Povezane vesti

12 ključnih datuma u slučaju Marjanović: Za 7 godina Zoran hapšen 4 puta

12 ključnih datuma u slučaju Marjanović: Za 7 godina Zoran hapšen 4 puta

Telegraf 04.10.2023
Presuda Zoranu Marjanoviću napisana je na skoro 700 strana. Zoranu Marjanoviću juče je ukinut pritvor u kojem je proveo 14 meseci, tačnije od 22. juna prošle godine kada je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge Jelene Marjanović, a od… »
"Odbrana će tek SAD dokazati da je nevin!" Advokat zamerio Marjanoviću što se obratio javnosti, a evo šta mu je on na to…

"Odbrana će tek SAD dokazati da je nevin!" Advokat zamerio Marjanoviću što se obratio javnosti, a evo šta mu je on na to…

Kurir 04.10.2023
Zoran Marjanović je na slobodi. Apelacioni sud mu je ukinuo pritvor iako je prošle godine u julu Viši sud jednoglasno doneo presudu na 40 godina zatvora zbog, kako se navodi, ubistva supruge pevačice Jelene Marjanović. U obrazloženju kojim se Zoran… »
Telefon namerno ugašen, bazne stanice i krv na sedištu „mercedesa“: Ovo su ključni dokazi koji su osudili Zorana…

Telefon namerno ugašen, bazne stanice i krv na sedištu „mercedesa“: Ovo su ključni dokazi koji su osudili Zorana…

Nova 04.10.2023
Zoranu Marjanović, koji je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge i pevačice Jelene Marjanović, ukinut je juče pritvor u kojom je bio zbog toga što je jula prošle godine osuđen na 40 godina zatvora. Ova odluka iznenadila je javnost u… »
"Zoran Marjanović neće biti ni pod elektronskim nadzorom!" Advokat prognozira da li će suđenje biti ponovljeno pred novim…

"Zoran Marjanović neće biti ni pod elektronskim nadzorom!" Advokat prognozira da li će suđenje biti ponovljeno pred novim…

Kurir 04.10.2023
Vreme čini svoje - čak i u pravnom sistemu. Javnost, koja prema proceni Apelacionog suda danas ne može da utiče na tok krivičnog postupka, pre 7 i po godina bila je zgrožena i uznemirena zbog načina izvršenja ubistva Jelene Marjanović. - Tog 2… »
Zoranu Marjanoviću ukinuti pritvor i presuda

Zoranu Marjanoviću ukinuti pritvor i presuda

Politika 04.10.2023
Apelacioni sud smatra da nema uznemirenja javnosti koje bi ometalo sudski postupak, što je bio razlog da optuženi bude iza rešetaka. Zoran Marjanović, optužen za ubistvo supruge Jelene Marjanović, pušten je juče iz pritvora nakon što mu je… »
"Sve će se dokazati" Zoranova porodica napustila kuću u Borči, komšije otkrile nove detalje: Trude se da prođu…

"Sve će se dokazati" Zoranova porodica napustila kuću u Borči, komšije otkrile nove detalje: Trude se da prođu…

Kurir 04.10.2023
Porodica Zorana Marjanovića koji je juče pušten iz pritvora nakon odluke Apelacionog suda u Beogradu, a gde je bio zbog ubistva pevačice Jelene Marjanović, preselila se iz njegove kuće u kojoj su živeli u Borči u drugo naselje. Kako saznaje Kurir… »
Slučaj Zorana Marjanovića: Da li mu je mesto u zatvoru ili na slobodi?

Slučaj Zorana Marjanovića: Da li mu je mesto u zatvoru ili na slobodi?

Kurir 04.10.2023
Zoran Marjanović je na slobodi. Apelacioni sud mu je ukinuo pritvor iako je prošle godine u julu Viši sud jednoglasno doneo presudu na 40 godina zatvora zbog, kako se navodi, ubistva supruge pevačice Jelene Marjanović. U obrazloženju kojim se Zoran… »
Slučaj Zorana Marjanovića: Da li mu je mesto u zatvoru ili na slobodi?

