Povezane vesti

Otac iz pakla priznao da je zlostavljao ćerku koju je držao zaključanu u stanu: Odrekao se roditeljskog prava

Otac iz pakla priznao da je zlostavljao ćerku koju je držao zaključanu u stanu: Odrekao se roditeljskog prava

Telegraf 08.09.2023
Pašajlić danas nije izneo odbranu, ali jeste priznao da je zlostavljao ćerku. Suđenje Urošu Pašajliću koji je svoju osmogodišnju ćerku L. P. držao zatočenu u stanu na Zvezdari održano je danas u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, a optuženi je… »
Na početku suđenja otac priznao da je osmogodišnju ćerku držao zatočenu u stanu na Zvezdari

Na početku suđenja otac priznao da je osmogodišnju ćerku držao zatočenu u stanu na Zvezdari

RTS 08.09.2023
Na početku suđenja u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, optuženi U. P. priznao je da je svoju osmogodišnju ćerku L. P. držao zatočenu u stanu na Zvezdari. Na pitanje sudije kako se izjašnjava na optužbe, Pašajlić je rekao da priznaje da je zbog… »
Uroš P. priznao da je držao osmogodišnju ćerku zatočenu u stanu na Zvezdari

Uroš P. priznao da je držao osmogodišnju ćerku zatočenu u stanu na Zvezdari

Insajder 08.09.2023
Na početku suđenja u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, optuženi Uroš P. priznao je da je svoju osmogodišnju ćerku L.P. držao zatočenu u stanu na Zvezdari. Na pitanje sudije kako se izjašnjava na optužbe, rekao je da priznaje da je zbog situacije u… »
Pašajlić priznao da je ćerku držao zatočenu u stanu

Pašajlić priznao da je ćerku držao zatočenu u stanu

RTV 08.09.2023
BEOGRAD - Na početku suđenja u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, optuženi Uroš Pašajlić priznao je da je svoju osmogodišnju ćerku L.P. držao zatočenu u stanu na Zvezdari. Na pitanje sudije kako se izjašnjava na optužbe, Pašajlić je rekao da… »
Suđenje ocu koji je držao zatočenu ćerku u Mirijevu: Odrekao se roditeljskog prava i izjasnio o optužnici

Suđenje ocu koji je držao zatočenu ćerku u Mirijevu: Odrekao se roditeljskog prava i izjasnio o optužnici

Euronews 08.09.2023
Suđenje Urošu P., koji je u stanu u Mirijevu držao zatočenu ćerku (8) bez hrane i vode, počelo je danas u Prvom osnovnom sudu u Beogradu. On se danas kratko izjasnio o optužnici koja mu na teret stavlja dva krivična dela - nasilje u porodici i… »
Otac monstrum priznao na sudu da je ćerku (8) držao zatočenu u stanu: Izneo sramnu odbranu na optužbe da je za to vreme…

Otac monstrum priznao na sudu da je ćerku (8) držao zatočenu u stanu: Izneo sramnu odbranu na optužbe da je za to vreme…

Nova 08.09.2023
Uroš Pašajlić, muškarac koji je optužen da je u stanu držao izgladnelu i dehidriranu ćerku (8), dok je u drugom stanu zlostavljao i mučio svoju partnerku Ivanu L. (46) danas je u Prvom osnovnom sudu u Beogradu priznao da je ćerku držao… »
Otac monstrum iz Mirijeva priznao da je ćerku držao zaključanu u stanu: Devojčica 15 meseci bila bez hrane i vode a ovo je…

Otac monstrum iz Mirijeva priznao da je ćerku držao zaključanu u stanu: Devojčica 15 meseci bila bez hrane i vode a ovo je…

Kurir 08.09.2023
Uroš Pašajlić, koji je optužen da je u stanu u Mirijevu držao zatočenu ćerku (8), doveden je u pratnji zatvorskh stražara u Prvi osnovni sud u Beogradu u kom mu danas počinje suđenje. On je danas pred sudom samo kratko negirao da je tukao… »
Goran mučio i tukao oca, čak je i u zatvoru bio: "Čovek je umro pre 2 godine, tu torturu nije mogao da izdrži"

Goran mučio i tukao oca, čak je i u zatvoru bio: "Čovek je umro pre 2 godine, tu torturu nije mogao da izdrži"

Telegraf 08.09.2023
oš 2020. i 2021. godine prema saznanjiama od izvora bliskog istrazi protiv Gorana M . vođena su dva krivična postupka zbog nasilja u porodici. Bahati vozač automobila marke ,,golf 2,, iz sela Dubočane, Goran M. (38) koji je pre dva dana pokosio dva… »
Otac iz pakla priznao da je ćerku držao zatočenu! Evo kako se Pašajlić sramno pravdao na sudu, bivšu partnerku optužio…

