Povezane vesti

Trump rekao kako jedini može pobijediti na izborima 2024.

Trump rekao kako jedini može pobijediti na izborima 2024.

Slobodna Evropa 29.07.2023
Republikanski kandidati za predsjednika Sjedinjenih Država u petak, 28. jula prvi put su se okupili na pozornici u saveznoj državi Iowa. Glavni suparnici, Donald Trump i Ron DeSantis, dominirali su godišnjom proslavom republikanaca pod nazivom Lincoln… »
Tramp ubeđivao republikance da može pobediti Bajdena

Tramp ubeđivao republikance da može pobediti Bajdena

Dnevnik 29.07.2023
VAŠINGTON: Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je na predizbornom skupu u saveznoj državi Ajovi da je on jedini republikanski kandidat koji može da pobedi kandidata demokrata i aktuelnog predsednika Džozefa Bajdena. Tramp je učestvovao… »
Tramp tvrdi da je jedini republikanski kandidat koji može da pobedi Bajdena

Tramp tvrdi da je jedini republikanski kandidat koji može da pobedi Bajdena

Euronews 29.07.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je na predizbornom skupu u saveznoj državi Ajovi da je on jedini republikanski kandidat koji može da pobedi kandidata demokrata i aktuelnog predsednika Džozefa Bajdena. Tramp je učestvovao na… »
Tramp: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Tramp: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Politika 29.07.2023
VAŠINGTON – Na predstavljanju potencijalnih republikanskih kandidata u narednoj trci za Belu kuću, održanom u Ajovi, bivši predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini republikanac koji može da pobedi na izborima 2024. godine. Potencijalni… »
Tramp samouveren: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Tramp samouveren: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Blic 29.07.2023
Na predstavljanju potencijalnih republikanskih kandidata u narednoj trci za Belu kuću, održanom u Ajovi, bivši predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini republikanac koji može da pobedi na izborima 2024. godine. Potencijalni republikanski… »
Tramp samouveren: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Tramp samouveren: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Euronews 29.07.2023
Na predstavljanju potencijalnih republikanskih kandidata u narednoj trci za Belu kuću, održanom u Ajovi, bivši predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini republikanac koji može da pobedi na izborima 2024. godine. Potencijalni republikanski… »
Tramp: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Tramp: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

RTV 29.07.2023
VAŠINGTON - Na predstavljanju potencijalnih republikanskih kandidata u narednoj trci za Belu kuću, održanom u Ajovi, bivši predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini republikanac koji može da pobedi na izborima 2024. godine. Potencijalni… »
Tramp: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Tramp: Ja sam jedini republikanac koji može da pobedi na predsedničkim izborima

Vesti online 29.07.2023
Na predstavljanju potencijalnih republikanskih kandidata u narednoj trci za Belu kuću, održanom u Ajovi, bivši predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini republikanac koji može da pobedi na izborima 2024. godine. Potencijalni republikanski… »

Vesti dana »