Povezane vesti

Vesić: Inspekcija da proveri uslove rada na aerodromu, nema zaštićenih

Vesić: Inspekcija da proveri uslove rada na aerodromu, nema zaštićenih

Politika 08.07.2023
Nakon što se tokom nenajavljene posete aerodromu „Nikola Tesla” uverio u kakvim uslovima rade zaposleni na aerodromu, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić poslao je zvaničan dopis nadležnom Ministarstvu i zatražio da… »
Vesić u "nenajavljenoj poseti aerodromu": Pozvao sam inspekciju rada, u Srbiji nema zaštićenih

Vesić u "nenajavljenoj poseti aerodromu": Pozvao sam inspekciju rada, u Srbiji nema zaštićenih

Radio 021 08.07.2023
Ministar saobrađaja Goran Vesić bio je u nenajavljenoj poseti aerodromu "Nikola Tesla", posle čega je dopisom nadležnom ministarstvu zatražio da inspekcija rada proveri uslove rada na aerodromu. "Ne interesuje me što se radi o stranoj kompaniji… »
Vesić: Inspekcija da proveri uslove rada na aerodromu, nema zaštićenih

Vesić: Inspekcija da proveri uslove rada na aerodromu, nema zaštićenih

Vesti online 08.07.2023
Nakon što se tokom nenajavljene posete aerodromu “Nikola Tesla” uverio u kakvim uslovima rade zaposleni na aerodromu, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić poslao je zvaničan dopis nadležnom Ministarstvu i zatražio da… »
Vesić: "Inspekcija da proveri uslove rada na aerodromu, putnici i zaposleni moraju da budu poštovani"

Vesić: "Inspekcija da proveri uslove rada na aerodromu, putnici i zaposleni moraju da budu poštovani"

Blic 07.07.2023
Nakon što se tokom nenajavljene posete aerodromu "Nikola Tesla" uverio u kakvim uslovima rade zaposleni na aerodromu, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić, poslao je zvaničan dopis nadležnom Ministarstvu i zatražio da… »

Vesti dana »