Povezane vesti

RTS demantuje Klanščeka: Memedović oteran zbog nezakonitog kodeksa

RTS demantuje Klanščeka: Memedović oteran zbog nezakonitog kodeksa

N1 Info 12.07.2023
Radio televizija Srbije je saopštila da je predsednik Upravnog odbora RTS Branislav Klanšček izneo netačne tvrdnje o sukobu interesa Jovana Memedovića, kao i da je upravo Upravni odbor RTS uveo nezakoniti Etički kodeksu zbog kojeg je Jovan… »
RTS: Netačne tvrdnje Klanščeka o sukobu interesa Jovana Memedovića

RTS: Netačne tvrdnje Klanščeka o sukobu interesa Jovana Memedovića

IndeksOnline 12.07.2023
BEOGRAD – Radio televizija Srbije saopštila je danas da je predsednik Upravnog odbora RTS Branislav Klanšček izneo netačne tvrdnje o sukobu interesa Jovana Memedovića, kao i da je upravo Upravni odbor RTS uveo nezakoniti Etički kodeksu zbog kojeg… »
Oglasila se bivša urednica na RTS-u nakon otkaza Memedovića! Olivera rekla samo jednu rečenicu, stavila fotku sa kolegom

Oglasila se bivša urednica na RTS-u nakon otkaza Memedovića! Olivera rekla samo jednu rečenicu, stavila fotku sa kolegom

Mondo 12.07.2023
Oglasila se Olivera Kovačević nakon odlaska kolege Jovana Memedovića sa RTS-a. Oglasila se Olivera Kovačević nakon odlaska kolege Jovana Memedovića sa RTS-a. Novinar, voditelj i urednik Radio televizije Srbije, Jovan Memedović dao je otkaz posle… »
Memedović o svom otkazu na RTS: Radio sam 36 godina, možda mi je malo krivo

Memedović o svom otkazu na RTS: Radio sam 36 godina, možda mi je malo krivo

N1 Info 12.07.2023
Voditelj Jovan Memedović, autor emisije "Sasvim prirodno", dao je otkaz na RTS-u nakon više od 30 godina rada u ovoj kući, a sada se i prvi put pojavio pred kamerama nakon toga. Memedović je gostovao u emisiji „Jedan dobar dan“ na RTS-u i uživo… »
Memedović o otkazu na RTS: Radio sam 36 godina, možda mi je malo krivo, ali poštujem etički kodeks

Memedović o otkazu na RTS: Radio sam 36 godina, možda mi je malo krivo, ali poštujem etički kodeks

Radio 021 12.07.2023
Voditelj Jovan Memedović, autor emisije "Sasvim prirodno", dao je otkaz na RTS-u nakon više od 30 godina rada u ovoj kući, a danas je i prvi put govorio o tome. Memedović je gostovao u emisiji "Jedan dobar dan" na RTS-u i uživo prokomentarisao… »
„Možda mi je malo krivo“: Jovan Memedović javno o otkazu na RTS-u

„Možda mi je malo krivo“: Jovan Memedović javno o otkazu na RTS-u

Danas 12.07.2023
„Kao što će gledaoci videti, nema nikakvih promena. Moja emisija ‘Sasvim prirodno’ ide u istom terminu, možda na papiru postoji neka promena, nisam više stalni član ni na plati RTS-a”, kazao je voditelj Jovan Memedović za RTS, gostujući u… »
Memedović o odlasku sa RTS-a: Ako je do kodeksa, ja sam za

Memedović o odlasku sa RTS-a: Ako je do kodeksa, ja sam za

RTS 12.07.2023
Jovan Memedović, jedan od najistaknutijih novinara i TV lica, govorio je u emisiji "Jedan dobar dan" o odlasku sa RTS-a i snimanju 11. sezone kviza "Potera". Jovan Memedović je, gostujući u emisiji "Jedan dobar dan", rekao da nema nikakvih promena u… »
Memedović prvi put pred kamerama posle otkaza: Na RTS-u uživo poručio: "Posle 36 godina rada, makar sam sat zaslužio"!

