Povezane vesti

Šapić podneo ostavku: "i nakon ovog čina, nastaviću jednako predano i posvećeno da obavljam posao gradonačelnika"

Šapić podneo ostavku: "i nakon ovog čina, nastaviću jednako predano i posvećeno da obavljam posao gradonačelnika"

Kurir 29.09.2023
Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra, održali i na nivou Beograda, rekao je… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku, uslov za izbore u Beogradu

Aleksandar Šapić podneo ostavku, uslov za izbore u Beogradu

Dnevnik 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je ostavku na tu funkciju kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora. Podnosim formalnu ostavku, ali nastavljam posvećeno i predano da vodim Beograd do dana izbora i konačne… »
Talasu ostavki gradonačelnika širom Srbije pridružio se i Šapić

Talasu ostavki gradonačelnika širom Srbije pridružio se i Šapić

Bloomberg Adria 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je ostavku na funkciju gradonačelnika Beograda, saopšteno je na portalu Beoinfo, u talasu ostavki gradonačelnika širom Srbije koji sugerišu pripremu za izbore. "Upravo sam podneo formalnu ostavku na… »
Šapić i gradonačelnici Kragujevca i Pirota podneli ostavke

Šapić i gradonačelnici Kragujevca i Pirota podneli ostavke

RTV 29.09.2023
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je danas formalnu ostavku kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se, pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra održali i na nivou Beograda. Podnosim… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Nova 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je danas ostavku na svoju funkciju, potvrđeno je za Nova.rs. Nakon talasa ostavki gradonačelnika i predsednika opština širom Srbije, ostavku je podneo i prvi čovek Beograda. To znači da će ići na… »
Šapić podneo ostavku: Nastavljam posvećeno i predano da vodim Beograd do dana izbora

Šapić podneo ostavku: Nastavljam posvećeno i predano da vodim Beograd do dana izbora

Politika 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je danas formalnu ostavku kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se, pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra održali i na nivou Beograda. Podnosim formalnu… »
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo ostavku

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo ostavku

Insajder 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je ostavku na tu funkciju kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora. Podnosim formalnu ostavku, ali nastavljam posvećeno i predano da vodim Beograd do dana izbora i konačne… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na funkciju gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na funkciju gradonačelnika Beograda

Danas 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je danas ostavku na svoju funkciju, saopšteno je na portalu Beoinfo. Nakon talasa ostavki gradonačelnika i predsednika opština širom Srbije, ostavku je podneo i prvi čovek Beograda. To znači da će… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku

Aleksandar Šapić podneo ostavku

Beta 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandra Šapić je saopštio da je danas podneo ostavku kako bi omogućio i održavanje vanrednih izboora, 17. decembra u glavnom gradu Srbije. On je naveo da je podneo formalnu ostavku kako bi, kako je precizirao u saopštenju… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Novi magazin 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić saopštio je da formalno podnosi ostavku na tu funkciju, ali da nastavlja posvećeno i predano da vodi Beograd do dana izbora i konačne provere poverenja građana, saopšteno je iz Gradske uprave. Upravo sam… »
Nastavlja se "talas": Ostavku podneo Šapić, ali i gradonačelnici Kragujevca i Pirota

Nastavlja se "talas": Ostavku podneo Šapić, ali i gradonačelnici Kragujevca i Pirota

Radio 021 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je danas formalnu ostavku kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora. Izbori bi se, osim parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra održali i na nivou Beograda. "Podnosim formalnu… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku

Aleksandar Šapić podneo ostavku

Radio sto plus 29.09.2023
{Related:191239} Šapić, koji je i funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke, je rekao da će, i “nakon ovog čina” nastaviti, “jednako predano i posvećeno” da obavlja posao gradonačelnika. Prema njegovim rečima, to će raditi da bi se… »
Šapić podneo ostavku: I nakon ovog čina, nastaviću jednako predano i posvećeno da obavljam posao gradonačelnika

Šapić podneo ostavku: I nakon ovog čina, nastaviću jednako predano i posvećeno da obavljam posao gradonačelnika

Večernje novosti 29.09.2023
UPRAVO sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra, održali i na nivou Beograda, rekao je… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

N1 Info 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić saopštio je da formalno podnosi ostavku na tu funkciju, ali da nastavlja posvećeno i predano da vodi Beograd do dana izbora i konačne provere poverenja građana, saopšteno je iz Gradske uprave. Upravo sam… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Blic 29.09.2023
Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra, održali i na nivou Beograda, rekao je… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Euronews 29.09.2023
Aleksandar Šapić podneo je formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Beograda, potvrđeno je za Euronews Srbija iz Sekretarijata za informisanje Grada Beograda. "Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika grada Beograda, kako bi počeli… »
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo ostavku

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo ostavku

IndeksOnline 29.09.2023
BEOGRAD – Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je danas formalnu ostavku kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se, pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra održali i na nivou Beograda. Podnosim… »
Šapić podneo ostavku: Prethodnih dana to učinili i čelnici pojedinih opština, da li je ovo uvod u lokalne izbore?

Šapić podneo ostavku: Prethodnih dana to učinili i čelnici pojedinih opština, da li je ovo uvod u lokalne izbore?

EurActiv 29.09.2023
Ostavke su podneli i gradonačelnici Trstenika, Novog Pazara, Kraljeva...a zakon jasno propisuje do kada i ostali to moraju učiniti najkasnije ukoliko je cilj da se na birališta izađe do kraja ove godine Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku

Aleksandar Šapić podneo ostavku

Vreme 29.09.2023
Politika Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora, izjavio je Šapić Pročitajte još Izbori u Beogradu – Ko se zadnji smeje…. Aleksandar Šapić… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku

Aleksandar Šapić podneo ostavku

Vesti online 29.09.2023
Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra, održali i na nivou Beograda, rekao je… »
Gradonačelnik Šapić podneo ostavku

Gradonačelnik Šapić podneo ostavku

Telegraf 29.09.2023
"Upravo sam podneo formalnu ostavku" Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je ostavku na tu funkciju. Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje… »
Gradonačelnik Beograda podneo ostavku

Gradonačelnik Beograda podneo ostavku

Slobodna Evropa 29.09.2023
Gradonačelinik Beograda Aleksandar Šapić podneo je u petak, 29. septembra, ostavku na tu funkciju, saopštila je Gradska uprava. On će ipak, kako se navodi, nastaviti da vodi Beograd do "izbora i konačne provere poverenja Beograđana". "Upravo sam… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Aleksandar Šapić podneo ostavku na mesto gradonačelnika Beograda

Blic 29.09.2023
Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra, održali i na nivou Beograda, rekao je… »
Aleksandar Šapić podneo ostavku!

Aleksandar Šapić podneo ostavku!

Mondo 29.09.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je podneo danas ostavku na svoju funkciju. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je podneo danas ostavku na svoju funkciju. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je podneo danas ostavku na svoju… »
Gradonačelnik Beograda podneo ostavku

Gradonačelnik Beograda podneo ostavku

Pravda 29.09.2023
Upravo sam podneo formalnu ostavku na mesto gradonačelnika Grada Beograda, kako bi počeli da se stvaraju pravni uslovi za održavanje izbora koji bi se pored parlamentarnih i pokrajinskih, 17. decembra, održali i na nivou Beograda, rekao je… »

Vesti dana »