Povezane vesti

Đoković: Zbog ovoga ustajem ujutro, inspirišu me mečevi kao ovaj protiv Šeltona

Đoković: Zbog ovoga ustajem ujutro, inspirišu me mečevi kao ovaj protiv Šeltona

Politika 09.09.2023
NjUJORK – Ovo su mečevi zbog kojih ustajem svako jutro, inspirišu me. Gren slem turniru se najviše računaju u našem sportu i tu igram najbolji tenis, rekao je Novak Đoković posle pobede protiv mladog Amerikanca Bena Šeltona (3:0) i plasmana u… »
Kako psihički pobediti Novaka Đokovića? Trener Danila Medvedeva o finalu Ju-Es opena

Kako psihički pobediti Novaka Đokovića? Trener Danila Medvedeva o finalu Ju-Es opena

Večernje novosti 09.09.2023
Trener Danila Medvedeva, Žil Servara, pričao je o predstojećem finalu između Đokovića i ruskog tenisera. FOTO: Printskrin/Novak Đoković sajt Pre dve godine Danil je uspeo da pobedi Novaka i to vrlo ubedljivo sa 3:0 na Ju-Es openu. - Siguran sam da… »
Trener Medvedeva: Obojici će u glavi biti finale iz 2021.

Trener Medvedeva: Obojici će u glavi biti finale iz 2021.

Sport klub 09.09.2023
Žil Servara, trener Danila Medvedeva, veruje da će finale igrano 2021. godine na istom mestu između Rusa i Novaka Đokovića imati uticaja i na sutrašnji odlučujući meč. Pre dve godine Medvedev je savladao Novak 3:0 u setovima i sprečio ga da… »
Novak: Očigledno Danilu nešto mnogo odgovara u Njujorku

Novak: Očigledno Danilu nešto mnogo odgovara u Njujorku

Sport klub 09.09.2023
Novak Đoković ističe da je Danil Medvedev veoma težak rival na US openu, što pokazuju i rezultati Rusa u Njujorku. U trenutku Đokovićeve konferencije za medije, drugo polufinale bilo je u toku, a jedan od novinara konstatovao je da Alkaraz igra… »
Ameri "drukali" Novaka kod klinca! Sramotno obraćanje Šeltona: Hteo da spusti Đokovića, nije rekao lepu reč za njega!

Ameri "drukali" Novaka kod klinca! Sramotno obraćanje Šeltona: Hteo da spusti Đokovića, nije rekao lepu reč za njega!

Mondo 09.09.2023
Ima još mnogo toga da nauči Ben Šelton o tenisu, od bekhenda do ponašanja na konferenciji za medije pošto nije sportski prihvatio poraz protiv Novaka Đokovića. Ima još mnogo toga da nauči Ben Šelton o tenisu, od bekhenda do ponašanja na… »
„Da u nedelju osvojimo dve titule za Srbiju“: Košarkaši raspametili Đokovića, otkrio šta je prvo uradio kad se…

„Da u nedelju osvojimo dve titule za Srbiju“: Košarkaši raspametili Đokovića, otkrio šta je prvo uradio kad se…

Nova 09.09.2023
Au, kakav sportski dan za Srbiju. Spremite se za super dugi dan koji bi mogao da bude istorijski. „Kako da ne pričam o košarkašima?“, odgovorio je kao iz topa Novak Đoković nakon čitavog niza drugih pitanja koje je dobio nakon plasmana u finalu… »
Au, kakva prozivka Novaka Đokovića! Spustio je bezobraznog Amerikanca pred celim svetom! (video)

Au, kakva prozivka Novaka Đokovića! Spustio je bezobraznog Amerikanca pred celim svetom! (video)

Mondo 09.09.2023
Pogledajte kako je Novak Đoković spustio Bena Šeltona koji se tokom čitavog meča polufinala US Opena ponašao ružno. Pogledajte kako je Novak Đoković spustio Bena Šeltona koji se tokom čitavog meča polufinala US Opena ponašao ružno. Najbolji… »
VIDEO Superironočni odgovor Novaka zbog „spuštanja slušalice“: Pogledajte reakciju koja govori sve

VIDEO Superironočni odgovor Novaka zbog „spuštanja slušalice“: Pogledajte reakciju koja govori sve

Nova 09.09.2023
Novak Đoković je sa 6:3, 6:2, 7:6(4) savladao Bena Šeltona i po 10. put izborio plasman u finale US Opena. Nakon toga je bio i više nego raspoložen. Srpski teniser je nastavio da piše istoriju, pa je još jednom napravio nešto što u tenisu nikada… »
Medvedev: Bilo je sumnji, ali odigrao sam za „12 od 10“

Medvedev: Bilo je sumnji, ali odigrao sam za „12 od 10“

Sport klub 09.09.2023
Ruski teniser Danil Medvedev bio je presrećan posle trijumfa nad Karlosom Alkarazom u polufinalu US opena. Medvedev je pobedio sa 7:6 (7-3), 6:1, 3:6, 6:3. „Neverovatno je. Lako sam izgubio oba puta ove godine od njega (Indijan Vels i Vimbldon), bilo… »
Sjajni Medvedev dobio Alkaraza i zakazao finale sa Novakom!

Sjajni Medvedev dobio Alkaraza i zakazao finale sa Novakom!

Sport klub 09.09.2023
Danil Medvedev biće rival Novaku Đokoviću u finalu US opena u reprizi odlučujućeg meča iz 2021. godine. Rus je savladao prvog nosioca Karlosa Alkaraza u sjanom duelu 7:6(7:3), 6:1, 3:6, 6:3. Meč za titulu na programu je u nedelju u 22 časa po… »
Đoković: Nema razloga da razmišljam o povlačenju

Đoković: Nema razloga da razmišljam o povlačenju

Sport klub 09.09.2023
Plasman u 36. gren slem finale, deseto na US openu bio je razlog za zadovoljstvo Novaka Đokovića na konferenciji za medije posle meča sa Šeltonom. Srbin je u prvi plan stavio činjenicu da je posao završio u tri seta, iako su stvari mogle da se… »

Vesti dana »