Povezane vesti

Poznate ličnosti pristižu na prijin koncert! Tu su glumice, fudbaleri, pevači... a ovaj par je izazvao poglede svih

Poznate ličnosti pristižu na prijin koncert! Tu su glumice, fudbaleri, pevači... a ovaj par je izazvao poglede svih

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras će održati svoj prvi od tri solistička koncerta u Beogradskoj Štark Areni. Mnogi poznati su već pristigli, a ostatak tek stiže. Mirka Vasiljević i Vujadin Savić na iznenađenje mnogih došli su u pratnji prijatelja da… »
Ceca Došla na prijin koncert pa spustila JK! Nakon što je Karleuša isprozivala narodnjake, folk zvezda je opasno uzvratila…

Ceca Došla na prijin koncert pa spustila JK! Nakon što je Karleuša isprozivala narodnjake, folk zvezda je opasno uzvratila…

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras će održati svoj prvi od tri solistička koncerta u Beogradskoj Štark Areni. Na njen koncert pristigla su najveća imena naše domaće scene. Jedna od njih je i folk zvezda, Svetlana Ceca Ražnatović, koja je izjavom… »
Ceca na Prijinom koncertu: Došla sam da podržim ovu treš muziku!

Ceca na Prijinom koncertu: Došla sam da podržim ovu treš muziku!

Svet plus 28.09.2023
Svetlana Ceca Ražnatović se pojavila na Prijinom koncertu pa se našalila na račun Jelene Karleuše... Došla sam da podržim ovu treš muziku iz 2001... Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović stigla je na prvi koncert Aleksandre Prijović u Štark… »
Suzana Jovanović došla bez Popovića, a onda je pitali za karleušu! Pevačica se nije libila, odgovorom grunula pravo u metu

Suzana Jovanović došla bez Popovića, a onda je pitali za karleušu! Pevačica se nije libila, odgovorom grunula pravo u metu

Kurir 28.09.2023
Mlada, a veoma uspešna zvezda, Aleksandra Prijović, večeras će održati prvi koncert u Štark areni. Brojne poznate ličnosti došle su da je podrže, a među njima je i pevačica Suzana Jovanović, koja se u areni pojavila bez svog supruga Saše… »
Kolone automobila u Beogradu zbog koncerta Aleksandre Prijović! Sprema se spektakl, prvi stigao Nući, pa rekao sve ovo

Kolone automobila u Beogradu zbog koncerta Aleksandre Prijović! Sprema se spektakl, prvi stigao Nući, pa rekao sve ovo

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras će održati svoj prvi od tri solistička koncerta u Beogradskoj Štark Areni. Pevačicu su došle da podrže i starije i mlađe kolege, a među prvima je stigla Tijana Em, a zatim i Igor Panić poznatiji kao Nući. Tijana je… »
Borka u suzama: Moja ćerka je zvezda! Stigla i Prijina mama, pa raznežila naciju

Borka u suzama: Moja ćerka je zvezda! Stigla i Prijina mama, pa raznežila naciju

Kurir 28.09.2023
Borka Mihajlović, majka Aleksandre Prijović, u pratnji svog dečka stigla je na koncert svoje ćerke. Ponosna mama čim je stala ispred medija nekontrolisano je počela da plače. "Moja ćerka je zvezda." - izustila je ona, pa je priznala da je večeras… »
Ne mogu da prestanem da plačem! Prijina mama ispred Arene, suza suzu stiže - "Moja ćerka je zvezda"

Ne mogu da prestanem da plačem! Prijina mama ispred Arene, suza suzu stiže - "Moja ćerka je zvezda"

Mondo 28.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović održaće večeras prvi od tri solistička koncerta u beogradskoj Areni. Pevačica Aleksandra Prijović održaće večeras prvi od tri solistička koncerta u beogradskoj Areni Pevačica Aleksandra Prijović održaće… »
Karleuša prozivala prijovićku, Ceca odgovorila: Ražnatovićka ispred Arene - Došla sam da slušam ovaj treš iz 2001!

Karleuša prozivala prijovićku, Ceca odgovorila: Ražnatovićka ispred Arene - Došla sam da slušam ovaj treš iz 2001!

