Povezane vesti

Oplela po ćerki: Mama Nataše Bekvalac otkrila šta joj sve smeta

Oplela po ćerki: Mama Nataše Bekvalac otkrila šta joj sve smeta

Večernje novosti 12.07.2023
ĆERKI zamera što nosi haltere i kad se razgoliti previše, a otkriva da Nataša ne ume da podnese kritiku. Printskrin Jutjub/AmiG Show Nataša Bekvalac često nasmejava sve izjavama i šalama na svoj račun, a sada je njena majka Mira nikad iskrenije… »
O bivšima sve najlepše, ja sam gospođa! Natašu pitali kog partnera je najmanje volela - Mogla bih kao iz topa, ali...

O bivšima sve najlepše, ja sam gospođa! Natašu pitali kog partnera je najmanje volela - Mogla bih kao iz topa, ali...

Mondo 12.07.2023
Nataša Bekvalac otkrila je zbog čega se kaje, a evo i kako je odgovorila na pitanje - kod bivšeg je najmanje volela. Nataša Bekvalac otkrila je zbog čega se kaje, a evo i kako je odgovorila na pitanje - kod bivšeg je najmanje volela. Novosadska… »
„Kada bi se Nataša udala 4. put – odrekla bih je se“: Majka Bekvalčeve otkrila zašto njena ćerka nije za brak

„Kada bi se Nataša udala 4. put – odrekla bih je se“: Majka Bekvalčeve otkrila zašto njena ćerka nije za brak

Nova 12.07.2023
Njoj se ne dopadaju ćerkine provokativne fotografie, a naročito ne voli da je vidi u halterima. U poslednje vreme Nataša Bekvalac često pominje njenu majku Miru i kako je kritikuje zbog stajlinga. Sada je konačno njena mama stala pred televizijske… »
"Ona žena nije za brak, odrekla bih je se da se opet uda": Majka Nataše Bekvalac nikad iskrenija: "Zameram joj što nosi…

"Ona žena nije za brak, odrekla bih je se da se opet uda": Majka Nataše Bekvalac nikad iskrenija: "Zameram joj što nosi…

Blic 12.07.2023
Nataša Bekvalac često nasmejava sve izjavama i šalama na svoj račun, a sada je njena majka Mira nikad iskrenije govorila o ćerkinom životu i time dovela gledaoce do suza. Naime, Nataša je gostovala u emisiji "Amidži šou" gde joj je u jednom… »
Ljudi, ona žena nije za brak! Majka Nataše Bekvalac urnisala ćerku u emisiji - "Odreći ću se ako se uda četvrti put"

Ljudi, ona žena nije za brak! Majka Nataše Bekvalac urnisala ćerku u emisiji - "Odreći ću se ako se uda četvrti put"

Mondo 12.07.2023
Majka Nataše Bekvalac otkrila šta sve zamera ćerki, ali i šta će uraditi "ako se ubaci još jedan" Majka Nataše Bekvalac otkrila šta sve zamera ćerki, ali i šta će uraditi "ako se ubaci još jedan" Pevačica Nataša Bekvalac oduševila je… »

Vesti dana »