Povezane vesti

FOTO: Gašić i Čadež majicama poručili da su ponosni SNS botovi

FOTO: Gašić i Čadež majicama poručili da su ponosni SNS botovi

Radio 021 12.07.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić na društvenim mrežama je objavio fotografiju na kojoj, u društvu predsednika privredne komore Srbije Marka Čadeža, nosi majicu "Ja sam bot". Botovske majice stižu dan nakon organizovane akcije članova… »
'Botovi' u akciji u Srbiji: Kako iste poruke preplave Twitter u nekoliko minuta

'Botovi' u akciji u Srbiji: Kako iste poruke preplave Twitter u nekoliko minuta

Slobodna Evropa 12.07.2023
U trenutku kada je predsednik Crne Gore Jakov Milatović zakoračio na crveni tepih ispred Palate Srbija, gde ga je dočekao predsednik Aleksandar Vučić uz gardu Vojske Srbije, u virtuelnom svetu društvenih mreža prva zvanična poseta novog… »
Ko će sledeći iz vrha režima Aleksandra Vučića dospeti na crnu listu SAD?

Ko će sledeći iz vrha režima Aleksandra Vučića dospeti na crnu listu SAD?

N1 Info 12.07.2023
Psiholog Žarko Korać smatra da sankcije koje je SAD uveo Aleksandru Vulinu, šefu BIA, jako razveseljava predsednika Srbije, je ga podseća na njegovu političku mladost, kada su mu isto tako uvedene sankcije kao tada Šešeljevom ministru informisanja… »
„Nisam primetio da je kokain pronađen U VULINOVOM KABINETU, nego U BELOJ KUĆI…“

„Nisam primetio da je kokain pronađen U VULINOVOM KABINETU, nego U BELOJ KUĆI…“

Nova 12.07.2023
Aleksandar Vulin, direktor BIA, prvi je zvaničnik ove vlasti koji je stavljen na listu ljudi pod sankcijama američke administracije. Na ozbiljne optužbe Vašingtona za umešanost u međunarodni kriminal, predsednik Srbije odgovara: pravi razlog je… »
Tužilac Lazić za "Marker": Vrhovno tužilaštvo da od Amerike zatraži informacije o sankcijama Vulinu (VIDEO)

Tužilac Lazić za "Marker": Vrhovno tužilaštvo da od Amerike zatraži informacije o sankcijama Vulinu (VIDEO)

Insajder 12.07.2023
Predsednik Upravnog odbora Udruženja tužilaca Srbije Radovan Lazić izjavio je u "Markeru" da misli da bi srpsko tužilaštvo moralo da reaguje na navode američkog Ministarstva finansije iznete o direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA)… »
Na obelodanjeni spisak botova, vlast odgovara – "I ja sam bot“ (VIDEO)

Na obelodanjeni spisak botova, vlast odgovara – "I ja sam bot“ (VIDEO)

Insajder 12.07.2023
“I ja sam bot”, to je naziv kampanje kojom vladajuća stranka odgovara na obelodanjivanje spiska oko 14 hiljada bot naloga pripadnika te partije, koji ovih dana kruži društvenim mrežama. Ne potvrđujući, ali ni ne demantujući tačnost podataka u… »
Vulinov svet: Šta je obeležilo karijeru „ruskog čoveka“ i Vučićevog saborca

Vulinov svet: Šta je obeležilo karijeru „ruskog čoveka“ i Vučićevog saborca

N1 Info 12.07.2023
Sankcije koje je američko ministarstvo finansija uvelo direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandru Vulinu, dovodeći ga u vezu sa organizovanim kriminalom i trgovinom narkoticima, imale su uvertiru početkom godine kada je Vašington… »
Vlada ćuti na pitanje da li smenjuje Vulina posle sankcija SAD-a (VIDEO)

Vlada ćuti na pitanje da li smenjuje Vulina posle sankcija SAD-a (VIDEO)