Memedović prvi put pred kamerama posle otkaza: Na RTS-u uživo poručio: "Posle 36 godina rada, makar sam sat zaslužio"!

Mondo 12.07.2023
Voditelj i novinar Jovan Memedović gostovao je danas u emisiji "Jedan dobar dan" na RTS-u i uživo prokomentarisao razloge svog otkaza na Javnom servisu posle više od tri decenije. Voditelj i novinar Jovan Memedović gostovao je danas u emisiji "Jedan… »
Klanšček: Upravni odbor RTS nije kriv zbog odlaska Memedovića

Klanšček: Upravni odbor RTS nije kriv zbog odlaska Memedovića

Politika 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je danas na saopštenje RTS-a o odlasku novinara Jovana Memedovića ocenjujući da je u pitanju „neprofesionalna manipulacija kojom se pokušava okriviti Upravni odbor zbog otkaza koji je… »
RTS: Žalimo zbog odlaska Memedovića, njegove emisije ostaju

RTS: Žalimo zbog odlaska Memedovića, njegove emisije ostaju

Politika 12.07.2023
Radio-televizija Srbije izražava žaljenje zbog toga što je Jovan Memedović, jedan od najistaknutijih novinara i TV lica koji je doprineo ugledu RTS-a, posle više od 30 godina prekinuo radni odnos, navodi se u saopštenju javnog servisa. Njegov… »
"Saopštenje RTS je neprofesionalna manipulacija": Drama zbog otkaza Memedovića se nastavlja, oglasio se direktor uo

"Saopštenje RTS je neprofesionalna manipulacija": Drama zbog otkaza Memedovića se nastavlja, oglasio se direktor uo

Mondo 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček je reagovao na saopštenje Javnog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček je reagovao na saopštenje Javnog servisa o prekidu radnog… »
Oglasio se Klanšček: Reagovao na saopštenje RTS-a o Memedovićevom otkazu

Oglasio se Klanšček: Reagovao na saopštenje RTS-a o Memedovićevom otkazu

Večernje novosti 12.07.2023
PREDSEDNIK Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je na saopštenje Javnog medijskog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Foto: Tanjug Saopšenje Branka Klanščeka prenosimo u celosti: - Saopštenje RTS-a o odlasku Jovana… »
Klanšček: Memedović dao otkaz jer se našao u sukobu interesa

Klanšček: Memedović dao otkaz jer se našao u sukobu interesa

N1 Info 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS Branislav Klanšček reagovao je na saopštenje Javnog medijskog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Saopštenje RTS o odlasku Jovana Memedovića u kojem se navodi da je njegov otkaz ugovora o radu posledica… »
Klanšček: Memedović dao otkaz jer se našao u sukobu interesa

Klanšček: Memedović dao otkaz jer se našao u sukobu interesa

Novi magazin 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je na saopštenje Javnog medijskog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića u kojem se navodi da je njegov otkaz ugovora o radu… »
Klanšček o saopštenju RTS-a povodom odlaska Memedovića: Neprofesionalna manipulacija

Klanšček o saopštenju RTS-a povodom odlaska Memedovića: Neprofesionalna manipulacija

Danas 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je na saopštenje Javnog medijskog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Reagovanje Branislava Klanščeka prenosimo u celosti. Saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića u… »
"Sve je isto samo njega nema": Reagovanje Branislava Klanščeka na saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića

"Sve je isto samo njega nema": Reagovanje Branislava Klanščeka na saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića

Blic 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je na saopštenje Javnog medijskog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Reagovanje Branislava Klanščeka prenosimo u celosti. Saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića u… »
Reagovanje Branislava Klanščeka na saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića

Reagovanje Branislava Klanščeka na saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića

RTS 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora RTS-a Branislav Klanšček reagovao je na saopštenje Javnog medijskog servisa o prekidu radnog odnosa Jovana Memedovića. Reagovanje Branislava Klanščeka prenosimo u celosti. Saopštenje RTS-a o odlasku Jovana Memedovića u… »

Vesti dana »