Povezane vesti

Šok! "Filip car je bio nasilan" Aleksandra Nikolić otkrila nove, jezive detalje pa onda ispričala sve

Šok! "Filip car je bio nasilan" Aleksandra Nikolić otkrila nove, jezive detalje pa onda ispričala sve

Kurir 28.09.2023
Pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Aleks Nikolić raskinula je veridbu sa Filipom Carem, a kao jedan od razloga navela je njegovo neverstvo, što očigledno nije sve. Njegov rat sa bivšom devojkom Majom Marinković ne prestaje, a Aleksandra je novom… »
Jezivo! Filip Car tukao trudnu aleksandru: Nikolićeva iznela stravične tvrdnje maltretiranja!

Jezivo! Filip Car tukao trudnu aleksandru: Nikolićeva iznela stravične tvrdnje maltretiranja!

Alo 28.09.2023
Nikolićeva je sinoć održala "lajv" na društvenoj mreži Instagram i otkrila da je on za nju monstrum i nečovek. Pobednica "Zadruge 6" Aleksandra Nikolić šokirala je svoje pratioce na društvenoj mreži Instagram. Naime, ona je priznala da ju je… »
"Bilo je nasilja od strane Filipa Cara": Aleksandra otkrila zašto ga je napustila - spomenula i da postoji 18+ snimak!

"Bilo je nasilja od strane Filipa Cara": Aleksandra otkrila zašto ga je napustila - spomenula i da postoji 18+ snimak!

Mondo 28.09.2023
Aleksandra Nikolić ratuje sa bivšim verenikom na društvenim mrežama. Aleksandra Nikolić ratuje sa bivšim verenikom na društvenim mrežama Pobednica Zadruge 6 Aleksandra Nikolić, koja je otkrila da je u drugom stanju i čeka devojčicu, oglasila se… »
Milica Mitrović potvrdila megaekskluzivu! Aleksandra Nikolić stiže na Pink, hitno ide u Šimanovce, sve će početi od 22h

Milica Mitrović potvrdila megaekskluzivu! Aleksandra Nikolić stiže na Pink, hitno ide u Šimanovce, sve će početi od 22h

Kurir 28.09.2023
Milica Mitrović, direktorka programa televizije Pink, izdala je zvanično saopštenje putem svog profila na društvenoj mreži Instagram, te otkrila da pobednica "Zadruge 6" Aleksandra Nikolić stiže u "Elitu". Naime, Aleksandra će biti specijalna… »
Filip Car je monstrum! Aleks Nikolić otvorila dušu!

Filip Car je monstrum! Aleks Nikolić otvorila dušu!

Svet plus 28.09.2023
Filip Car je monstrum i nečovek ! Aleks Nikolić otvorila dušu, nakon što je javnost saznala da je u blagoslovenom stanju i da nosi devojčicu. Kao što je i najavila Aleks Nikolić se oglasila na TikToku povodom trudnoće. Ona je naime u trećem… »
O caru više ne govori, ali otkrila kako će im se zvati beba: Aleks želi ćerku da nazove ovako - ime sa moćnim značenjem!

O caru više ne govori, ali otkrila kako će im se zvati beba: Aleks želi ćerku da nazove ovako - ime sa moćnim značenjem!

Mondo 28.09.2023
Aleksandra Nikolić je u blagoslovenom stanju, i otkrila da će u aprilu sledeće godine na svet doneti devojčicu. Aleksandra Nikolić je u blagoslovenom stanju, i otkrila da će u aprilu sledeće godine na svet doneti devojčicu. Nakon raskida veridbe i… »
Isplivale prepiske i pljuvačine fanova filipa cara: Urnisali Aleks na rate, Nikolićeva više neće da ćuti "Od sad sve ide…

Isplivale prepiske i pljuvačine fanova filipa cara: Urnisali Aleks na rate, Nikolićeva više neće da ćuti "Od sad sve ide…

Kurir 28.09.2023
Pobednica "Zadruge 6" Aleksandra Nikolić juče je potvrdila informaciju da je u trećem mesecu trudnoće, kao i da čeka ćerku sa bivšim verenikom Filipom Carem. Nakon što se saznalo da je Aleks trudna, na društvenim mrežama nastao je opšti haos, a… »
Ime je moćnog značenja: Aleksandra Nikolić otkrila kako će se zvati njena i Filipova ćerka: "Imam tu želju"

Ime je moćnog značenja: Aleksandra Nikolić otkrila kako će se zvati njena i Filipova ćerka: "Imam tu želju"

Blic 28.09.2023
Aleksandra Nikolić oglasila se na Tiktoku povodom svoje trudnoće, i tom prilikom dotakla se bivšeg partnera Filipa Cara, ali je i otkrila koje ime će dati svojoj naslednici. Ona je već ispričala da je u trećem mesecu i da čeka devojčicu, ali i… »
Evo kako će se zvati beba Aleksandre Nikolić: Pobednica Zadruge otkrila ime, simbolika vrlo jaka i moćna!

Evo kako će se zvati beba Aleksandre Nikolić: Pobednica Zadruge otkrila ime, simbolika vrlo jaka i moćna!

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Nikolić priznala je da je u blagoslovenom stanju i da će u aprilu sledeće godine na svet doneti devojčicu. Nakon raskida veridbe i skandala Filipa Cara sa Majom Marinković sa kojim je želeo da je prevari, odlučila je da više ne govori o… »
"On je monstrum! I da umre Ne zanima me" Trudna Aleks progovorila o bivšem, oduvala Cara za sva vremena: Sama ću odgajati…

"On je monstrum! I da umre Ne zanima me" Trudna Aleks progovorila o bivšem, oduvala Cara za sva vremena: Sama ću odgajati…

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Nikolić oglasila na Tiktoku povodom svoje trudnoće, i tom prilikom dotakla se bivšeg partnera Filipa Cara. Ona je već ispričala da je u trećem mesecu i da čeka devojčicu. - Zbog nje ću se boriti i izdržati sve jer će moja preslatka… »
Filip je monstrum i nečovek! Aleksandra Nikolić priznala da ne želi nikome da bude sa Filipom Carem i da će dete odgajati…

Filip je monstrum i nečovek! Aleksandra Nikolić priznala da ne želi nikome da bude sa Filipom Carem i da će dete odgajati…

Alo 28.09.2023
"I da umre, ne zanima me", rekla je ona. Pobednica Zadruge Aleksandra Nikolić priznala je da je u blagoslovenom stanju, kao i da je otac deteta Filip Car. Povodom ovoga Aleksandra se oglasila putem lajva na TikToku, te za Filipa nije imala reči hvale… »
"Filip je monstrum, i da umre, Ne zanima me": Trudna Aleks uživo urnisala Cara: "Srećna sam zbog bebe iako okolnosti nisu…

"Filip je monstrum, i da umre, Ne zanima me": Trudna Aleks uživo urnisala Cara: "Srećna sam zbog bebe iako okolnosti nisu…

Blic 28.09.2023
Aleksandra Nikolić oglasila na Tiktoku povodom svoje trudnoće, i tom prilikom dotakla se bivšeg partnera Filipa Cara. Ona je već ispričala da je u trećem mesecu i da čeka devojčicu. - Zbog nje ću se boriti i izdržati sve jer će moja preslatka… »

Vesti dana »