Insajder 12.07.2023
Dan nakon što je Amerika uvela sankcije direktoru Bije Aleksandru Vulinu, predsednik države poziva institucije da reaguju, ali i ocenjuje da da su one uvedene zbog Vulinovog odnosa prema Rusiji. Međutim, iz saopštenja američkog Ministarstva finansija… »
Gašić i Čadež u majicama na kojima piše “I ja sam bot”

Gašić i Čadež u majicama na kojima piše “I ja sam bot”

Vreme 12.07.2023
Politika Majice stižu dan nakon organizovane akcije članova Srpske napredne stranke, koja je podrazumevala objavu ilustracije s natpisom "Najviše na svetu volim Srbiju i Srpsku naprednu stranku. Da, ja sam SNS bot" Šali nikad kraja, i to onoj koja je… »
Šta se zna o američkim sankcijama Vulinu?

Šta se zna o američkim sankcijama Vulinu?

Slobodna Evropa 12.07.2023
Aleksandar Vulin, direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA), najviši je zvaničnik Srbije koji je stavljen na listu američkih sankcija od kako je predsednik Srbije Aleksandar Vučić došao na vlast. Srpska napredna stranka, koju je Vučić do… »
Da li SNS kampanjom “I ja sam bot” pokušava da „pokrije“ curenje oko 14.000 bot naloga?

Da li SNS kampanjom “I ja sam bot” pokušava da „pokrije“ curenje oko 14.000 bot naloga?

Danas 12.07.2023
Otkako je na društvenim mrežama osvanuo navodni spisak na kojem je više od 14.000 „bot“ naloga Srpske napredne stranke (SNS), naprednjaci na svaki način pokušavaju da saniraju štetu javnosti koju je ta priča izazvala. Potvrđene su sumnje da… »
(FOTO) I Gašić se priključio kampanji, ali na engleskom: I am a bot (Ja sam bot)

(FOTO) I Gašić se priključio kampanji, ali na engleskom: I am a bot (Ja sam bot)

N1 Info 12.07.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić pridružio se kampanji "I, ja sam bot", koju je juče pokrenuo poslanik SNS Nebojša Bakarec, nakon objavljivanja navodnog spiska naprednjačkih botova. Gašić je na svom Instagram nalogu objavio… »
„I ja sam bot“: Dok cela zemlja bruji o njegovoj ulozi u Jovanjici, Gašić botuje za Vučića, a društvo mu pravi Marko…

„I ja sam bot“: Dok cela zemlja bruji o njegovoj ulozi u Jovanjici, Gašić botuje za Vučića, a društvo mu pravi Marko…

Nova 12.07.2023
Nakon što su naprednjaci započeli kampanju "Ja sam bot", koja je odgovor na spisak botova koji se pojavio u javnosti, ređaju se redom objave gde se naprednjaci hvale da su botovi. Pohvalio se i predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji formalno više… »
Bratislav Gašić: I am a bot (FOTO)

Bratislav Gašić: I am a bot (FOTO)

Danas 12.07.2023
Bratislav Gašić, ministar policije i član rukovodstva SNS, slikao se u sklopu kampanje odgovora opoziciji na objavljen spisak kljudi koji botuju za vladajuću stranku, sa Markom Čadežom, predsednikom Privredne komore Srbije. Gašić i Čadež su se… »
Kovačević (Nova D2SP): Vulin momentalno da podnese ostavku

Kovačević (Nova D2SP): Vulin momentalno da podnese ostavku

Beta 12.07.2023
Predsednik Nove - Da se struka pita (Nova D2SP) Vladimir Kovačević ocenio je danas da bi bilo ko koje je doveden u vezu sa teškim optužbama, kakve je američko Ministarstvo finansija izreklo na račun direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA)… »
Vučić i Vučević na Sava promenadi „pripremaju ozbiljne odluke i skupljaju botove“

Vučić i Vučević na Sava promenadi „pripremaju ozbiljne odluke i skupljaju botove“

Danas 12.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras na Instagram profilu Budućnost Srbije fotografiju sa novim predsednikom SNS Milošem Vučevićem uz komentar da dok odmaraju na Sava promenadi, pripremaju „mnogo ozbiljnih odluka za naredne… »

Vesti dana »