Mondo 28.09.2023
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović podržala mladu koleginicu na njenom prvom solističkom koncertu u Areni. Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović podržala mladu koleginicu na njenom prvom solističkom koncertu u Areni Pevačica Aleksandra Prijović… »
Otac i maćeha blistaju: Pola estrade na koncertu Aleksandre Prijović: Mirka Vasiljević u mini šortsu, a evo ko je došao…

Otac i maćeha blistaju: Pola estrade na koncertu Aleksandre Prijović: Mirka Vasiljević u mini šortsu, a evo ko je došao…

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras ima prvi od prodata tri velika koncerta u Štark Areni. Mladu muzičku zvezdu, večeras su došli da podrže kako porodica, tako i kolege sa estrade. Otac Nedeljko stigao je na koncert sa suprugom Lelom, Aleksandrinom… »
Svi detalji spektakla u Areni uživo na Blic TV: Aleksandra Prijović nas je povela na tonsku probu i pokazala kako će sve…

Svi detalji spektakla u Areni uživo na Blic TV: Aleksandra Prijović nas je povela na tonsku probu i pokazala kako će sve…

Blic 28.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović uspela je da rasproda karte za čak tri koncerta u "Štark Areni", a sve detalje večerašnjeg spektakla gledajte upravo sada na Blic televiziji. Sa mladom zvezdom bili smo na tonskoj probi u "Štark Areni" svega par sati… »
Otkriveno da li je Aleksandra zvala Brenu da joj gostuje na koncertima u Areni: Sada je sve mnogo jasnije

Otkriveno da li je Aleksandra zvala Brenu da joj gostuje na koncertima u Areni: Sada je sve mnogo jasnije

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović održaće koncerte u Štark areni 28, 29. i 30. septembra, a sve tri noći biće pravo uživanje s obzirom na to da će Arena biti puna. Ono što se svi pitaju jeste da li je Aleksandra zvala Lepu Brenu da joj gostuje na koncertima… »
Za tri noći zaradiće milion evra! Prija preti da postane rekorderka - Jedina srpska pevačica koja će uraditi ovo!

Za tri noći zaradiće milion evra! Prija preti da postane rekorderka - Jedina srpska pevačica koja će uraditi ovo!

Mondo 28.09.2023
Aleksandra Prijović će navodno nakon tri koncerta u Areni biti bogatija za čak milion evra! Aleksandra Prijović će navodno nakon tri koncerta u Areni biti bogatija za čak milion evra! Jedna od najpopularnijih domaćih pevačica, Aleksandra Prijović… »
Prija uzima: 1.000.000 evra Nakon tri koncerta u areni, postaje rekorderka: "Samo sitni troškovi će biti 100.000 evra"

Prija uzima: 1.000.000 evra Nakon tri koncerta u areni, postaje rekorderka: "Samo sitni troškovi će biti 100.000 evra"

Blic 28.09.2023
Najuspešnija mlada zvezda, Aleksandra Prijović, večeras će zapevati u Beogradu, a iako za troškove marketinga nije dala ni dinar, uspela je da rasproda karte za čak tri koncerta u "Štark Areni". Ona će, prema našim proračunima, nakon 28, 29. i… »
Prija će biti bogatija za milion evra! Zbog ovoga preti da postane rekorderka na estradi! Čola i dalje neprikosnoven!

Prija će biti bogatija za milion evra! Zbog ovoga preti da postane rekorderka na estradi! Čola i dalje neprikosnoven!

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Prijović nakon tri koncerta u beogradskoj Areni biće bogatija za oko milion evra. Prema proračunima medija, ona će nakon što otplati sve troškove i porez, uzeti 946.206 evra. Prija, koja je zakazala tri beogradske Arene i postala je prva… »
Ovo su rituali Aleksandre Prijović i njene majke: Borka otkrila šta najviše voli da radi sa ćerkom, progovorila o malom…

Ovo su rituali Aleksandre Prijović i njene majke: Borka otkrila šta najviše voli da radi sa ćerkom, progovorila o malom…

Kurir 28.09.2023
Aleksandra Prijović održaće večeras prvi, od tri velika solistička koncerta u Areni. Kako je i sama u ranijim izjavama isticala da je još kao devojčica sanjala da će jednog dana stati na tu scenu, a veliku zahvalnost za podršku koju su joj… »

Vesti dana »