Povezane vesti

„Majka mi je umrla na rukama, a ja sam bio beskućnik u Beogradu“: Naš glumac kroz suze otkrio potresne detalje iz svog…

„Majka mi je umrla na rukama, a ja sam bio beskućnik u Beogradu“: Naš glumac kroz suze otkrio potresne detalje iz svog…

Nova 21.09.2023
Glumca Slavišu Čurovića domaća publika je imala prilike da gleda u mnogim serijama, a veliku pažnju privukao je ulogom Orlanda u seriji „Igra sudbine“. Slaviša iza sebe ima veliki broj životnih izazova, a o tome je svojevremeno govorio. „Pre… »
"Umrla mi je na rukama, postao sam beskućnik!" Znate ga nasmejanog iz domaćih serija, a krije tešku sudbinu! Slomio se u…

"Umrla mi je na rukama, postao sam beskućnik!" Znate ga nasmejanog iz domaćih serija, a krije tešku sudbinu! Slomio se u…

Kurir 21.09.2023
Glumca Slavišu Čurovića publika je imala prilike da gleda u mnogim serijama. Najviše pažnje privukao je u "Igri sudbine", ali su tu i serije, "Južni vetar", "Stižu dolari", "Bela lađa", serije rađene po romanima Mir Jam itd. Iako je godinama… »
"Umrla mi je na rukama, bio sam beskućnik": Srpski glumac kroz suze ispričao tešku životnu priču - Razvod je katastrofa

"Umrla mi je na rukama, bio sam beskućnik": Srpski glumac kroz suze ispričao tešku životnu priču - Razvod je katastrofa

Mondo 21.09.2023
Iako je godinama prisutan na malim ekranima, o životu Slaviše Čurovića se malo zna, a on je jednom prilikom otkrio da je u Beogradu živeo kao beskućnik. Iako je godinama prisutan na malim ekranima, o životu Slaviše Čurovića se malo zna, a on je… »
"Majka mi je umrla na rukama i postao sam beskućnik": Slavni glumac preživeo je tešku sudbinu, a ove poznate ličnosti su mu…

"Majka mi je umrla na rukama i postao sam beskućnik": Slavni glumac preživeo je tešku sudbinu, a ove poznate ličnosti su mu…

Blic 21.09.2023
Glumca Slavišu Čurovića publika je imala prilike da gleda u mnogim serijama, najviše pažnje privukao je u "Igrama sudbine"., ali su tu i serije, "Južni vetar", "Stižu dolari", "Bela lađa", serije rađene po romanima Mir Jam itd. Iako je godinama… »

Vesti dana »