Povezane vesti

Uslikali je dok kupuje alkohol! Šok kadrovi Ane Nikolić osvanuli na TV-u, pevačica se oglasila - "Koji sam ja genije!"

Uslikali je dok kupuje alkohol! Šok kadrovi Ane Nikolić osvanuli na TV-u, pevačica se oglasila - "Koji sam ja genije!"

Mondo 07.09.2023
Ana Nikolić se oglasila povodom kadrova koji su osvanuli u emisiji "Paparaco lov" u kojima je prikazano kako kupuje alkohol u prodavnici. Ana Nikolić se oglasila povodom kadrova koji su osvanuli u emisiji "Paparaco lov" u kojima je prikazano kako kupuje… »
Oglasila se Ana nakon što je uhvaćena kako kupuje alkohol! "Koji sam ja genije, toliko piti i ostvariti se..." šok objava

Oglasila se Ana nakon što je uhvaćena kako kupuje alkohol! "Koji sam ja genije, toliko piti i ostvariti se..." šok objava

Kurir 07.09.2023
Pop pevačica Ana Nikolić često je na meti kritika zbog svog ponašanja u javnosti, a mnogi to pripisuju i alkoholu. Naime, Ana je uhvaćena kako u jednom marketu kupuje enormne količine alkohola, koje je jedva spakovala u kese, a sada se na svom… »
Ana Nikolić šokirala objavom nakon što je uhvaćena kako kupuje litre pića Oglasila se u brusu i gaćama, spominje alkohol…

Ana Nikolić šokirala objavom nakon što je uhvaćena kako kupuje litre pića Oglasila se u brusu i gaćama, spominje alkohol…

Blic 07.09.2023
Pop pevačica Ana Nikolić često je na meti kritika zbog svog ponašanja u javnosti, a mnogi to pripisuju i alkoholu. Naime, Ana Nikolić uhvaćena je kako u jednom marketu kupuje enormne količine alkohola, koje je jedva spakovala u kese, a sada se na… »
Novi šok snimak ane Nikolić zabrinjava: Pevačica uhvaćena dok kupuje enormnu količinu alkohola, flaše jedva spakovala u…

Novi šok snimak ane Nikolić zabrinjava: Pevačica uhvaćena dok kupuje enormnu količinu alkohola, flaše jedva spakovala u…

Blic 07.09.2023
Pop pevačica Ana Nikolić često je na meti kritika zbog svog ponašanja u javnosti, a mnogi to pripisuju i alkoholu. Pevačica je u više navrata uhvaćena dok ispija viski i nikada nije krila da je ljubitelj istog, zato ju je ekipa jedne emisije… »

Vesti dana »