Povezane vesti

"Uzeo je pola hleba, a onda i moju četvrtinu pojeo" Ministar Mali o onome što se dešavalo iza kamere, a niste videli

"Uzeo je pola hleba, a onda i moju četvrtinu pojeo" Ministar Mali o onome što se dešavalo iza kamere, a niste videli

Kurir 14.09.2023
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali pričao je jutros na televiziji o aktuelnim ekonomskim temama a govorio je i o doručku sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. "Komentare imaju pa i neke teorije zavere, da li… »
Mali: Isplatićemo sve kao što smo obećali

Mali: Isplatićemo sve kao što smo obećali

Politika 14.09.2023
Ministar finansija, Siniša Mali, govorio je ovog jutra gostujući na TV Hepi o aktuelnim temama. Ministar je najpre govorio o doručku sa predsednikom Vučićem i o parizeru koji je poslednjih dana glavna tema za opoziciju. On je juče objavio video… »
Kakva je ponuda jeftinijih proizvoda po trgovinama: Gde ima parizera, a gde praška za veš

Kakva je ponuda jeftinijih proizvoda po trgovinama: Gde ima parizera, a gde praška za veš

Novi magazin 14.09.2023
"Ljudi se snebivaju, kao da se srame da pitaju za parizer. Od jutros smo 'tonu' prodali", reče nam danas oko podneva prodavačica u jednom trgovinskom lancu koji kilogram parizera prodaje za 259,99 dinara. Reč je o jednom od 20 vrsta proizvoda koji se… »
"Uzeo je i pola hleba, a onda i moju četvrtinu": Mali otrkio šta se dešavalo iza kamera dok je sa predsednikom i…

"Uzeo je i pola hleba, a onda i moju četvrtinu": Mali otrkio šta se dešavalo iza kamera dok je sa predsednikom i…

Blic 14.09.2023
- Mi smo odrasli na parizeru, rekao je Siniša Mali. Vučić je uzeo pola hleba i onda je uzeo i moju četvrtinu hleba i pojeo i to", rekao je Mali kao odgovor na komentare da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije pojeo sendvič u kom se nalazio… »
Šarović u potrazi za parizerom: 400 grama hrane za pse košta kao kilogram parizera (VIDEO)

Šarović u potrazi za parizerom: 400 grama hrane za pse košta kao kilogram parizera (VIDEO)

Danas 14.09.2023
U trgovinskim lancima u Srbiji od danas do kraja ove godine biće jeftinije 20 proizvoda, među kojima je i parizer. Predsednik Pokreta „Ljubav, vera, nada“ Nemanja Šarović pokušao je u jednom marketu da proveri da li ima i parizera, o kome se… »
Šta ruski mediji pišu o Vučićevom jeftinom doručku u Predsedništvu?

Šta ruski mediji pišu o Vučićevom jeftinom doručku u Predsedništvu?

Danas 13.09.2023
Jutrošnji performans predsednika Srbije Aleksandra Vučića u zgradi Predsedništva u vreme doručka privukao je pažnju ruskih medija. Izvestija piše da je Vučić ispunio obećanje, te da je jutros upriličio jeftin doručak sa dvojicom ministara… »

Vesti dana »