Povezane vesti

Đokoviću nije bilo svejedno da ovo gleda: Šta uradi Karlos Alkaraz u četvrtfinalu Vimbldona...

Đokoviću nije bilo svejedno da ovo gleda: Šta uradi Karlos Alkaraz u četvrtfinalu Vimbldona...

Večernje novosti 12.07.2023
VIMBLDON 2023 je ušao u zavšrnicu, a danas se najbolje rangirani teniser sveta, Karlos Alkaraz, borio za plasman u polufinale. I, iako je u prethodnim nastupima imao pojedinih teškoća, izgleda da su one ostale u prošlosti jer je ovoga puta odigrao… »
Vimbldon: Sabalenka eliminisala Kiz i obezbedila polufinale

Vimbldon: Sabalenka eliminisala Kiz i obezbedila polufinale

Dnevnik 12.07.2023
LONDON: Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u polufinale Vimbldona, pošto je danas savladala Amerikanku Medison Kiz sa 2:0 (6:2, 6:4) u četvrtfinalnom meču. Meč je trajao sat vremena i 30 minuta. Sabalenka je već u prvom gemu prvog seta… »
Komšija iz Monte Karla, neostvareni skijaš, „Gučijev“ maneken na Vimbldonu, navijač Milana: Ko je Janik Siner…

Komšija iz Monte Karla, neostvareni skijaš, „Gučijev“ maneken na Vimbldonu, navijač Milana: Ko je Janik Siner…

Danas 12.07.2023
Kad se u petak na Centralnom terenu sretnu drugi „reket“ sveta Novak Đoković i Italijan Janik Siner, osmoplasirani na svetskoj listi, biće to najveća razlika u godinama na meču dvojice polufinalista Vimbldona u doba profesionalizma (od 1968) –… »
Novak Đoković, pa pet mesta prazno: Srbinov impresivni rekord protiv top 10 igrača

Novak Đoković, pa pet mesta prazno: Srbinov impresivni rekord protiv top 10 igrača

Večernje novosti 12.07.2023
NOVO polufinale na Vimbldonu, novi podaci za istoriju Novaka Đokovića. FOTO: Tanjug/AP Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković je u četvrtfinalu Vimbldona savladao Andreja Rubljova, sedmog igrača sveta. To mu je donelo impresivnu 246. pobedu u… »
Nema mesta panici ako kola krenu nizbrdo: Đoković rekorder i kad izgubi u prvom setu

Nema mesta panici ako kola krenu nizbrdo: Đoković rekorder i kad izgubi u prvom setu

Danas 12.07.2023
U svom 400. meču na turnirima za grend slem Novak Đoković, drugi „reket“ sveta, rekorder po broju titula s četiri najveća međunarodna teniska takmičenja (23), izborio se za ulazak u polufinale Vimbldona, a među četiri najbolja uopšte jeste… »
Federer ovo nije ni sanjao da će da se desi! Novak Đoković stigao Rodžerov rekord i "razotkrio" kakav je on, zapravo

Federer ovo nije ni sanjao da će da se desi! Novak Đoković stigao Rodžerov rekord i "razotkrio" kakav je on, zapravo

Večernje novosti 11.07.2023
Novak Đoković se plasirao u polufinale Vimbldona, i to 12. put u karijeri, a time je ispisao novu stranicu teniske istorije. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je pobedio Andreja Rubljova posle preokreta, čime je izjednačio rekord Rodžera Federera… »
"Ne bih da zvučim arogantno, ali..." Novak Đoković seo sa novinarima posle plasmana u polufinale Vimbldona i ovo poručio

"Ne bih da zvučim arogantno, ali..." Novak Đoković seo sa novinarima posle plasmana u polufinale Vimbldona i ovo poručio

Večernje novosti 11.07.2023
Novak Đoković se plasirao u polufinale Vimbldona, i to 12. put u karijeri, a onda rešio da ne "skriva karte". FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je pobedio Andreja Rubljova posle preokreta, čime je zakazao duel sa Janikom Sinerom. Od njega je… »
"Znam ja da bi oni to hteli, ali... Eto!" Novak Đoković pred Englezima bez dlake na jeziku: Baš sam skroman, zar ne?

"Znam ja da bi oni to hteli, ali... Eto!" Novak Đoković pred Englezima bez dlake na jeziku: Baš sam skroman, zar ne?

Večernje novosti 11.07.2023
Novak Đoković se plasirao u polufinale Vimbldona, i to 12. put u karijeri, pa i ne čudi njegovo zadovoljstvo. Screenshot: RTS Podsetimo, Đoković je pobedio Andreja Rubljova posle preokreta, nakon čega je ovako počeo da sumira svoje utiske u… »
Ovo je mogao samo da poželi! Novak Đoković pred neočekivano lakšim polufinalom?!

Ovo je mogao samo da poželi! Novak Đoković pred neočekivano lakšim polufinalom?!

Večernje novosti 11.07.2023
Novak Đoković se plasirao u polufinale Vimbldona, i to 12. put u karijeri, a tamo ga čeka rival koji se ne može podičiti baš velikim pobedama na ovom grend slemu, iako je na vimbldonskoj travi umeo da namuči Noleta. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo… »
Siner se plasirao u svoje prvo grend slem polufinale

Siner se plasirao u svoje prvo grend slem polufinale

Danas 11.07.2023
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se danas u svoje prvo grend slem polufinale, pošto je u četvrtfinalu Vimbldona pobedio Rusa Romana Safiulina sa 6:4, 3:6, 6:2, 6:2. U meču koji je trajao dva sata i 14 minuta, 21-godišnji Siner je uspeo da se… »

Vesti dana »