni krug je 3. jula

U centar 02.07.2023
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama: Evo kako ga možete videti

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima u srednjim školama: Evo kako ga možete videti

Telegraf 02.07.2023
Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i lozinke i izborom opcije lista želja u meniju. Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je… »
Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima na portalu Moja srednja škola

Objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima i smerovima na portalu Moja srednja škola

RTV 02.07.2023
BEOGRAD - Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima u gimnazijama i srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem korisničkog imena i… »
Da li ste „upali“ u srednju koju ste želeli: Objavljen raspored đaka po školama

Da li ste „upali“ u srednju koju ste želeli: Objavljen raspored đaka po školama

N1 Info 02.07.2023
Ministarstvo prosvete saopštilo je da je na portalu Moja srednja škola objavljen raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama. Učenici svoj raspored mogu videti putem portala Moja srednja škola, unošenjem… »

Vesti dana »