Povezane vesti

Ništa od svadbe u derventi Slađa razočarana: 'Htela sam dete sa Zolom, a on me je izdao'

Ništa od svadbe u derventi Slađa razočarana: 'Htela sam dete sa Zolom, a on me je izdao'

Alo 22.07.2023
Iako je sve obećavalo da će Zola i Slađa završiti zajedno, to se ipak nije desilo. Slađa Lazić imala je velike planove sa Zolom, ali sve je palo u vodu jer ju je, kako je navela, razočarao. Foto: Youtube/Printscreen Pogledaj galeriju Foto… »
Htela sam da mu rodim bebu, ali me je razočarao! Slađa Lazić sa knedlom u grlu progovorila o Zoli, preko ovoga mu neće…

Htela sam da mu rodim bebu, ali me je razočarao! Slađa Lazić sa knedlom u grlu progovorila o Zoli, preko ovoga mu neće…

Alo 22.07.2023
Ima jasno definisan stav! Usledilo je naredno uključenje gledateljke koja je prokomentarisala večerašnje gošće voditelja Darka Tanasijevića u emisiji ''Narod pita'', Anu Ćurčić i Slađanu Lazić. -Slađo, da li si ti volela Zolu? - upitala je… »
Ana Ćurčić najavila raskrinkavanje decenije! Odlučila da razveže jezik i otkrije celu istinu o Kačavendi i Zvezdanu!

Ana Ćurčić najavila raskrinkavanje decenije! Odlučila da razveže jezik i otkrije celu istinu o Kačavendi i Zvezdanu!

Alo 22.07.2023
Neće više da im ćuti! U emisiji '' Narod pita'' Darko Tanasijević je ugostio Anu Ćurčić i Slađu Lazić. -Kako Ana komentariše Ivana Marinkovića i njegove uvrede - upitao je gledalac. -Drago mi je što tako priča, samo on neka laje - rekla je… »
Od Bujanovca do humske Ana Ćurčić brutalno spustila Aleks Nikolić

Od Bujanovca do humske Ana Ćurčić brutalno spustila Aleks Nikolić

Alo 22.07.2023
Sinoć je u emisiji 'Narod pita' gostovala Ana Ćurčić, pa je između ostalih oplela i po Aleksandri Nikolić. Sa Anom je u emisiji gostovala i Slađa Lazić, a jedno od pitanja koje su dobile bilo je da li bi čitale knjigu Aleks Nikolić koju je ona… »
Kačavendu su napustili svi prijatelji! Ana Ćurčić otkrila da je kuma ostala bez ikoga: "Opredelili su se za mene"!

Kačavendu su napustili svi prijatelji! Ana Ćurčić otkrila da je kuma ostala bez ikoga: "Opredelili su se za mene"!

Alo 22.07.2023
Nije im se dopalo njeno ponašanje! U emisiji ''Narod pita'' Darko Tanasijević je ugostio Anu Ćurčić i Slađu Lazić. -Ljuba iz Vršca ovde, ne bih mnogo da filozofiram samo da kažem da je Ana bila moj favorit, hteo sam da pobedi ali nažalost nije… »

Vesti dana »