Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac", kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac", kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

BBC News 05.09.2023
Potreban mi je „muž, a ne istorijska ličnost“, kaže Olena Zelenski u emotivnom intervjuu za BBC. U veoma ličnom intervju za BBC, prva dana Ukrajine Olena Zelenska govorila je o emotivnom udaru rata na njenu porodicu. „Ovo će možda zvučati… »
Oglasila se žena Zelenskog: Oleni se verovatno smeje pola sveta posle ovih izjava

Oglasila se žena Zelenskog: Oleni se verovatno smeje pola sveta posle ovih izjava

Pravda 05.09.2023
Prva dama Ukrajine Olena Zelenska u veoma intimnom intervjuu za Bi-Bi-Si opisala je kako je rat uticao na njen porodični život. – Ovo bi moglo zvučati sebično, ali ja kraj sebe trebam muža, a ne istorijsku ličnost - rekla je i dodala kako porodica… »
Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac“, kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac“, kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Danas 05.09.2023
U veoma ličnom intervju za BBC, prva dana Ukrajine Olena Zelenska govorila je o emotivnom udaru rata na njenu porodicu. „Ovo će možda zvučati malo sebično, ali meni je potreban moj suprug, ne istorijska ličnost“, kaže ona. Govorila je i o tome… »
Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac", kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac", kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Radio 021 05.09.2023
Potreban mi je „muž, a ne istorijska ličnost“, kaže Olena Zelenski u emotivnom intervjuu za BBC. BBC U veoma ličnom intervju za BBC, prva dana Ukrajine Olena Zelenska govorila je o emotivnom udaru rata na njenu porodicu. „Ovo će možda zvučati… »
Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac", kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Rusija i Ukrajina: „Mom sinu nedostaje otac", kaže supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenski za BBC

Južne vesti 05.09.2023
BBC U veoma ličnom intervju za BBC, prva dana Ukrajine Olena Zelenska govorila je o emotivnom udaru rata na njenu porodicu. „Ovo će možda zvučati malo sebično, ali meni je potreban moj suprug, ne istorijska ličnost", kaže ona. Govorila je i o… »

Vesti dana »