Slučaj Zorana Marjanovića: Da li mu je mesto u zatvoru ili na slobodi?

Mondo 04.10.2023
Zoran Marjanović je na slobodi. Zoran Marjanović je na slobodi. Apelacioni sud mu je ukinuo pritvor iako je prošle godine u julu Viši sud jednoglasno doneo presudu na 40 godina zatvora zbog, kako se navodi, ubistva supruge pevačice Jelene… »
Udovac okružen smrću! Marjanović ostao bez 6 bliskih ljudi od ubistva supruge Jelene, majka i otac mu umrli u razmaku od 6…

Udovac okružen smrću! Marjanović ostao bez 6 bliskih ljudi od ubistva supruge Jelene, majka i otac mu umrli u razmaku od 6…

Kurir 04.10.2023
Zoran Marjanović pušten je juče iz pritvora u kom je provero 14 meseci, a ovaj udovac ne prestaje da izaziva pažnju javnosti, koja budno prati njegov život već sedam godina, otkako je 2. aprila 2016. godine na nasipu Crvenka u Borči ubijena njegova… »
"Zoko, on bi me ubio", šok detalji iz braka Zorana i Jelene: Pevačica se žalila frizerki - u kući ne smem da pisnem

"Zoko, on bi me ubio", šok detalji iz braka Zorana i Jelene: Pevačica se žalila frizerki - u kući ne smem da pisnem

Mondo 04.10.2023
Zorica Gemović, bila je prijateljica i frizerka Jelene Marjanović. Zorica Gemović, bila je prijateljica i frizerka Jelene Marjanović. Zorica Gemović, frizerka i prijateljica pokojne Jelene Marjanović, na saslušanju u Višem tužilaštvu, rekla je… »
"Zoko, on bi mene ubio": Frizerka ubijene pevačice otkrila jezive detalje Zoranovog i Jeleninog braka: "Rekla je da joj je…

"Zoko, on bi mene ubio": Frizerka ubijene pevačice otkrila jezive detalje Zoranovog i Jeleninog braka: "Rekla je da joj je…

Blic 04.10.2023
"U jednom od trenutaka kada je Jelena rekla da joj je dosta svega, da joj je u kući katastrofa, da joj dođe da uzme dete i ode, ja sam je pitala zbog čega se ne razvede. Ona mi je odgovorila "Zoko, on bi me ubio." Ovo je na saslušanju pred Višim… »
Jelenin grob pun svežeg cveća, na grobu zoranovih roditelja ni sveća Komšije za Kurir: Zoran nije obišao večne kuće…

Jelenin grob pun svežeg cveća, na grobu zoranovih roditelja ni sveća Komšije za Kurir: Zoran nije obišao večne kuće…

Kurir 04.10.2023
Na Jeleninom grobu je mnogo svežeg cveća, dolaze njeni najmiliji da joj obiđu grob, uglavnom popone kasnije ili uveče - kaže izvor Kurira. Kako se čini Zoran Marjanović nije stigao da poseti groblje i takođe ostavi Jeleni cveće. BEOGRAD - Zoran… »
Jedan detalj na grobu Jelene Marjanović govori sve: Zoran je juče izašao na slobodu, a ovako danas izgleda mesto gde je…

Jedan detalj na grobu Jelene Marjanović govori sve: Zoran je juče izašao na slobodu, a ovako danas izgleda mesto gde je…

Blic 04.10.2023
Zoran Marjanović, koji je prvostepeno osuđen za ubistvo supruge pevačice Jelene Marjanović juče je pušten na slobodu, a danas, na njenom grobu nalazi se korpica sa svežim cvećem, koju je neko nedavno doneo. Jelena Marjanović je sahranjena na… »
Zoran Marjanović može da napusti: Srbiju?! Advokat za "Blic" TV: "Moguće je da ceo postupak krene ispočetka"

Zoran Marjanović može da napusti: Srbiju?! Advokat za "Blic" TV: "Moguće je da ceo postupak krene ispočetka"

