Povezane vesti

Kompanija Meta: Preduzimamo korake da sprečimo deljenje videa ubice iz Gradačca

Kompanija Meta: Preduzimamo korake da sprečimo deljenje videa ubice iz Gradačca

N1 Info 14.08.2023
Kompanija Meta, u okviru koje je i društvena mreža Instagram, preduzela je korake da spreči moguće ponovno deljenje kopija videa ubistva žene iz Gradačca i sa Fejsbuka i Instagrama uklonila naloge ubice, naveli su iz Mete za Radio Slobodna Evropa… »
"Uklonićemo svaki sadržaj koji veliča ubicu iz gradačca": Oglasili se iz Mete o uznemirujućim snimcima na Instagramu

"Uklonićemo svaki sadržaj koji veliča ubicu iz gradačca": Oglasili se iz Mete o uznemirujućim snimcima na Instagramu

Večernje novosti 14.08.2023
KOMPANIJA Meta, u okviru koje se nalazi i društvena mreža Instagram, na kojoj je u petak uživo Nermin Sulejmanović upucao svoju partnerku, oglasila se kako bi istakli da će ukloniti svaki sadržaj koji bude veličao počinitelja ili ubistvo u… »
"Uklonićemo svaki sadržaj koji veliča ubicu ili zločin iz Gradačca" Oglasio se portparol Mete o uznemirujućim snimcima na…

"Uklonićemo svaki sadržaj koji veliča ubicu ili zločin iz Gradačca" Oglasio se portparol Mete o uznemirujućim snimcima na…

Blic 14.08.2023
Kompanija Meta, u okviru koje se nalazi i društvena mreža Instagram, na kojoj je u petak uživo Nermin Sulejmanović upucao svoju partnerku, oglasila se kako bi istakli da će ukloniti svaki sadržaj koji bude veličao počinitelja ili ubistvo u… »
Meta: Uklonit ćemo svaki sadržaj koji veliča počinitelja i ubistva iz Gradačca

Meta: Uklonit ćemo svaki sadržaj koji veliča počinitelja i ubistva iz Gradačca

Slobodna Evropa 14.08.2023
Kompanija Meta, u okviru koje je i društvena mreža Instagram, poduzela je korake da spriječi moguće ponovno dijeljenje kopija videa ubistva žene iz Gradačca i uklonili naloge počinitelja sa Facebooka i Instagrama, odgovorili su iz Mete na upit… »
"Bujrum, nek dođe ko hoće" Vlasnik teretane u kojoj je radio Sulejmanović u lajvu ubistva pozivao ljude da dođu a danas se…

"Bujrum, nek dođe ko hoće" Vlasnik teretane u kojoj je radio Sulejmanović u lajvu ubistva pozivao ljude da dođu a danas se…

Večernje novosti 14.08.2023
VLASNIK teretane Emir Džinović iz Gradačca, u kojoj je trostruki ubica Nermin Sulejmanović radio kao fitnes trener, bio je u petak na mestu zločina i spasao bebu nakon ubistva Nizame Hećimović. Foto: Instagram/emirdzinovic/iron_bb24 Džinović je… »
"Izvini, Nizama, svi smo zakazali": Oglasio se vlasnik teretane koji je spasao bebu, ali ne i njenu majku od ubice Nermina

"Izvini, Nizama, svi smo zakazali": Oglasio se vlasnik teretane koji je spasao bebu, ali ne i njenu majku od ubice Nermina

Kurir 14.08.2023
Emir Džinović, vlasnik teretane u kojoj je ubica iz Gradačca Nermin Sulejmanović radio kao fitnes trener, došao je na mesto zločina i uzeo bebu, a sada se oglasio na društvenim mrežama. - Pokušao sam, dao sam sebe, rizikovao život svoj, spasen… »
"Izvini, Nizama, svi smo zakazali" Ponovo se oglasio vlasnik teretane koji je spasao bebu: Tvoj glas u mojoj glavi će…

"Izvini, Nizama, svi smo zakazali" Ponovo se oglasio vlasnik teretane koji je spasao bebu: Tvoj glas u mojoj glavi će…

Večernje novosti 14.08.2023
EMIR Džinović, vlasnik teretane u kojoj je ubica iz Gradačca Nermin Sulejmanović radio kao fitnes trener, došao je na mesto zločina i uzeo bebu, a sada se oglasio na društvenim mrežama. Foto: Instagram/emirdzinovic/iron_bb24 - Pokušao sam, dao… »
Potresne reči vlasnika teretane, koji je spasao bebu nakon krvavog pira Sulejmanovića: "Izvini, Nizama"

Potresne reči vlasnika teretane, koji je spasao bebu nakon krvavog pira Sulejmanovića: "Izvini, Nizama"

Telegraf 14.08.2023
Izvini Nizama, svi smo zakazali, naveo je Emir u objavi. Emir Džinović, vlasnik teretane u kojoj je ubica iz Gradačca Nermin Sulejmanović radio kao fitnes trener, a koji je, kako tvrdi, došao na mesto zločina i spasao Nizaminu bebu, oglasio se na… »
"Izvini Nizama, svi smo zakazali": Ponovo se oglasio vlasnik teretane iz Gradačca koji je spasio bebu: "Tvoj glas u mojoj…

"Izvini Nizama, svi smo zakazali": Ponovo se oglasio vlasnik teretane iz Gradačca koji je spasio bebu: "Tvoj glas u mojoj…

Blic 14.08.2023
Emir Džinović, vlasnik teretane u kojoj je ubica iz Gradačca Nermin Sulejmanović radio kao fitnes trener, došao je na mesto zločina i uzeo bebu, a sada se oglasio na društvenim mrežama. - Pokušao sam, dao sam sebe, rizikovao život svoj, spasen… »

Vesti dana »