Povezane vesti

Jedan čovek oduševio gledaoce Đorđe ostao sam u Poteri, tragač mu nije mogao ništa Odneo 620.000 kući

Jedan čovek oduševio gledaoce Đorđe ostao sam u Poteri, tragač mu nije mogao ništa Odneo 620.000 kući

Dnevnik 26.09.2023
U večerašnjem izdanju kviza "Potera" jedan čovek je oduševio gledaoce, Jovana Memedovića, pa čak i tragača Milana Bukvića, koji mu je na samom kraju napete borbe čestitao na pobedi. Đorđe Jović (50) iz Zrenjanina, radi kao knjižar. Dugo nismo… »
(Foto): Đorđe iz Zrenjanina osvojio 620.000 dinara u "Poteri", a jedna njegova rečenica oduševila Srbiju, reagovala i…

(Foto): Đorđe iz Zrenjanina osvojio 620.000 dinara u "Poteri", a jedna njegova rečenica oduševila Srbiju, reagovala i…

Blic 26.09.2023
Sinoć je u kviza "Potera" jedan takmičar oduševio gledaoce, Jovana Memedovića, pa čak i tragača Milana Bukvića, koji mu je čestitao na pobedi. Đorđe Jović, ima 50 godina i dolazi iz Zrenjanina gde radi kao knjižar. On je sinoć osvojio 620.000… »
Sam pobedio tragača i odneo 620.000 dinara! Đorđe iz Zrenjanina razvalio u Poteri - ovakvu scenu još niste videli!

Sam pobedio tragača i odneo 620.000 dinara! Đorđe iz Zrenjanina razvalio u Poteri - ovakvu scenu još niste videli!

Mondo 26.09.2023
Knjižar iz Zrenjanina preznojio Tragača u finalnoj rundi i sam osvojio više od pola miliona dinara! Knjižar iz Zrenjanina preznojio Tragača u finalnoj rundi i sam osvojio više od pola miliona dinara! U poslednjem izdanju kviza " Potera" na Javnom… »
"Jao, kakva epizoda" Đorđe iz Zrenjanina osvojio 620.000 u Poteri, a jednom rečenicom ganuo naciju: Tragač skočio od…

"Jao, kakva epizoda" Đorđe iz Zrenjanina osvojio 620.000 u Poteri, a jednom rečenicom ganuo naciju: Tragač skočio od…

Kurir 26.09.2023
Sinoćni pobednik kviza "Potera", Đorđe Jović, oduševio je gledaoce, voditelja Jovana Memedović, ali i samog tragača Milana Bukvića, koji je nakon završnice momentalno ustao, aplaudirao i srdačno mu čestitao. Đorđe ima 50 godina i dolazi iz… »
Đorđe oduševio sve iz kviza „Potera“: „Heroj radničke klase“ iz Zrenjanina

Đorđe oduševio sve iz kviza „Potera“: „Heroj radničke klase“ iz Zrenjanina

N1 Info 26.09.2023
U sinoćnjem izdanju kviza „Potera“ jedan čovek je oduševio gledaoce, Jovana Mememdovića, pa čak i tragača Milana Bukvića, koji mu je na samom kraju napete borbe čestitao na pobedi. Đorđe Jović ima 50 godina i dolazi iz Zrenjanina gde radi… »
Ostao je sam u "poteri", ali mu tragač nije mogao ništa: Đorđe iz Zrenjanina oduševio gledaoce: "Heroj radničke klase"…

Ostao je sam u "poteri", ali mu tragač nije mogao ništa: Đorđe iz Zrenjanina oduševio gledaoce: "Heroj radničke klase"…

Blic 25.09.2023
U večerašnjem izdanju kviza "Potera" jedan čovek je oduševio gledaoce, Jovana Memedovića, pa čak i tragača Milana Bukvića, koji mu je na samom kraju napete borbe čestitao na pobedi. Ali krenimo redom. Čovek iz uvoda zove se Đorđe Jović, ima… »

Vesti dana »