Povezane vesti

Zurof: Stepinac ne zaslužuje da bude svetac

Zurof: Stepinac ne zaslužuje da bude svetac

RTV 05.09.2023
BANJALUKA - Izraelski istoričar i direktor Centra "Simon Vizental" u Jerusalimu, Efraim Zurof, održao je večeras na Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske predavanje na temu "Moj život kao poslednjeg lovca na naciste". "Kao poslednji lovac na… »
Stepinac ne zaslužuje da bude svetac, tvrdi direktor Centra "Simon Vizental" Efraim Zurof

Stepinac ne zaslužuje da bude svetac, tvrdi direktor Centra "Simon Vizental" Efraim Zurof

Dnevnik 05.09.2023
BANjALUKA: Izraelski istoričar i direktor Centra "Simon Vizental" u Jerusalimu Efraim Zurof, održao je na Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske predavanje na temu "Moj život kao poslednjeg lovca na naciste". "Kao poslednji lovac na naciste… »
Efraim Zurof: Alojzije Stepinac ne zaslužuje biti svetac

Efraim Zurof: Alojzije Stepinac ne zaslužuje biti svetac

Danas 05.09.2023
Direktor Centra „Simon Vizental” iz Jerusalima Efraim Zurof poručio je u Banjoj Luci da sve zločince iz Drugog svetskog rata treba privesti pravdi te da hrvatski kardinal Alojzije Stepinac ne zaslužuje biti svetac. Zurof, koji je održao predavanje… »
Poslednji lovac na naciste: Zurof: Stepinac nipošto ne zaslužuje da bude svetac

Poslednji lovac na naciste: Zurof: Stepinac nipošto ne zaslužuje da bude svetac

Blic 05.09.2023
Izraelski istoričar i direktor Centra "Simon Vizental" u Jerusalimu, Efraim Zurof, održao je na Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske predavanje na temu "Moj život kao poslednjeg lovca na naciste". - Kao poslednji lovac na naciste, bavio sam se… »
Poslednji lovac na naciste: Zurof: Stepinac nipošto ne zaslužuje da bude svetac

Poslednji lovac na naciste: Zurof: Stepinac nipošto ne zaslužuje da bude svetac

Blic 05.09.2023
Izraelski istoričar i direktor Centra "Simon Vizental" u Jerusalimu, Efraim Zurof, održao je na Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske predavanje na temu "Moj život kao poslednjeg lovca na naciste". - Kao poslednji lovac na naciste, bavio sam se… »
“Stepinac ne zaslužuje da bude svetac”

“Stepinac ne zaslužuje da bude svetac”

Vesti online 05.09.2023
Izraelski istoričar i direktor Centra “Simon Vizental” u Jerusalimu, Efraim Zurof, održao je na Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske predavanje na temu “Moj život kao poslednjeg lovca na naciste”. – Kao poslednji lovac na naciste… »
Zurof: Stepinac ne zaslužuje da bude svetac

Zurof: Stepinac ne zaslužuje da bude svetac

Radio 021 05.09.2023
Direktor Centra "Simon Vizental" Efraim Zurof održao je sinoć na Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske predavanje na temu "Moj život kao poslednjeg lovca na naciste". "Kao poslednji lovac na naciste, bavio sam se istragama i izručenjima nacista… »

Vesti dana »