Blic 04.10.2023
Urednica hronike na portalu "Blic" Bojana Bogosav i advokat Radomir Munižaba u gostovanju u "Jutro na Blic" govoreći o slučaju Zorana Marjanovića, koji je, nakon što mu je određena kazna od 40 godina zatvora za ubistvo supruge pevačice Jelene… »
Prva izjava, stric ubijene pevačice za Kurir: Progovorio po izlasku Zorana Marjanovića na slobodu, izgovorio samo ove 4 reči

Prva izjava, stric ubijene pevačice za Kurir: Progovorio po izlasku Zorana Marjanovića na slobodu, izgovorio samo ove 4 reči

Kurir 04.10.2023
Stric Jelene Krsmanović Marjanović, koja je ubijena u aprilu 2016. godine, oglasio se za Kurir nakon što je Zoran Marjanović koji je okrivljen za njeno ubistvo pušten iz pritvora! On je za Kurir potvrdio da je Jelenin stric i rekao da nema komentar… »
"Ovo je još jedan udarac na jeleninu porodicu!" Radulović prokomentarisao odluku Apelacionog suda o puštanju Zorana…

"Ovo je još jedan udarac na jeleninu porodicu!" Radulović prokomentarisao odluku Apelacionog suda o puštanju Zorana…

Kurir 04.10.2023
Odlukom Apelacionog suda Zoranu Marjanoviću je ukinut pritvor. Podsetimo, presudom Višeg suda u Beogradu, Zoran Marjanović je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge, pevačice Jelene Marjanović. Mladen Radulović, urednik portala Kurir.rs… »
Zašto je Apelacioni sud ukinuo pritvor Zoranu Marjanoviću?

Zašto je Apelacioni sud ukinuo pritvor Zoranu Marjanoviću?

Nova 04.10.2023
Odlukom Apelacionog suda u Beogradu, Zoranu Marjanoviću, koji je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge, pevačice Jelene Marjanović, juče je ukinut pritvor. Više detalja donosi Jelena Vučetić, reporterka jutarnjeg programa, ona sazna… »
"Mamu nisam videla od šume i drveća": Iskaz male Jane bio ključan da Marjanović bude osuđen na 40 godina: Evo šta je…

"Mamu nisam videla od šume i drveća": Iskaz male Jane bio ključan da Marjanović bude osuđen na 40 godina: Evo šta je…

Blic 04.10.2023
"Mi smo mamu videli da je otrčala i onda je nismo videli zašto što je tamo bila šuma, pa nismo mogli da je vidimo i neko drveće i sve", iskaz je Jane Marjanović, ćerke ubijene pevačice Jelene i njenog supruga Zorana kojem je juče odlukom… »
4 Reči strica ubijene pevačice Jelene Marjanović! Oglasio se nakon izlaska na slobodu Zorana Marjanovića

4 Reči strica ubijene pevačice Jelene Marjanović! Oglasio se nakon izlaska na slobodu Zorana Marjanovića

Mondo 04.10.2023
Stric Jelene Marjanović se kratko oglasio nakon vesti da je pušten na slobodu Zoran Marjanović. Stric Jelene Marjanović se kratko oglasio nakon vesti da je pušten na slobodu Zoran Marjanović. Stric Jelene Marjanović se kratko oglasio za "Kurir"… »
Ovako danas izgleda grob Jelene Marjanović u Borči: Svež ljiljan u korpici, Zoran od juče na slobodi

Ovako danas izgleda grob Jelene Marjanović u Borči: Svež ljiljan u korpici, Zoran od juče na slobodi

Telegraf 04.10.2023
Po njega je ispred Centralnog zatvora došla devojka Zoka. Zoran Marjanović, koji je u julu prošle godine osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge Jelene, od juče je po odluci Apelacionog suda u Beogradu pušten iz zatvora. Po njega je ispred… »
Ubistvo Jelene Marjanović: Suprug ima pravo da konačnu presudu čeka na slobodi

Ubistvo Jelene Marjanović: Suprug ima pravo da konačnu presudu čeka na slobodi

Vreme 04.10.2023
Hronika "Ova odluka nema veze sa prvostepenom presudom", kaže za "Vreme" advokat Marko Pantić i dodaje da pritvor nije i ne sme da bude zamena za izdržavanje kazne Pročitajte još Ubistvo koje je uzdrmalo Srbiju. Vest da je Apelacioni sud ukinuo… »
"Moju suprugu je ubio psihopata" Evo šta je Zoran Marjanović sve rekao o Jeleni: Upoznao sam svakakve ljude u pritvoru...

