Povezane vesti

"Mnogi nisu verovali, mi jesmo..." Predsednik Vučić čestitao košarkašima Srbije pobedu i plasman u polufinale Mundobasketa

"Mnogi nisu verovali, mi jesmo..." Predsednik Vučić čestitao košarkašima Srbije pobedu i plasman u polufinale Mundobasketa

Kurir 05.09.2023
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić uputio je čestitku muškoj reprezentaciji Srbije koja se današnjom pobedom plasirala u polufinale Mundobasketa. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Mnogi nisu… »
Počeo je utakmicu sa normalnom bojom, a završio kao Rumenige

Počeo je utakmicu sa normalnom bojom, a završio kao Rumenige

Politika 05.09.2023
“Razbucali smo ih. Pocepali smo ih. Bili smo bolji u skoku, a oni najbolja skakačka ekipa“. Ovim rečima je proslavljeni trener Vlade Đurović opisao pobedu Srbije protiv Litvanije i plasman u polufinale Svetskog prvenstva. Vlade Đurović ističe… »
I NBA se divi Srbiji!

I NBA se divi Srbiji!

Sportske.net 05.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije danas se plasirala u polufinale Mundobasketa. Srbija je u četvrtfinalu "pregazila" Litvaniju i slavila sa ubedljivih 87:68. Pohvale na račun izabranika Svetislava Pešića stigle su sa svih strana sveta, a danas je i… »
Svetsko prvenstvo u košarci 2023: Srbija u polufinalu, velika pobeda nad Litvanijom, blizu i Olimpijske igre

Svetsko prvenstvo u košarci 2023: Srbija u polufinalu, velika pobeda nad Litvanijom, blizu i Olimpijske igre

BBC News 05.09.2023
Srbija je odigrala vrlo pametno u četvrtfinalu Mundobasketa i potpuno nadigrala favorizovanu Litvaniju. Amerikanci razbili Italijane. Košarkaši Srbije napravili su iznenađenje plasiravši se u polufinale Svetskog prvenstva u Aziji pobedom nad… »
Vučić: Srbija je zemlja košarke

Vučić: Srbija je zemlja košarke

Politika 05.09.2023
Košarkaškaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Mundobasketa pobedom nad selekcijom Litvanije 87:68 Srbija će se boriti za neku od medalja na Svetskom prvenstvu. Ostvarena je velika pobeda protiv Litvanije u četvrtfinalu. Srbija će se… »
Vučić zahvalio košarkašima: Mnogi nisu verovali, mi jesmo

Vučić zahvalio košarkašima: Mnogi nisu verovali, mi jesmo

Sportski žurnal 05.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se danas u polufinale Svetskog prvenstva, pošto je u Manili u četvrtfinalu pobedila Litvaniju rezultatom 87:68. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas košarkaškoj reprezentaciji Srbije na… »
Marinković: Nije bitno da li je Litvanija ili Amerika, naša igra se ne menja

Marinković: Nije bitno da li je Litvanija ili Amerika, naša igra se ne menja

Sportski žurnal 05.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Svetskog prvenstva, pošto je danas u Manili u četvrtfinalu Mundobasketa pobedila Litvaniju rezultatom 87:68. Bek Srbije Vanja Marinković rekao je danas novinarima, posle utakmice sa… »
"Mnogi nisu verovali. Mi jesmo..." Vučić čestitao košarkašima Srbije sjajnu pobedu i plasman u polufinale Mundobasketa

"Mnogi nisu verovali. Mi jesmo..." Vučić čestitao košarkašima Srbije sjajnu pobedu i plasman u polufinale Mundobasketa

Večernje novosti 05.09.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić uputio je čestitku muškoj reprezentaciji Srbije koja se današnjom pobedom plasirala u polufinale Mundobasketa. Foto: Instagram - Mnogi nisu verovali. Mi jesmo. Srbija je zemlja košarke! Bravo, momci, i veliko… »
"Razbucali smo ih"! Vlade Đurović istakao dvojicu igrača

"Razbucali smo ih"! Vlade Đurović istakao dvojicu igrača

Večernje novosti 05.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Svetskog prvenstva, pošto je danas u Manili pobedila selekciju Litvanije sa 87:68 (24:25, 25:13, 24:17, 14:13). STAV Vlade Đurović/FOTO: N. Paraušić Srbija će u polufinalu Svetskog… »
Đurović: "Razbucali smo ih"

Đurović: "Razbucali smo ih"

Sportske.net 05.09.2023
Posle meča uvek je interesantna i izjava Vlada Đurovića, iskusnog trenera koji je sada stručni konsultant na Radio televiziji Srbije. Kako je prokomentarisao ovu pobedu? "Veličanstvena pobeda, igra... Euforija je prisutna, treba da se ohladimo… »
"Srbija, zemlja košarke": Vučić se oglasio nakon plasmana košarkaša u polufinale svetskog prvenstva

"Srbija, zemlja košarke": Vučić se oglasio nakon plasmana košarkaša u polufinale svetskog prvenstva

Telegraf 05.09.2023
Reprezentacija Srbije pobedila je Litvaniju danas u četvrtfinalu rezultatom 87:68. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je našoj reprezentaciji na plasmanu u polufinale svetskog prvenstva u košarci koje se održava na Filipinima. - Mnogi nisu… »

Vesti dana »