Otac iz pakla priznao da je ćerku držao zatočenu! Evo kako se Pašajlić sramno pravdao na sudu, bivšu partnerku optužio…

Blic 08.09.2023
Uroš Pašajlić, muškarac koji je optužen da je u stanu držao izgladnelu i dehidriranu ćerku (8), dok je u drugom stanu zlostavljao i mučio svoju partnerku Ivanu L. (46) danas je u Prvom osnovnom sudu u Beogradu priznao da je ćerku držao… »
Otac koji je ćerkicu držao zarobljenu u kupatilu iznosi odbranu: Objavljujemo jezive detalje iz optužnice

Otac koji je ćerkicu držao zarobljenu u kupatilu iznosi odbranu: Objavljujemo jezive detalje iz optužnice

Telegraf 08.09.2023
Pašajlić je optužen za dva krivična dela - Nasilje u porodici i Zlostavljanje i mučenje na štetu maloletnog lica - a mogao bi da dobije više od 10 godina robije. Uroš Pašajlić, koji je osmogodišnju ćerku L. P. držao zatočenu u stanu na… »
Otac iz pakla konačno pred sudom: Ćerkicu (8) držao u smrdljivom stanu izgladnelu i žednu, a ovako je otkriven užas u…

Otac iz pakla konačno pred sudom: Ćerkicu (8) držao u smrdljivom stanu izgladnelu i žednu, a ovako je otkriven užas u…

Blic 08.09.2023
Uroš Pašajlić koji je optužen za nasilje u porodici jer je držao zatočenu u stanu izgladnelu i dehidriranu ćerku (8), dok je u drugom stanu zlostavljao i mučio svoju partnerku Ivanu L. (46), danas će se konačno naći pred sudom, kada će prvi… »
Otac koji je zlostavljao ćerku u Mirijevu danas pred sudom: Mesecima je držao gladnu i žednu, imala samo deset kilograma

Otac koji je zlostavljao ćerku u Mirijevu danas pred sudom: Mesecima je držao gladnu i žednu, imala samo deset kilograma

Euronews 08.09.2023
Urošu P. (38), osumnjičen da je ćerku držao zatočenu u stanu u Mirijevu, danas će se ponovo naći pred sudijom u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu. Prvo ročište bilo je zakazano za 28. jul, ali je odloženo pošto je advokar Uroša P. bio na… »
Ceo dan pio ispred prodavnice, pa pokosio dečake: Meštani otkrivaju da je Goran bio problematičan, jedno im nije jasno

Ceo dan pio ispred prodavnice, pa pokosio dečake: Meštani otkrivaju da je Goran bio problematičan, jedno im nije jasno

Mondo 08.09.2023
Goran M. koji je pijan pokosio dečake i pobegao je bio problematičan, kažu meštani sela. Goran M. koji je pijan pokosio dečake i pobegao je bio problematičan, kažu meštani sela. U selu Dubočane u utorak oko 20.20 sati na putu Glogovica -… »
"Goran je ispred prodavnice pio rakiju i pivo" Komšije dečaka koji je teško povređen kod Zaječara u šoku: Stalno pravi…

"Goran je ispred prodavnice pio rakiju i pivo" Komšije dečaka koji je teško povređen kod Zaječara u šoku: Stalno pravi…

Kurir 08.09.2023
" Dečak koji je izgubio nogu me je zamalo udario pre godinu dana u saobraćaju. Vozio sam kola, a on motor i nije ni gledao gde ide. Bila je oštra krivina, nije pazio uopšte. Tad se jedva izvukao i izvinjavao mi se. Rekao sam mu da pazi i da će se… »
"Goran je mešao rakiju i pivo": Komšije dečaka koji je teško povređen kod Zaječara potresene: "Rekao sam mu da se pazi…

"Goran je mešao rakiju i pivo": Komšije dečaka koji je teško povređen kod Zaječara potresene: "Rekao sam mu da se pazi…

Blic 08.09.2023
"Dečak koji je izgubio nogu me je zamalo udario pre godinu dana u saobraćaju. Vozio sam kola, a on motor i nije ni gledao gde ide. Bila je oštra krivina, nije pazio uopšte. Tad se jedva izvukao i izvinjavao mi se. Rekao sam mu da pazi i da će se… »
Lečio se od alkoholizma, a pijan pokosio decu: Novi detalji iz dosijea Gorana koji je izazvao nesreću kod Zaječara: "Pije…

Lečio se od alkoholizma, a pijan pokosio decu: Novi detalji iz dosijea Gorana koji je izazvao nesreću kod Zaječara: "Pije…

Blic 07.09.2023
Goran M. (39) koji je uhapšen zbog saobraćajne nesreće kada je pokosio moped na kojem su bila dvojica dečaka, ranije je osuđivan dva puta zbog maltretiranja svog oca, koji je u međuvremenu preminuo, saznaje "Blic". Goran je u noći 5. septembra… »

Vesti dana »