"Moju suprugu je ubio psihopata" Evo šta je Zoran Marjanović sve rekao o Jeleni: Upoznao sam svakakve ljude u pritvoru...

Kurir 04.10.2023
Zoran Marjanović, koji je juče pušten iz pritvora u kom je proveo 14 i po meseci, pošto mu je Viši sud u Beogradu 22. jula prošle godine izrekao maksimalnu kaznu od 40 godina zatvora zbog ubistva supruge, pevačice Granda Jelene Marjanović, izjavio… »
Evo gde sada živi Zoran Marjanović: Kuća u Borči na prodaju, komšije progovorile - "Tu je sada samo ova žena, struja je…

Evo gde sada živi Zoran Marjanović: Kuća u Borči na prodaju, komšije progovorile - "Tu je sada samo ova žena, struja je…

Kurir 04.10.2023
Zoran Marjanović juče je pušten iz pritvora kad je Apelacioni sud u Beogradu ukinuo presudu kojom je osuđen na 40 godina zatvora za ubistvo svoje supruge Jelene Marjanović u aprilu 2016. godine, i vratio je na ponovno suđenje. Kako saznaje Kurir… »
Zašto je pušten Zoran Marjanović? Advokat Popović pojasnio detalje sudske odluke: Procenjeno da javnost više nije…

Zašto je pušten Zoran Marjanović? Advokat Popović pojasnio detalje sudske odluke: Procenjeno da javnost više nije…

Kurir 04.10.2023
Apelacioni sud u Beogradu, nakon održane sednice veća, dana 3. oktobra 2023. godine doneo je rešenje kojim je okrIvljenom Zoranu Marjanoviću ukinut pritvor i određeno je da se isti odmah pusti na slobodu. Milan Popović, advokat, razjasnio je… »
Agonija Jelene Marjanović trajala je 20 minuta! Ovo je detaljna rekonstrukcija zločina, sudija ubeđena da je Zoran kriv, ali…

Agonija Jelene Marjanović trajala je 20 minuta! Ovo je detaljna rekonstrukcija zločina, sudija ubeđena da je Zoran kriv, ali…

Blic 04.10.2023
Zoranu Marjanoviću juče je ukinut pritvor u kojem se nalazio zbog sumnje da je ubio svoju suprugu Jelenu Marjanović na nasipu u Crvenku pre 2016. godine. Sudija, Jelena Škulić, tokom čitanja obrazloženja presude kojom je osuđen na 40 godina… »
"Nije mogao da sam ubije Jelenu": Advokat porodice Krsmanović za "Blic": "Očekujemo i da presuda bude ukinuta"

"Nije mogao da sam ubije Jelenu": Advokat porodice Krsmanović za "Blic": "Očekujemo i da presuda bude ukinuta"

Blic 04.10.2023
"Nije mogao da sam ubije Jelenu. To je uverenje i nekih članova porodice". Predrag Savić, advokat porodice ubijene Jelene Marjanović ( devojačko prezime Krsmanović), prokomentarisao je za "Blic" odluku Apelacionog suda da se osumnjičenom Zoranu… »
"Da znam ko je ubio moju jecu, ne bih čekala da mu neko drugi presudi": Ovako je za "Blic" govorila pokojna majka Jelene…

"Da znam ko je ubio moju jecu, ne bih čekala da mu neko drugi presudi": Ovako je za "Blic" govorila pokojna majka Jelene…

Blic 03.10.2023
"Da znam ko je ubica mog deteta, ne bih čekala da mu neko drugi presudi... A kada nađu tog monstruma, pričaću vam sve o mojoj Jeci, o njenom životu..." Majka pevačice Jelene Krsmanović ćutala je 40 dana nakon što je njena ćerka krvnički ubijena… »

Vesti dana »